Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2008, 22:26

hej dziewczyny

viola pewnie ze mamusia nie moze pozostac w tyle za taka strojnisia milenka hihi i super ze zakupilas nowe wdzianko hihi

ula no to czekamy na relacje z pierwszego zmywania
napewno bedziesz happy
ja sie od niej szybko odzwyczailam ale u mamy to duza wygoda hihi
poza tym ja mam swietna chodzaco zmywarke ktora ma wiele zastosowan a fima najlepsza na swiecie ADAM :ico_brawa_01:

sosim lelek pije z kubka Kapka.wyglada jak niekapek ale nie musi sie duzo wysilac by pic. bo z tego dziubka woda kapie hihi jak sama nazwa wskazuje

anulaf
spanie do pozna to ja kocham!!!! takze wcale ci sie nie dziwie hihi

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

05 sie 2008, 22:39

poza tym ja mam swietna chodzaco zmywarke ktora ma wiele zastosowan a fima najlepsza na swiecie ADAM :ico_brawa_01:
Ty lepiej mow nam tu gdzie taka zmywarke nabylas :ico_oczko: Bo taka to ze swieca szukac :-D
Ula to fajnie ze juz zmywarka Ci przypadla do gustu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A z tym temperamentem to masz racje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 sie 2008, 22:45


Violu jak mojej pokazalam Milenke na zdieciu to mowi daj,daj i sie smieje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-05, 20:28 ]
vceffgdffgfumjkui,kkkkkkkk.kkkkkk
A to pozdrowienie napisala wlasnorecznie Juli :-D :-D :-D :-D :-D :-D Co za doskonalosc nawet w interpunkcji
zdolna ta nasza JULII :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiecie co...tak sobie pomyślałam, że fajnie będzie...jak za jakiś długi czas nadal będziemy miały ze sobą kontakt i nasze dzieci ze sobą... nie? :-D
tzn. za lat 10 itd... i nasze dzieciaczki będą się razem komunikowac ze sobą przez neta :))

Ula super, że zmywareczka ok!!! ręce i kręgosłup odpoczną :))

a ja dzis dowiedziałam się o bardzo smutnej wiadomości...moja była sympatia zginęła w wypadku samochodowym...33lata, ...młodą żonę zostawił i 1,5 roczną córeczkę :ico_placzek: :ico_placzek:
normalnie nie mogę dojśc do siebie... :ico_placzek: :ico_placzek:
TRAGEDIA straszna!!!!


Sosim mnie przydałoby się 10 kg do tyłu.. :ico_olaboga:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

06 sie 2008, 14:17

Hej hej
U nas upal mala wlanie usnela i zostawilam ja w cieniu na tarasie.Dobrze ze troszke wieje bo tak by bylo owwwwwwwwwwwwwww.
A ja dzis odebralam wyniki i jest cos nie tak.Musialam jeszcze raz zrobic badania i juz nie moge sie doczekac jutra kiedy je odbiore. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Martwie sie :ico_noniewiem:

Violu to straszne w tak mlodym wieku zginac szok.A przede wszystkim szkoda mlodej zony i dziecka :ico_placzek:
A z tym kontaktem bylo by super.Potem spotykaly by sie nasze dzieciaszki :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

06 sie 2008, 15:04

A na dodatek jesli beda takie same gaduly jak my :-D to dopiero bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Straszna tragedia :ico_olaboga: na sama mysl :ico_olaboga: okropnosc :ico_olaboga:

U nas upaly 35stopni, cale szczescie, ze w nocy troche chlodniej :ico_spanko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

06 sie 2008, 16:53

witajcie panienki
pozdrawiam serdecznie z Bóbrki. Pogoda oki. Zwiedzamy odpoczywamy i jest fajnie. W sobote mam zmiane towarzystwa tzn moje menzo wyjeżdża a przyjeżdża koleżanka.

Czytam was codziennie ale nie zawsze jest na tyle sieci żeby odpisywać. Tak na szybko: Natala nie pije z niekapka tzn pije jak już nic innego nie ma.
Mnie do zrzucenia to by się przydało 6 kilosów..... Poproszę o jakiś dobry przepis na to.....
Ula fajnio że ci zmywareczka działa dobrze, ja się skusiłam jakieś pół roku temu i jestem zadowolona.
Basiu pozdrawiam cię cieplutku i myślę o Tobie jak o jakiejś heroinie (skojarzenia tylko pozytywne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Całuski

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 sie 2008, 18:54

oj Joasiu a co Ty za badanka robiłaś? ja nic nie wiem... :ico_noniewiem: trzymam kciuki...wszystko będzie ok!

Abegano ale fajnie, że sobie odpoczywacie...no i że jest pogoda..to sobie pozwiedzacie :)

a tu moja marzycielka :))
Obrazek
a tu próbuje ściągnąć bucika....
Obrazek

a tu już zdjęła :))
Obrazek

a tu w chodziku :)
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-06, 18:56 ]
U nas upaly 35stopni, cale szczescie, ze w nocy troche chlodniej
Aniu ja lubię upały :)))

[ Dodano: 2008-08-06, 21:58 ]
kochane dziewczynki...gdzie jestescie????????

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

07 sie 2008, 07:58

Hej witamy sie pourodzinowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: czestujcie sie kochani

Wczoraj nasz synus skonczyl roczek,maz przywiozl tort urodzinowy nie duzy bo tylko poltorej kilo mial ale zostalo go polowe jeszcze...pomagalam Kubie dmuchac swieczke hehe wczesniej byly zyczenia urodzinowe i imieninowe bo kuba obchodzi je w jednym dni tak nam sie udalo..wachalismy sie z mezem czy to dobry pomysl zeby dwa swieta w jednym dniu byly i stwierdzilismy ze tak ..teraz obchodzi urodziny a jak bedzie starszy to imieniny :)

Urodziny urodzinami ale Kubie humor nie dopisal przedwczoraj bylismy u lekarza bo strasznei plakal w nocy budzil sie z piskiem i okazalo sie ze ma zapalenie ucha :ico_placzek:
antybiotyk 4ml, oslona, krople do uszu 2 razy dziennie, syrop eurespal 5l i na noc ibufen 2,5ml tragesia jest placz pisk przy dawaniu lekow on placze a ja w tym czasie mu wlewam taka strzykawkaa,jam am lzy w oczach a on sie dtrze, pluje tym a jak juz wezme to jest czasem tak ze tymi lekami zwymiotuje i takie leczenie mamy..na dwor chodzimy bo malutko temperatury nie ma i lekarz pozwolila...jest mi go strsznie szkoda bo wiem co to za okropny bol.....cale urodziny przejeczal ciagle na rekach ehh....

Violu to smutne co cie spotkalo hehe a z tym kontaktem to super pomysl :ico_brawa_01: tylko ja mam jakis slaby kontak z wami :ico_zly: musze czesciej zagladac di was !!
jak u was z przyjmowaniem lekow u maluchow i czy ktores przchodzilo zapalenie uszka ??

pozdrawiamy serdecznie dzis scinam kubie wloski tzn grzyweczke podetne loki mu zostawiam niech sobie rosna..tylko jak ja mu sama obetne hi hi podetne znaczy sie :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 sie 2008, 09:20

witajcie
oj biję się w piersi, że ostatnio was zaniedbuję, ale teraz mam tak skonfigurowaną sieć w pracy, że nie mam jak laptopika podłączyć, bo wszystkie miejsca zajęte, a jak jeden komputer odłączę to cała sieć pada :ico_placzek:
oczywiście dla Kubusia mnóstwo buziaków urodzinowych :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:
czytam was i oglądam wasze piękne fotki, ale czas niezbyt pozwala na pisanie, bo już powinnam być w pracy, a ja w domku jeszcze do was klepię kilka słówek
niestety o uspokojeniu w pracy na razie nie ma mowy, bo co coś ruszę, to jak lawina rusza milion innych spraw, zupełnie jakby ktoś poustawiał kostki domina i jak jedną ruszysz, to wszystkie się przewracają
normalnie w pracy muszę zrobić chyba totalną reorganizację, najgorsze że mam mało chętnych współpracowników do pomocy, a i pracownicy mają wszystko w nosie, ale co tam poradzę sobie, tylko nie mogę wszystkiego na raz, ale po kolei, mam wprawdzie 2 "popleczników" hihi, którzy popierają wszystkie moje pomysły, więc niektóre rzeczy łatwiej przeprowadzić, ale to są tylko 2 osoby chętne plus jeden z kierowców o którym myślę bardzo poważnie nad zmianą dla niego (chyba zrobię go kierownikiem magazynu, jak znajdę na jego miejsce kierowcę), bo jest super z pomysłami i chęciami
najgorsze, że osoby na które liczyłam i wiązałam z nimi duże nadzieje, zresztą specjalnie pod tym względem szkoliłam itd będę musiała prawdopodobnie z bólem serca wyrzucić, bo ostatnie zachowania nie wskazują na zaangażowanie i jakąkolwiek odpowiedzialność za swoje czyny
a fe... dość
oczywiście nadal nie mam dzieciaków fotki na huśtawce, ale postaram się może dziś coś cyknąć
no zmykam, bo już bardzo późno
całuję was i wasze dzieciaki

aha, wcale nie wiem czy to taki dobry pomysł, coby nasze dzieci zasiadły na komputerach, no bo pomyślcie, jak one będą "gadać" ze sobą, to kiedy my będziemy miały wolny sprzęcik na nasze pogaduszki?

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

07 sie 2008, 10:16

Witam.

U nas już wszystko ok bo wczoraj miałam taki sobie dzień,bo w nocy obudził mnie silny ból gardła.Ale dziś już lepiej bo gardełko nieboli tylko nos zapchany. Ale lekarstwa poszły w ruch :-) a Veronice daje witaminy żeby sie niezaraziła odemnie :-)

Wczoraj moja mała jak ją przbrałam w piżamke po kąpaniu staneła na nogach i poszła sobie do drukarki sama :ico_szoking: :-D . Wkońcu zaczyna dreptać :-D .

Violu fotki śliczne i

Wszystkiego najlepszego dla Milenki :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

I spóżnione dla Kubusia :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent:

Wpadne póżniej dalej poklikać bo mała już woła mama i mama :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość