eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

05 sie 2008, 21:08

ewasiek no staraj się staraj, przynajmniej teraz nadrabiaj póki masz wakacje, coś to nasze grono ostatnio bardzo się pomniejszyło takie codzienne forumowiczki to na palcach jednej ręki można policzyć :ico_placzek:
Czekamy na fotki z nową fryzurką i Misiem też prosze się pochwalić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-05, 21:54 ]
Ja dziś jestem wyjątkowo padnięta, choć miałam zwykły dzionek, nie wiem co jest grane ale idę spać, Dobrej nocki.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 sie 2008, 21:57

Hej!
Ja też tylko na moment, powiedzieć Wam dobranoc :ico_spanko:
Zuzanka robi błyskawiczne postępy w staniu. W sobotę udało jeje się pierwszy raz samodzielnie stanąć, taraz potrafi już ustać kilka sekund i widać,że strasznie jest zadowolona :-)
I apetycik ma ogromny to moje dziecię!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

05 sie 2008, 22:08

Kocura Bura, brawa dla Zuzinki :ico_brawa_01:
Szymon jeszcze cykor i jak sie trzyma stolu i go wolam zeby do mnie przyszedl to schodzi na czworaka :-D

a wogole to mam cykora!
dzwonie JUTRO rano do Polski do mojej pracy /jestem caly czas na wychowawczym/
umowa mi sie konczy z koncem sierpnia i dzwonie pytac do dalej
jak mi dadza dalej umowe to juz na czas nieokreslony i moj M zapowiedzial powrot do Polski :ico_noniewiem:
sama nie wiem co dla nas lepsze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 sie 2008, 22:14

eve81 pisze:Szymon jeszcze cykor i jak sie trzyma stolu i go wolam zeby do mnie przyszedl to schodzi na czworaka
Zuzia tak samo! No chyba,że można do mnie dotrzeć trzymając się mebli, drzwi.... Zuzanka na razie stoi, fajnie wygląda taki posąg na środku pokoju :-)

[ Dodano: 2008-08-05, 22:15 ]
eve81, trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę!

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

05 sie 2008, 22:36

Hej dziewczynki.Coś mi internet szwankuje :ico_zly:

Eve no niestety aparatu nie mam :ico_placzek: dopiero pod koniec sierpnia będę mogła wam wkleić jakieś zdjęcie więc musicie mi uwierzyć na słowo :-D choć Kacperek dziś bardzo chwiejnym krokiem chodził więc raczej go trzymałam za rączkę :ico_noniewiem: taki osłabiony jakiś :ico_noniewiem: wiecie chyba nowe zęby mu idą bo do tego taaaki płaczliwy :ico_olaboga: Byliśmy dziś na szczepieniu na pneumo druga dawka,i gardełko ma zdrowiutkie więc to na pewno ząbki.No i Kacper nie został zaszczepiony przez tą biegunkę,mamy przyjść w piątek.
Poza tym zaliczyliśmy lumpeks dziś i wydałam tylko 20 zł a kupiłam małemu tyle ciuszków:trzy koszule,bluzeczkę,bluzę nike i spodnie :ico_brawa_01:
Wczoraj była u mnie kuzynka która jest dla mnie jak siostra :-D no i przyszła ze swoim nowym chłopakiem :-D i tacy zakochani są :-D przypomniało mi sie jak my z Ł kiedyś tacy byliśmy :ico_placzek: ja chcę żeby było tak znowu.

Kocura to zobaczysz że za kilka dni Zuzanka będzie dreptać :-D bo jak już sama stoi ładnie to szybko pójdzie :-D

Eska no to ładnie macie zaplanowany wrzesień :ico_brawa_01: Ja bym chciała zrobić w domku roczek ale nie wiem czy się pomieścimy :ico_noniewiem:

Eve zaraz sobie obejrzę ten wasz nowy kojec :-D dzwoń i pisz nam co Ci powiedzieli.

A Mama Zuzi to jakoś miała koło 5 sierpnia wracać co nie??Brakuje jej tu ,zresztą pozostałych nieobecnych dziewczynek też :-D

[ Dodano: 2008-08-05, 22:52 ]
Eve bardzo fajny kojec :ico_brawa_01: i podoba mi sie wasza podłoga na tym zdjęciu co jest na nim kojec :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

06 sie 2008, 09:54

ja sie melduje
Szymon jeszcze spi
ja juz po rozmowie, wyskoczylam szybko do budki tel bo mam do niej jakies 20 sekund drogi :-D no wiec nie mam dalej umowy, tzn. nie przedluzaja mi
nie jestem zmartwiona bo wlasnie tego sie spodziewalam
zreszta mojej kolezance ktora wrocila razem ze mna z macierzynskiego tez nie przedluzyli mimo ze nie poszla na wychowawczy :ico_noniewiem:

kicia no niech twoj Ł oddaje juz ten aparat :ico_sorki:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

06 sie 2008, 11:33

Hej dziewczyny
Dzisiaj misio mnie zaskoczyl strasznie, wstal o 8.30 pierwszy raz, zawsze to jest 6-7. A dzisiaj poslpal ładnie a ja z nim :-D
Jak jakies zdjatka zrobie to wkleje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

06 sie 2008, 15:28

No hej kochane :-D
eve81 pisze:nie jestem zmartwiona bo wlasnie tego sie spodziewalam
no to jak nie jesteś zmartwiona to ok :-D więc zostajecie w UK??

eve81 pisze:kicia no niech twoj Ł oddaje juz ten aparat :ico_sorki:
wiecie jak mi brak tego aparatu :ico_haha_01: i nawet w sobotę na weselu niebęde mogła zrobić żadnego zdjęcia.Ale zrobiłam chodzącemu Kacperkowi zdjęcie telefonem i widziałam opcję na fotosiku że można dodawać zdjęcie z komórki więc jak mi sie uda to później wkleję :-D Tylko nie wiem jaka będzie jakoś tego zdjęcia :ico_noniewiem:

ewasiek pisze:stal o 8.30 pierwszy raz, zawsze to jest 6-7
wiesz że mój Kacper tez ostatnio daje mi dłużej pospać :-D ,wstaje tak 7.30-8.00 może to zasługa mleczka które wypija o 5 rano i potem śpi ładnie jeszcze troszkę :ico_brawa_01:

A ja jutro na 7 rano idę z Renią( tą która ma teraz ślub w sobotę) ubierać salę na wesele,będzie nas trzy dziewczyny i pewnie mnóstwo dekoracji,ciekawe jak szybko się wyrobimy :ico_noniewiem:

Mi się tak chce śmiać z tego mojego malucha :-D zamiast "idę" mówi "didę" :ico_haha_01: i ciągle słysze tylko didę i didę :ico_haha_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

06 sie 2008, 20:52

i ja się melduje,
moja pamięć dziś strajkuje bo poczytałam wasze posty i ciężko myśle o czym czytałam :ico_olaboga: żeby poodpisywać

Majandra a czemu tak się martwisz wzrostem i wagą Maciusia? Ile ma? Byłaś u lekarza?

Kicia a na czas strojenia sali Kacperek z kimś zostanie czy bierzesz go ze sobą??

Eve czyli sprawa rozstrzygnięta, zostajecie? Rodzinka pewnie wolałaby inną opcję co? :ico_oczko:

Kocura wielkie brawa za postępy Zuzi, teraz tylko patrzeć jak zrobi pierwsze kroczki, szczególnie że przy takich dzieciaczkach z dnia na dzień jest coś nowego.

Ewasiek pstrykaj fotki i wklejaj bo czekamy :ico_sorki:

Ciekawe gdzei teraz podziewa się Mama Zuzi, ja tylko mam nadzieję że ta przerwa nie wyleczyła jej z tik taka :ico_placzek:

U mnie dziś dzionek taki sobie Szefu wrócił z urlopu i luzacka atmosfera w pracy zniknęła :ico_placzek: , a było tak fajnie :-D
Na razie tyle zmykam pod prysznic i zaraz chyba dorwe chipsy bo mam taką ochotę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 sie 2008, 22:20

majandra, hmmm... mi Maciuś nie wygląda na grubaska, no,ale cyferki mówią za siebie. Wydaje mi się,że on nie je tak dużo. Zuzanka ma ostatnio mega apetycik i mam wrażenie,że chyba więcej je. Nie da się przy niej nic zjeść, bo zaraz przychodzi,żeby jej dać. Może ja Wam napiszę jak je, a Wy powiecie,czy więcej niż Wasze dzieci. Nie piszę godzin, bo daję jej jedzonko tak co 3 godzinki i godziny jedzenia wypadają różnie, zależy kiedy zaczniemy.
- 180 ml mleka z 2 miarkami kaszki (czasem trochę zostawi)
- kaszka na gęsto (z przepisu na opakowaniu), 150 ml
- przed obiadem mama jej daje owocka, przeważnie brzoskwinię
- obiad mojej roboty, dużo je, nawet ok. 200 g (więcej niż duży słoiczek)
- na podwieczorek różnie- banan, coś z naszego obiadku, deserek ze słoika duży, a dziś zjadła prawie 2 te malutkie paróweczki tygryski
- przed spankiem 180 ml mleczka i 2 miarki kaszki (zostawia i tak ze 30)
W międzyczasie chrupki. I trochę chlepka jak ja jem śniadanko. Moim zdaniem dużo zjada i mam wrażenie,że zjadałaby jeszcze więcej.

[ Dodano: 2008-08-06, 22:22 ]
Do picia bardzo rozcieńczone herbatki, woda, sok 150 ml. Dużo pije, tak 300 to min. na dzień.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość