Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 mar 2008, 10:57

Namęczyła się, aż się serce krajało, nieraz w tym szpitalu płakałam, na szczęscie to już za nami, teraz jesteśmy już w domku i obie jesteśmy szczęsliwe, a Ulcia się czesto uśmiecha. Zmykam do małej, bo cosik nie bardzo chce zasnąć i popłakiwać zaczyna za towarzystwem :-) Miłego dnia

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 mar 2008, 11:20

Witam,

U nas tez nocka spokojna!
Iwona ale Ci zazdroszcze tego cieplego klimatu, ale na szczescie wiosna juz sie zbliza wilkimi krokami i u nas tez bedzie cieplo :ico_sorki:

Pinko, teraz to juz bedzie tylko lepiej po takim ciezkim poczatku.

Jesli chodzi o diete, to ja w sumie jem wszystko, pomidorowa juz jadlam i ciasteczka z czekolada tez.... :ico_oczko: i golabki ostatnio i nic sie nie dzialo. Tylko do zup zamiast zwyklej smietany daje taka slodka w kartoniku, albo jogurt naturalny. Aha no i smazone miesko tez jem czasami. i w zasadzie teraz to nie wiem juz co to kolki, odkad bierzemy kropelki nic Pawelkowi nie dolega. :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Zycze milego dzionka!
Buziaczki!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 mar 2008, 11:54

J acałkiem jem wszystko, grzyby raz próbowałam ale źle zareagował więc odstawim na parę tygodni a tak to już wszystko i pomidorową (tą to zresztą od początku jadłam) i kotlety mielone smażone i z piersi, i nawet zupę jarzynową jadłam i nie wybierałam specjalnie nic z niej :ico_haha_01: i nic się nie dzieje, zwykła śmietana idzie do zupy u mnie.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 mar 2008, 12:18

Cześc dziewczyny...
Gabriel po wczorajszym przepłakanym dniu spał podczas kąpieli, Kuba go prawie puścił w wanience, tak tylko podtrzymywał jakby się mały obudził i sobie Gabik lewitował w wodzie :ico_oczko: filmik nakręciłam, bo jeszcze nie widziałam, żeby dziecko spało w wodzie...
noc spokojna jak zwykle-na szczęście, pierwszy raz wczoraj mieliśmy problem z kupką...
Ja jem dużo różności, unikam na razie tylko tych kapust i grochu, fasoli, nie jem czekolady, a co do buraków, to Gabriel na przykład o dziwo źle na nie reaguje... od razu ma kolkę i nawet kropelki nie pomagają...
pinko co za przejścia od początku :ico_olaboga: teraz to już może być tylko lepiej...

a my dostaliśmy skierowanie do poradni preluksacyjnej odnośnie tej dysplazji, choć Pani mówi, że nie jest źle, ale lepiej dmuchać na zimne, więc musimy zadzwonić i się zarejestrować...

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

01 mar 2008, 12:34

Obrazek

Krzysio dzisiaj rano!!!

[ Dodano: 2008-03-01, 11:35 ]
Maja i Urszulka wklejone na liste!!!

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

01 mar 2008, 12:56

Witajcie kobietki :ico_haha_01:
widze,że wszystkie miałyście spokojną nockę,a mi moje dziecko dało popalic :ico_olaboga: ,nie wiem,czy to ta paskudna pogoda i zbliżający się huragan Emma :ico_oczko: czy co innego,ale Maja wogóle nie chciała dziś spać w nocy,na przemian wrzeszczała,śmiała się,gaworzyła,zasypiała na 15 min i zaraz ten sam repertuar od nowa i taka jazda była do godziny 3,potem pospała do 6.30,cyc,a potem to już tylko marudziła,teraz wreszcie zasnęła,zobaczymy jak długo pośpi...
pinko,to faktycznie dużo przeszłyście,ale teraz napewno będzie już wszystko dobrze i malutka będzie zdrowo rosła :-) .Ja też miałam cesarkę,ale wszystko poszło bardzo sprawnie i bez żadnych komplikacji,Maja urodziła się zdrowa,silna i od pierwszych chwil się awanturowała,łobuziara i nerwus,po mamusi niestety :-D
marcia_pod,cudny ten Twój Krzysio :-)
lece narazie,musze korzystać z chwili spokoju jak Maja spi i ogarnąć trochę chatę
buźka dla wszystkich mamusiek

[ Dodano: 2008-03-01, 11:59 ]
marcia_pod pisze:Maja i Urszulka wklejone na liste!!!

Dziękujemy :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

01 mar 2008, 13:09

sabi_k77 pisze:Dziękujemy :-) :-) :-)


nie ma za co!!!


U nas na szczescie tez spokój w nocy - własciwie jak sie tak zastanowie to od przyjscia ze szpitala Krzys mi spi ładnie w nocy.


w dzien juz jest bardziej aktywny, nie spi tak duzo - własciwie to ostatnie dni mało co.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 mar 2008, 13:17

Dziewczyny a ja pierwszy raz od momentu wyjechania mojej mamy jestem sama moj maz wzial majke na spacer i chyba sie mu spodobalo bo dzwonil zapytac o ktorej majka ma jesc

a na silownie jednak nie ide bo mezowi mieli zmienic zmiany w pracy a jednak nie zmienili i nie bede miala co z majka zrobic a on teraz przychodzi do domku ok 10 i spi do 17, 18 a potem to wiecie trzeba dziecko kapac wiec nie mam keidy isc ale jak pojade do polski to pojde

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

01 mar 2008, 13:20

U mnie straszna pogoda dzisiaj!!! :ico_szoking: u Was też?

u mnie leje i okropny wiatr!!! az strasz bo tak wymiata drzewami :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-03-01, 12:21 ]
Uciekam bo Krzysio sie domaga towarzycha. moze pózniej jeszcze zaglądnę! pa pa

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

01 mar 2008, 13:23

Maja też zazwyczaj ładnie śpi w nocy,to była może trzecia jej nieprzespana nocka odkąd jest z nami,zwykle budzi sie na cyca co 3-4 godzinki,czasem nawet co 5,tak że jest nieźle,a w dzień to róźnie bywa,czasem prawie wcale nie śpi,a czasem wręcz przeciwnie :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości