Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 sie 2008, 12:25

HEJ ja sie w koncu melduje :-) w nocy padało ale teraz znowu zar tropików sie robi,normalnie to bym na plaze sie szykowała, ale mówie wam jakie przeboje miałam ostatnio :ico_noniewiem:
W piatek pojechalismy z maluszkiem na szczepienie bo juz 13 miesiac nam stuknał :-D maluszek waży juz 11 kilo i mierzy 78 cm wiec juz kawal chłopa z niego :-D
Był nawet ddzielny bo tylko kilka łezek uronił ale jak mu pani misia pokazała co ruszał nózkami i raczkami to juz o wszytskim zapomniał :-D
a pozniej do tesciowej sie wybralismy bo ona szalona na punkcie wnusia wiec odrazu go na spacerek porwałaa bo mały spiacy był ale jakis taki ciekawy spacerek był ze wogóle nie spał, a ja miaąłm troche laby wiec sobie odpoczywałam u tesciowej i najadłam sie wisni z komotu i powiem wam ze miałam niezłe przeboje nie wiem czy mnie grypa zoładkowa dopadłą czy te wiśnie zaszkodziły ale z kibelkiem sie rozstac nie mogłam :ico_noniewiem: i pozniej jak mnie mezus do domku przywiózł to normlanie myslałam ze sie wykoncze bo nic nie mogłam do buzi włozyc :ico_noniewiem: a maz to sie tylko nabiłam ze mnie ze wczoraj szalelismy wieczorkiem to mzoe jzu w ciazy jestem :-D wczoraj juz mi było troszke lepiej ale byłam taka słaba ze najlepeij bym z łóżka nie schodziła, ale tesciowa naszczescie wiziła znowu maluszka do siebei wiec mogłam sobie polezac spokojnie w łózeczku a pozniej jzu mezus wrócił wiec jakos przetrwalismy, dzis jzu lepiej ale jeszcze mi cos tam po jelitkach chodzi :ico_noniewiem: ale naszczescie tylko tyle :-)
A u nas jeszcze goscie sie zajwili naszczescie u rodziców i tacy bezproblemowi bo oni tu rodzinke maja wiec zadko w domku siedza :-)
To dobra dosyc jzu tego marudzenia, bo pogoda śliczna wiec szkoda sobie humorek psuc :-D

Justynko fotki sliczne szczególnie to z rekinkiem fajne :-D
a wogóle to laseczka z ciebie sie zrobiłą, jaka super dietke masz :-D moze bys nam dałą jakies porady :-D na taka figurke :-D

Joasiu to widze ze nawet rozmiar nózki te nasz rozrabiaczki maja taki sam :-D
A to zdjeciw na ciezarówce jak z jakiejs sesji fotograficznej :-D Juli to chyba modelka bedzie :-D

Sosim no ja własnie jestem zadowolona z nowego autka bo ma włąsnie klime i jzu sobie nie wyobrazam jechac na wakacje autkiem bez kilmy szczególnie w takie upały, bo pamietam jak naszym opelkeim jechalismy gdzies dalej i nawet upałów za duzych nie było i maluch jzu cały morkusienki był, a teraz to pełen komfort :-D człowiek to sie jednak wygodnicki robi :-D kiedys too ludzie maluchami na wakacje w piatke jechali i byli szczesliwi :-D

MAdziu filmiki z palcu zabaw super, jzu wiem po kim Leonek taki szalony :-D
Isuper ze sobie tak szalejecie moze :ico_ciezarowka: przy oakzji cos zmajsrtujecie :-D

Sosim witaj spowrotem i czekamy na góre foteczek z urlopku :-D
a nad to jeziorko to do mnie przyejzdzacie :-D

Violu butki cudo ty to masz noska :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 sie 2008, 13:19

Hej hej dziewczyny
wpadlam na chwileczke ale piekne zdiecia Justyna.Super masz figure a Veronisia pieknie wyszla z wielbladami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No ale przezycia to mieliscie :ico_szoking: A ten rekinek to chrapke mial na Ciebie :ico_oczko:

Ula ojojoj to bylo nie ciekawie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: A moze Tomek ma racje :ico_oczko:

Do nas dzis przychodza znajomi z corcia 6m-czna wiec bedzie troszke ubawu :ico_brawa_01: A z tym rowerkiem to Juli tylko tak wyszlo bo dzis juz zapomniala jak to sie pedaluje :ico_noniewiem: Zycze milej jeszcze niedzieli

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 sie 2008, 18:33

witajcie
u mnie gorzej niż myślałam, nie mogę skończyć tej reorganizacji, bo jakby nagle wszystkie kłody pod nogi
mamy nowy program, ale facet tak pokombinował, że działa tylko 1 komputer z 3 (mówimy o programie), na dodatek jeszcze jakieś głupie parametry są powpisywane i nie idzie na nim pracować, bo jakieś bzdety wychodzą, a w konfiguracji użytkownika nic się nie da zrobić, więc znowu muszą przyjść
normalnie się w sobotę wściekłam, bo już wszystko przygotowałam do pracy, a tu takie niespodzianki i specjalnie przecież przychodziłam, żeby to wszystko poustawiać i ruszyć
... przez chwilę przeżyłam chwilę grozy, bo myślałam, że Wiki wywaliła się na rowerze i tak strasznie ryczy, a poszła z mężem i Tadziem, na szczęście (dla mnie oczywiście) to był synek sąsiadki, ale głosiki bardzo podobne mają
Tadzikowi wychodzi, a raczej już prawie wyszła górna prawa czwórka (nawet nie wiem kiedy) i obawiam się, że pierwszych samodzielnych kroczków też nie zobaczę jak tak dalej pójdzie :ico_placzek:
aha, no i kupiliśmy dzieciakom tą huśtawkę o której od dawna wam pisałam
Wiki jest wniebowzięta, a Tadzik na razie ma w nosie
violu na tą alergię to teraz reklamowali taki lek co to podobno od razu pomaga, tylko nie wiem jak się nazywa, ale przez ostatni miesiąc to w radiu na okrągło było, że 100% skuteczny na alergię i polecany przez Tow. Alergologiczne, oczywiście z reklamą różnie bywa, ale może warto spróbować
dziewczyny fotki świetne i filmiki też, oj te nasze skarby rosną jak na drożdżach
przepraszam, że nie piszę więcej, ale jeszcze trochę pracy mnie czeka, mam nadzieję, że to się wkrótce skończy, bo śpiąc po 3.5 godzinki to długo nie pociągnę (dobrze, że teraz nocka cała była do wyspania, bo nie wiem co by w poniedziałek było)
do usłyszonka panienki

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

03 sie 2008, 18:56

niedzielne heloł

Ula ty mnie nie wyprzedaj :ico_nienie: , bo przeciez sie umawialismy na :ico_ciezarowka: końcem roku :-D
ja na razie trzymam sie tego planu :-D :-D
z Pawełka to faktycznie kawał mężczyzny
jeszcze troche i bedzie Ci po zakupy latał

a tak na marginesie nie wykluczone ze podskoczymy tam do ciebie nad jeziorko :-D
rozwazamy tez Milicz :ico_noniewiem:


Justynko wygladasz reweleacyjnie :ico_szoking:
gratuluje figury :-D
co tu gadac co tu kryc tez chcialabym tak wygladac :ico_brawa_01: :ico_sorki:
a Weronisia wyglada cudnie
i faktycznie zwierzat sie nie boi :ico_brawa_01:

Joasiu, u nas makabryczne upały i ledwo mozna żyć
a Juli w fotce z autkiem wyglada jak
prawdziwy Easy driver :ico_brawa_01:
a co do brzusia to mi tez juz tęskno za następnym :ico_oczko:

Basiu musisz odpocząć bo sie zamęczysz
a strachu o Wiki ci nie zazdroszcze :ico_nienie:
dobrze ze to nie była ona :ico_sorki:
trzymaj sie całuski

[ Dodano: 2008-08-03, 19:15 ]
a tu kilka fotek

my nad Bałtykiem
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-03, 19:16 ]
Zosia je roczniakowy torcik nad morzem
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-03, 19:20 ]
Zosia z korkiem od Picolo :-D
Obrazek

i Zosi torcik, ale zanim go zobaczycie to kilka słow
zamowilam nad mporzem w lokalnej cukierni cudny torcik z Kubusiem Puchatkiem
zamowilam go na 2 dni przed urodzinami
w dniu urodzin siostra poszla po torcik i przynosi to co zobaczycie na fotce

Obrazek

czyli klasyczny torcik
okazalo sie ze cukiernik zapił i nie zrobil tego torta o ktory prosilam
coz mi zostalo................????????????????
poryczlam sie i tyle :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 sie 2008, 21:00

Sosim przepiekny torcik i tez napewno smakowal a piekna z Was rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A Zosia jaka opalona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basiu jak sie wali to sie wali na calego nie.Wpadaj do nas jak masz czas choc na chwilke i zrob foteczki Wiki na chustawce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Violu mam prosbe :ico_sorki: Ty wiesz w ktorym programie mozna zrobic ramki do fotek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Napisz mi prosze

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

03 sie 2008, 21:30

Witajcie wieczorkiem mamuski.....

chciałam dziś męza na zakupki do media markt wyciągnąć, ale po obiadku goście nam się trafili - przyjechał Milenki chrzestny z żoną i dziećmi....
miło spędzilismy czas...

Sosim
fajne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a torcik pewnie był pyszny...
ja rozwazam kwestię pieczenia torciku lub zamówienia...
juz niedługo i u nas wielka impreza!!!!!

a to nasz dzisiejszy zakup http://www.allegro.pl/item404050283_nik ... nowe_.html

Joasiu caption.it

ULA trzymam kciuki za staranka :ico_ciezarowka:

oj Basieńko mam nadzieję, ze te kłopoty szybko się skończą

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 sie 2008, 21:33

obiecuję, że będę wpadać, bo już mam trochę dość tych wysokich obrotów
sosim zdjęcia śliczne
a z tym tortem to niezły numer, wiem że czasami zdarzają się wypadki, ale ja bym reklamowała, żeby kaski mniej policzyli, a z drugiej strony, może ten tort z Kubusiem nie wyglądałby rewelacyjnie spod łapki "zapitego", kto to wie...
a ten i tak był ładny, choć faktycznie mało dziecięcy

[ Dodano: 2008-08-03, 21:35 ]
violu oj szalejesz z zakupami dla Milusi, ale buciki fajowe wybierasz
a z torcikiem to ja bym najlepiej w zaprzyjaźnionej cukierni zamówiła, gdzie wiesz że jest pyszne i już brałaś, bo tak z przypadku to może być różnie
szkoda, że nie mieszkasz bliżej, to nie byłoby problemiku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

03 sie 2008, 22:02

Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 sie 2008, 22:10

jaka śliczna Milenka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

03 sie 2008, 22:13

z torcikiem to ja bym najlepiej w zaprzyjaźnionej cukierni zamówiła, gdzie wiesz że jest pyszne i już brałaś, bo tak z przypadku to może być różnie
szkoda, że nie mieszkasz bliżej, to nie byłoby problemiku
tak, Basiu mamy taką fajną cukiernię...w której akurt urlop do 12 sierpnia :ico_olaboga:

ale mamy jeszcze jedną "u Wasilewskiego" troche dalej...ale też pysznie....

oj szkoda, że nie mieszkamy bliżej.....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość