agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

31 lip 2008, 16:12

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Wszystkiego Najlepszego dla
Szymona Łukasza i Kacpra
[glow=violet][/glow]

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

31 lip 2008, 17:17

Wszystkiego najlepszego dla już-nie-niemowląt :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Wczoraj wyszłyśmy ze szpitala i jestem wykończona.

[ Dodano: 2008-07-31, 17:18 ]
martuunia1 gratulacje. Od soboty jestem wolna, możemy się spotkać :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

31 lip 2008, 17:48

Janiolek, jak wszystko , malutka czuje się dobrze.
Napisz co nie co.
Ale numer moje własne dziecko dowoalilo mi, pisałam że mam obolałe oko, wię zosik dowalił mi jeszcze raz w to samo oko i teraz jest katastrofa, nie moge patrzec na to oko. Pod wieczor ide do lekarza bo światło razi mnie niesamowicie.
Odezwe się jak bede widzieć,

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

31 lip 2008, 19:26

Kasia3 ostatnio Zosiakowi i Tobie przytrafiają się wypadki!!!Biedna jesteś!!!Musi to bardzo Cię denerwować!!!

Janiołku super że jesteście w domciu.Ja byłam tak pochłonięta egz że nie miałam głowy żeby się odezwać i spytać jak z Lenką.Napisz coś wiecej!!!Ja bede w krk w przyszłym tyg znowu bo musze na uczelni załatwić wiec dam znać!!!!

Lecę się pakować i wracam do Nelinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

31 lip 2008, 21:07

martuunia1, szczerze jestem wykończona.
Dodatkowo 2 jedynki gorne jej idą i za każdym razem po dzemce w dzien jest 30 minut uspakajania jej. dzisiaj kubus puchatek pomogl i zosia po 20 minutach tulenia się uspokoila sie i zjadla 150ml kaszki, ale to nic ona potrzebuje znacznie wiecej, kurna juz sami nie wiemy co robic.
Ale w kalgary moze uda nam sie znalesc kogoś profesjinalnego jesli chodzi o służbe zdrowia i moze nam podpowiedza co nie co.
:ico_oczko:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

31 lip 2008, 22:20

Martuuniu gratulacje egzaminu.
Janiołku napisz co z Lenka.
Kasiu koniecznie idź do okulisty.
A my otworzylismy juz łóżeczko i Ami jest przeszczęśliwa, wchodzi i wychodzi w ciągu dnia, ile dusza zapragnie. Na noc zamykamy, żeby nie wypadła. W ogóle dzisiaj z rana krzyk. Patrza, a ona stoi oparta o barierke łóżeczka, noga na barierce i próbuje wyleźć górą. W piaskownicy przeszczęśliwa i jeśli chodzi o husianie to sama wybiera czy chce zwykłą huśtawkę, czy takiego konika na sprężynie. Tylko są w tej piaskonicy i trzylatki i mają dziwne pomysły. Dzisiaj jeden podleciał i popychał Amelkę i to tak do tyłu. Trzeba bardzo pilnować.
A i moje dziecko ma nową zabawę, krzyczy siusiu, ja ściągam pieluchę i na nocnik ,a ona w długo po mieszkaniu i nie daj założyć.
A ja padam na pysk. Ludzie normalnie z dziećmi wychodzą, a ja ciągle piszę i piszę i kręgosłup mi pada od siedzenia przed kompem.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

01 sie 2008, 07:49

wisienka poczekamy na resztę dziewczyn i wtedy sie przeniesiemy

a ja mam problem z butami Łukaszek miał sandalki 19 a teraz zrobily sie za małe oblazłam cale miasto i wszędzie juz są buty jesienne :ico_olaboga: sandały resztki rozmiarów (20 nigdzie nie ma) paranoja

ktoś pytal o moja ciążę (sorki zapomnialąm kto :ico_oczko: ) jest dobrze mały zaczyna pierwsze kopniaczki takie delikatne ze nie wiedzialam czy to kopniaki czy gazy :ico_noniewiem: Łukaszek to nawalal jak oszalaly pozatym wszystko ok tylko troszkę strach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

01 sie 2008, 12:48

w zasadzie to nic konkretnego sie nie dowiedziałam poza tym, że nie ma zadnych odpływów, moczowód z lewej nerki gdzeiś sie wije i nie wiadomo gdzie. 24.09 mamy scyntygrafie. W przyszłą środę mam dzwonić na kardiologię i dowiedzieć się co ustalili na konsylium bo oczywiście teraz mają wątpliwości czy trzeba operować. Szlag już mnie trafia! Niech zrobią tą operacje i chociaż sprawę serca załatwimy. Im wcześniej tym lepiej. Poza tym po 9 m-cach lekarze zorientowali się, że Lenka mało waży, części da się wytłumaczyć, że od urodzenia przybiera po ok 500g i ze przestałam się tym martwić skoro teraz przyrost jest prawidłowy. wrrr i tyle

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

01 sie 2008, 16:58

Kasia, z maluchami tak jest - mabroją czasem okrótnie a i tak nie sposób sie na nie gniewać. Hania parę tygodni temu złapała mnie za kolczyk (zwykle od razy po pracy ściagam, a wtedy jakoś nie zdązyłam) i naderwała mi ucho. Krzyknęłam, wystraszyłam ją i w efekcie to ja ją przepraszałam i przytulałam.
Janiołek, biedna Twoja Lenka, że ją tak meczą lekarze. Ale3 napewno wszystko będzie dobrze, trzymajcie się mocno.
My mamy musimy być twarde.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

01 sie 2008, 20:46

mala-mysz, to prawda że nie mogę się na nią gniewać, ale ja teraz cierpie bardzo, razem z nią, bo światło razi mnie i nie mogę iść do parku, nawet jak jej przepiękna pogoda.
Janiolek, lekarze to pajace. Zosiak miał podejrzenie złamania nosa, i lekarz wolał ja wysłać na prześwietlenie niż ja dotchnąć. I sąsiad , facet pracujący w biurze, sprawdził jej nosek i poweidział ze jak by był złamany to na 100% wszyscy by wiedzieli.
kasia1983, dlaczego strach, o co biega!!!
Yvone, bardzo mądra dziewczynka, bo już używa słow do komunikacji z tobą, tylko szkoda , że sie nabija z ciebie, ale zosiak tak robi za kazdym razem jak ja zmieniam. Powodzenia !!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość