Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

Pobudki w nocy i ploteczki 5

05 sie 2008, 21:10

nowy temacik jak co miesiac musi byc...wiec jest :ico_haha_01:

ja co prawda juz sie zegnam bo ide pod prysznic a potem prasowanko dokonczyc i zostanie mi czekanie az T skonczy swoja robote i bedziemy sie wspolnie relaksowac...pewnie wlaczymy jakis filmik na kompie i do wyrka

Kasiu dobrze ze morfologia ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dobrej nocki laseczki

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 sie 2008, 21:14

ok to narazie na 100% jest pierwsze badanie na pasożyty,ale dla pewnosci muszę zrobić jesczze dwa bo z tym różnie i czasem wychodzi dopeiro za 3 razem

co do reszty to okaże sie w przyszłym tyg jak pójde z wynikami
napisze zaraz na "dziecko24" to moze mi cos powiedzą o tych wynikach pozaznaczanych :ico_noniewiem:
i musze pranko powiesic i sie wyprysznicowaći chyba sama tu będe pisać :(

paaa Nat

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

05 sie 2008, 21:17

Jestem i ja ale padnięta bo moje dziecko nie śpi po południu już drugi dzien pod rząd :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 sie 2008, 22:26

Witaj kamizela
Kacper dzis padł u dziadków ok 15 i spał niecałą godzinke,chociaż jeszcze chciał

Miałam dzis robione echo serca i lekarz powiedział że nic złego sie nie dzieje :ico_sorki: tabletki mam dalej brać te same co mi przepisał i w październiku znwou wizyta a za jakieś 8 mies.nastepne takie badanie

[ Dodano: 2008-08-05, 22:32 ]
nieźle kamizela,mój to chyba wiecznie będzie spal w dzień,śpioch,szkoda ze rano nie taki skory do spania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

06 sie 2008, 09:00

Witam
niedawno zwliokłam sie z łóżka :ico_haha_01:
mały wsta o 7 ale poszedł z wujkiem do sąsiedniego pokoju i mama sie wyspała.
ale tam bałagan narobiły :ico_noniewiem: ale cos za cos :ico_haha_01:

miłego dzionka, będe wieczorkiem, może uda sie w dzień wpaść jeszcze

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

06 sie 2008, 09:25

Nat Twój T jest już w Pl? tzn nei wraca za granicę?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 sie 2008, 11:11

dziendoberek

nocka ok, pobudka po 6
teraz juz moj czort spi znowu..a ja zaraz ide sprzatac dom, jak zwykle :ico_noniewiem: ach ta monotonia...

Babe boom tak T juz w Pl jest od maja i na szczewsc ie juz nie wyjedzie nigdy :-D teraz otworzylismy tu wlasna firme wiec tymbardziej...
w ciagu tego roku zarobki w Pl w budowlance an serio sporo wzrosly i wychodzilo tak ze T sie nie oplacalo tam w Danii juz robic tak an dobra sprawe bo w sumie wychodzilo to samo co tu,a teraz przynajmniej jest z nami :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

06 sie 2008, 11:59

Mój też już spi :-D , a mi się nie chce nic robić, mam troche prasowania nie chce mi sie, moze wieczorkiem sie zmotywuje sie
jestem na diecie drugi dzien i chyba mi ona nie pasuje, bo cos mi nie dobrze jestem bardzo oslabiona,
ale u nas juz drugi dzien wieje, dzis troche mniej, wczoraj to głowe chciało urwać

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 sie 2008, 12:25

witam
pobudka ok 7
teraz też śpi czort,ale mi dał dzis popalić :ico_olaboga: mam dość a gdzie tam do wieczora :ico_olaboga:
poprasowałam,zupa z wczoraj,na drugie kotlet z piersi i ziemniaczki,kalafior,a jutro zrobię łazanki,tylko muszę kapuchę kupić :-D mniam
zapraszam na :ico_kawa: własnie zrobiłam :ico_oczko:

u nas słonko ale 21 st i też wieje

[ Dodano: 2008-08-06, 12:29 ]
właśnie przeczytalam odpowiedź na "dziecko 24" zacytuję co mi napisali:

"Wyniki morfologii krwi prawidłowe - w normie . Nieco podwyższony wskaźnik hematokrytu może być wynikiem niedopojenia synka, zwłaszcza,że badanie z pewnością było wykonywane na czczo .

Z pewnością obecność śluzu i bakterii wynika z nieprawidłowego pobrania moczu "

i rozmaz :ico_puknij:
"Tzw. przesunięcie w obrazie białokrwinkowym - zwiększona ilość limfocytów 81 / norma dla wieku - około 55 /a tym samym zmniejszenie segmentów , może świadczyć o wirusowej infekcji . " moze za szybko po przeziębieniu kazała mi te badania zrobić :ico_puknij: zobaczymy cio ona nam powie jeszcze ale ufff ulżyło mi
jeszcze żeby ten kał był ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

06 sie 2008, 13:07

Ok to teraz będe zaglondała do was tak często jak pozwoli mi na to synek. Narazie w gdyni okropna pogoda wiec siedzimy w domku bo tak to zawsze cały dzionek na dworku. no ale co zrobić pogody nie da sie wybrać. :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość