Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 sie 2008, 17:36

Dzieki Patuniu kochana,ale naprawde az sie zalamalam,jaki mam ten brzuch wielki,normalnie tego nieczuje.Nie mam sie jak pokazac bo sama sobie robilam to zdjecie i lampa sie inaczej odbija,przyslijcie mi lepiej na Prw swoje imiona i nazwiska z miejscowosciami to sobie chetnie na Naszej klasie Was poogladam,zreszta Wysle Ci swoje bo pewnie tak samo jak ja jestes ciekawa jak wygladam a raczej wygladalam do stycznia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-05, 17:42 ]
A kupilam sobie na e-bayu elektroniczna nianie do monitorowania oddechu,bo juz czuje ze bede miala schizy,mieszkanie mam metr na metr ale niania bedzie i tak :ico_brawa_01: Artur mnie zabije za to wydawanie siana ,tym bardziej ze w weekend musimy kupic nowe auto bo stare wlasnie trafil szlag :ico_olaboga:
Do Martuni_____Dzwonilam do rodzicow,tam dachy pozrywane,okna polecialy w bloku,pradu nie bylo 3 godziny,no straszna noc mieli.Na cale szczescie moja mama wracala z Niemiec dzien wczesniej bo chyba bym umarla ze zmartwienia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 sie 2008, 17:48

miszka, sie nie zalamuj kochana, bo zle nie wygladasz i koniec :ico_nienie:

A co do tej niani to ja nie kupuje, ale nie powiem zebym nie chciala tego, ale szkoda mi na to kasy, a mezowi nie musisz nic mowic :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 sie 2008, 17:54

A co do tej niani to ja nie kupuje, ale nie powiem zebym nie chciala tego, ale szkoda mi na to kasy, a mezowi nie musisz nic mowic
No ja rozumiem,nowego tez bym nie kupila,ale znalazlam uzywane w swietnym stanie,za 11 funtow,nowe faktycznie sa stasznie drogie!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 sie 2008, 18:10

No ja rozumiem,nowego tez bym nie kupila,ale znalazlam uzywane w swietnym stanie,za 11 funtow,nowe faktycznie sa stasznie drogie!
acha, no to za taka cene to ja tez bym kupila :-D moze i ja popatrze na ebayu :-D przeciez 11 Funtow to nie duzo, czemu Twoj maz mialby byc zly na Ciebie???

Dobra ja na razie mykam z mezem na spacerek, moze bede pozniej, ale nie obiecuje :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 sie 2008, 18:12

czemu Twoj maz mialby byc zly na Ciebie???
A bo ja codziennie cos nowego wymyslam i sie wkurza o to!No ja tez ide jakis obiad gotowac!Buziaki!!!!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 sie 2008, 18:29

miszka, kochana dziekuje za zaproszenie na nasza klase, jejku jestemw szoku, jaka Ty fajna babka jestes :ico_szoking: bardzo ladna kobietka z Ciebie i gdzie Ty gruba :ico_nienie: ale nieladnie tak mowic o sobie :ico_nienie: :ico_nienie: Zmien avatarek bo na naszej klasie wypatrzylam fajne zdjecie i tam widac Twoja buzke :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 sie 2008, 18:35

gdzie Ty gruba
Oj to sa zdjecia Patrysiu z poczatku roku i konca tamtego.Teraz to ja wielka jestem!A Ty masz zablokowana galerie!Widzialam tylko 1 zdjecie,ale jestes fajna laseczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zmien avatarek bo na naszej klasie wypatrzylam fajne zdjecie i tam widac Twoja buzke
A co to znaczy?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 sie 2008, 18:38

A Ty masz zablokowana galerie!Widzialam tylko 1 zdjecie,ale jestes fajna laseczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oj to juz zaraz odblokuje, ale Ty jestes w moich znajomych wiec powinnas ja widziec :ico_noniewiem: ja laseczka???? Z ktorej strony, bylam jak bylam chuda, a teraz mam kompleksy, celulit sie rozklada :ico_placzek:
A co to znaczy?
zdjecie kochana na TT zmien bo na naszej klasie ladnie widac Twoja twarz i fajniutkie jest :-)

[ Dodano: 2008-08-05, 18:39 ]
Juz kochana odblokowalam, wiec poogladaj sobie :-D

[ Dodano: 2008-08-05, 18:41 ]
Oj to sa zdjecia Patrysiu z poczatku roku i konca tamtego.Teraz to ja wielka jestem!
a juz tam,a jesli moge soytac ile Ty masz lat??? Bo mlodziutko mi wygladasz :-) ja na tamtych zdjeciach na naszej klasie tez nie bylam w ciazy wiec jest duuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaa roznica :-D

JA musze pomoc na razie mojemu mezusiowi wiec musze opuscic Cie kochana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 sie 2008, 18:51

a juz tam,a jesli moge soytac ile Ty masz lat??? Bo mlodziutko mi wygladasz
Oj ja Patuniu juz dojrzala pani jestem!Robie co moge zeby nie wygladac na swoje 30 lat :ico_placzek: Biegam ogladac Twoje szdjatka!!!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 sie 2008, 18:58

Robie co moge zeby nie wygladac na swoje 30 lat :ico_placzek:
nie zartuj masz 30 lat :ico_szoking: dla mnie wygladasz na mniej serio i tu nie slodze, nie widac po Tobie :-) ladnie wyygladasz kochana, w ogole inaczej Ciebie wyobrazalam :-)

A ja w Nimeczech przytylam 10 kg bylam chudsza o wiele niz teraz, ale po porodzie postaram sie wrocic do mojej wagi 50 kg sprzed dwoch lat, moze mi sie uda, a jak nie to chociaz polowe tego bym chciala :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-05, 19:00 ]
miszka kochana dziekuje za komplemenciki :ico_sorki: ale ja sobie sie nie podobam, zeszpecilam sie tymi ciemnymi wlosami, tak bardzo bym chciala miec znow blond :ico_placzek: ale tutaj drogo i nie zrobie, po co ja sie farbowalam :ico_placzek: :ico_placzek:

A jak Ty myslisz, lepiej mi bylo w blond pasemkach prawda???? Tylko szczerze prosze!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość