Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

03 sie 2008, 15:03

Witaj Sandrusia u nas!
Asika, piękny portret matki polki karmiącej, takie widoki radują oko i serce. A na świezym powietrzu apetyt dopisuje jak nigdzie, buziak dla Antosia:*
Osita, nie wiem do kogo chodziła ta kobietka o której pisałam. Ja teraz idę za 2 tyg. na połówkowe usg, mam nadzieję że potwierdzi mi synka.
Milutka, nie stresuj się, dzidzi ma jeszcze czas aby dać znać o sobie, czasami trzeba czekać nawet do 24 tygodnia i jest to w pełni normą. A czy ten sachol to oby bezpieczny?

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 sie 2008, 16:32

Witam przyszłe mamusie w niedzielę. U nas od wczoraj się ochłodziło i trochę popadało więc jest czym oddychać. Choć ja i tak narzekam i mam cały czas włączony wiatrak. Mam chwilę spokoju bo mężuś zabrał moje słoneczko na spacerek choć i tak ten czas zamiast przeznaczyć na odpoczynek przeznaczyłam na sprzątanie :ico_olaboga: no ale cóż taki już nasz los. Na dodatek wylałam cały kubek kawy na obrus więc czeka mnie prasowanie nowego :ico_zly: a tego nie lubię.

Ja teraz kombinuję jak tu wybrać się na 3D bo u nas w mieście nie ma :ico_noniewiem: no i myślę gdzie najbliżej i jak tam się dostać bo teraz jak już wiem że dzidzia zdrowa to bardzo chcę się dowiedzieć co ma między nogami. Rodzinka mi mówi żebym nie sprawdzała i niech będzie niespodzianka ale jak oni chcą to mogę im nie mówić ale ja muszę wiedzieć

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

03 sie 2008, 17:14

Witam.Ide w wtorek do ginka i nie moge juz sie doczekac.Tak mysle ze pojde na usg 3d tak miedzy 25 a 30 tygodniem.mam nadzieje ze po tym usg bede juz wszystko wiedziala jak z dzidzia...

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 sie 2008, 21:30

Caro ja karmię tylko piersią, mój Antoś poza moim mleczkiem i herbatką nie zna jeszcze zadnego innego smaku. Życzę Ci aby tym razem udało się karmić dzieciątko bo to najwspanialsze chwile bliskości matki z dzieckiem.
Aniasf już USG połówkowe?? Ale ten czas leci. Jak po weselu, może jakaś fotka z brzuszkiem?
Evik chyba przy drugim bobasku lepiej wiedzieć czy nie będzie kolejny synek, lepiej nie fundować sobie takiej niespodzianki. Ja chyba raczej wolałabym wiedzieć.

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

03 sie 2008, 21:45

Oj tak Asia, leci czas, leci. Zaraz nam półmetek strzeli. Mam fotki oczywiście, tylko laptop starszej generacji nie ma czytnika kart pamięci, muszę Andrzeja pomęczyć to mi jakos przerzuci zdjęcia. Brzuch już jest znaczny, swędzi skóra wokół pępka a jak się jeszcze najem to jak balon sie czuję i wyglądam. Na wselu jak to na weselu, najadałam się łososia mmmm pyszności i lodów waniliowych, zatańczyliśmy ze dwa tańce i o 1 w nocy już bylismy w domku w łóżku.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

04 sie 2008, 09:21

aniafs, ja jak byłam w ciąży z Tymonkiem też byłam na weselu ale złotym i najprzyjemniejszą rzeczą było jedzonko :ico_brawa_01:

asika82, no właśnie więc wolę wiedzieć. Poza tym mam koleżankę, która w tym miesiącu wyjeżdża na stałe do Anglii i ma córkę w wieku mojego synka i powiedziała że jak będę miała dziewczynkę to mi zostawi po niej ciuszki a jak będzie drugi chłopak to po co mi różowe ubranka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 sie 2008, 09:45

ja do gina może jutro się wybiorę wiec dam znać co slychać
usg 3d ja nie robię mam tu odmienne zdanie niż wiekszość poprostu uważam że to niepotrzebne
oj muszę spadać bo się mały obudził

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 sie 2008, 10:26

melduje sie!!!
usg 3d ja nie robię mam tu odmienne zdanie niż wiekszość poprostu uważam że to niepotrzebne
no bo nie jest potrzebne - to glownie taki kaprys :-D ale jaki slodkiiiiiiiiiiii :-D
Evik.kp, a ja nadal zycze rozowych sukieneczek :ico_brawa_01: wiecie, chlopca sie ubiera, fajnie wyglada, mozna jakos bajerancko na luzaka go ubrac... ale dziewczynki... je sie po prostu STROI :-D poki sie dadza, hihihiiihi. :ico_oczko: w kazdym badz razie, dla mnie nie ma nic slodszego niz wlasnie strojenie malego bobasa i pozniejszy spacerek - pekam z dumy za kazdym razem jak wychodze z wozkiem :ico_oczko: Ksiezniczka juz sie nie daje, wiec na Malego Ksiecia teraz pora :ico_haha_01: biedulek :ico_oczko:
najadałam się łososia mmmm pyszności i lodów waniliowych
jejuuuuuuuuuuuu! i nic dla nas nie przemycilas??? :ico_placzek: :ico_oczko:

to co, dziewczyny, trzeba bedzie troche jednak poczekac na uaktualnienie listy??? chyba ze magda jutro cos nam powie...

a tak w ogole, to gdzie reszta dziewczyn? meldowac sie po weekendziku :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

n

04 sie 2008, 13:08

hej dziewczyny.jutro do ginka -moze dowiem sie czy chlopiec czy dziewuszka sa w moim brzuszku...

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

04 sie 2008, 13:30

Kasia i Magda, napiszcie koniecznie co tam słychać wewnątrz macicy :ico_haha_01:
Ja sie nie wybieram na 3d, wystarczy mi fotka maluszka ze zwykłego usg i informacja,ze wszystko z nim o.k.
Osita, ja kocham łososia, takiego skropinego cytrynką...
jejuuuuuuuuuuuu! i nic dla nas nie przemycilas???
chętnie bym przemyciła i zaserwowała wirtualnie :ico_haha_01: ,a tak wogóle jedzenie dla mnie teraz,kiedy odeszły już mdłości i inne dolegliwości 1 trymestry, to nieziemska przyjemnośc, celebruję każdy posiłek jak nigdy dotąd
A w brzuszku już od 3 dni jakieś dziwne bulgotanie, dziś rano bardzo wyraźne myslę, że to Bartek się odzywa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszę się niezmiernie.
Evik, śliczna fotka Tymonka, jest rozbrajający :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość