Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

06 sie 2008, 08:27

mala-mysz mi też czasem brakuje karmienia piersią wtedy mały sie tak wtulal i byliśmy tylko my caly swiat nie istnial a teraz biega cały dzień nawet na przytulenie nie zawsze znajdzie czas

Aga78 imienia nie mamy maż chce Piotrusia a ja ciagle mam nadzieję na dziewczynke :-D a ciąża faktycznie szybko leci brzuch rośnie a ja czuje sie fantastycznie

zdjęcia super no i zazdroszczę pogodny bo my nad morzem byliśmy tylko 2 dni i ciągle w swetrach i długich spodniach

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 sie 2008, 10:56

Kasia1983 zdjęcia z urodzinek super :ico_brawa_01: !!!Pięknie wyglądasz!!!!Myslę że Twój mąż bardzo przeżywa utratę pracy, a jako mezczyzna ma presję utrzymania rodziny(bo Oni tak mają)!!!W ogóle jak się ta sytuacja przedstawia?Znalazł juz coś??

Aga super że jesteś!!Dziękuję za miłe słowa! :-D To nowe gniazdko mojego brata w krakowie ale nasze już niebawem Wam zaprezętuję :-D !!!Śliczne zdjęcia znad morza a Twoje Dzieciaczki są po prostu boskie i widać że bardzo zwiazane ze sobą!!!

Gasco wklejaj wklejaj zdjęcia bo Vito taki słodziutki...noi kawał chłopa z niego :ico_oczko: :ico_oczko:


Anita moja Nelinka też nie interesuje sie zabawkami a wydajemy na trochę kasy :ico_szoking: teraz na czasie są garnki i książki :ico_szoking:

Mała myszo ja już nie karmię tydz i 3 dni i chyba przezywam to bardziej od Nel.Uwielbiałam karmić!!!!!Szkoda że mam juz to za sobą :ico_placzek: oale sama podjełam taką decyzję i to włąśnie są konsekwencje!No cóż kiedyś i tak bym musiała to zrobić a Nel nawet nie bardzo przeżywa to i tylko jak widzi mnie bez stanika to zaczyna się rzucać na mnie wiec unikam takich sytuacji!!!

Kasia3 czy Zosiak spi Ci duzo w samolocie??Noi co robisz jak nie chce siedzieć w jednym miejscu?

Tęskno mi za Pruedence i Wisienka! :ico_placzek: Ciekawe co u nich???

Yvone jak praca??Dużo Ci zostało??

A ja miałam 2 tyg w rozjazdach!Najpierw zostawiłąm Nel na 3 dni z Dziadkami w tamtym tyg a teraz na 2 dni bo znów musiałam jechać do Krakowa.Przy okazji Dziewczyny na prawdę odpoczełam!Byliśmy tylko ja i Adaś!Spedziliśmy świetnie razem czas i na prawde troszkę egoizmu od czasu do czasu nie zaszkodzi a nawet pomoże :-D Fakt faktem że był to skutek uboczy tego że załatwić musiałam kupę spraw ale było super :ico_brawa_01: Nawet do pracy razem jezdziliśmy :ico_brawa_01: Teraz juz moge siedzieć z Nel całymi dniami!!!!!!!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

06 sie 2008, 13:58

Aga wspomnienia przecudowne, a Julcia rośnie jak na drożdżach i tak rezolutna, że aż miło patrzeć. :-D
Ja Amelcie karmiłam przez 8 miesięcy, a przestałam, bo zaczęła mi ssac co dwa dni, a wcześniej tak po trochu i dalam sobie spokój i w sumie to była bardzo dobra decyzja. Zresztą ona to tak zjadła i jak się najadła to pluła piersią i zaciskała usteczka już jako noworodek, tak więc pierś to jej się kojarzyła tylko z jedzeniem - chyba. Co innego smoczek. Pochwalę się wam, że juz drugi tydzień jak ami w ogóle ładnie je, ale pukam w niemalowane.
Martuunia jutro oddaję większość do sprawdzenia, bo nie wyrobiłam się z całością. Reszta na wrzesień. Zostało napisac interpretację wyników, podsumowania i wnioski i zdac angielski i dyscyplinę główną. Tak mam już dosyc tej nauki, że po prostu nawet tego nie potrafię opisać. W końcu to już 9 lat mija studiów, a końcówka tak męczy. Ale nie mam co narzekać, to w końcu moj wybór.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

06 sie 2008, 15:16

Aga78, witaj spowrotem !!!
Zdjęcia rewelacyjne, tak się ciesze, że wypoczeliście razem z dziećmi. :ico_oczko:
kasia1983, Piotruś to bardzo ciekawa osoba, mam kuzyna Piotra !!!
A dziewczynka jak będzie to jakie imie masz namyślii??
To co ja jedna nadal karmie piersią??
Yvone, powodzenia we wszystkim. Podziwiam cię z tą nauką!!!!!!!!!!!!!martuunia1, mniej nas w te wakacje. :ico_placzek:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

06 sie 2008, 21:20

kasia3, zazdroszczę Ci, że twoja królewna jeszcze chce cyca. Moja definitywnie odmawia - taka się dorosła zrobiła. Za to dziś do obiadu wypiłam pół szklanki piwa - już mi wolno ;-)
Hania dostała od babci wózeczek, taki dla lalek. Ale miała uciechę. A na koniec wywaliła lale ze środka i sama próbowała wejść i się ululać.
mała mama:
Obrazek

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

06 sie 2008, 21:56

mala-mysz, słyszałam tylko, że dla mam jest to najcięższe aby pożegnać się z karmieniem i powiem, że tylko dlatego karmie. Zosia potrafi przez 45 minut wisieć na mnie i przyjmowac pozy które mnie irytują. Dodatkowo pakuje palce do buzi do oczu wszędzie gdzie dosięgnie. Od paru dni po karmieniu wieczornym poprostu wkładam ją do łóżeczka i idzie lulu.
Nie ma już usypiania przy piersi, to już się skończyło. :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2008-08-06, 21:58 ]
Nadze dzieci potrafją nas zaskoczyć, jak się bawią. :ico_oczko:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

06 sie 2008, 22:01

Wieczorne karmienie zakończyłyśmy już miesiąc temu. Hania się nie najadała i budziła się w nocy bo była głodna więc przeszliśmy na kaszę. Karmiłam ja rano "na śpiąco" i potem dosypiałyśmy sobie razem. Z resztą wieczorem jak ją karmiłam to też na leżąco. Było nam tak wygodniej. Doszłyśmy obie do takiej wprawy, że karmiłam z lewego cyca leżąc na prawym boku (trochę to wyglądało, jakbym próbowała rozgnieść własne dziecko).
Tak myślę, może to dlatego, że przy poniedziałkowym karmieniu ugryzła mnie dość mocno i krzyknęłam i może to było impulsem, że już więcej nie chce.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

06 sie 2008, 22:44

mala-mysz, dokladnie to samo mam z zosią. :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-06, 22:53 ]
Zosiak bardzo lubi ssać i nawet mój krzyk jej nie przestraszy.
A ona najada się pewnie tylko rankiem bo w dzień nie wliczam prawie wogóle karmienie piersią jako posiłek.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

06 sie 2008, 23:15

dziewczyny podziwiam Was za to karmienie piersią..... mnie 2 razy po 9 miesięcy wystarczyło zupełnie

my szykujemy się do urodzinek- przer...bane że to wakacje, bo każddy sobie już coś zaplanował :ico_placzek: i nie da się tego jakoś pogodzić.... na roczku na pewno będą rodzice :-) i chrzestny z rodzinką....a reszta to nawala :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 sie 2008, 07:33

witajcie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziwczynki podroz przeszla nawet calkiem gladko, zwazajac na no iz a trakcie wylotu tak buczalo cos ze amelka sie odrazu uspila i caly lot przespala u meza na rekach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
potem podroz samchodem z katowic do czestochowy juz bylo gorzej nie mogla wysiedziec i sie denerwowala, a byly takie korki, Amelka wyla, potem ja troche rozebralam a na koniec dalam jej picicu z kubka to polala sobie caly brzuch i wtedy juz byla w miare spokojna :ico_szoking:
Potem w domu Kornelek 5 miesiecy starszy on byl rozbudzony bo spal wiec troche sie wstydzil a Amelka przechodzila sama siebie tak zaiwaniala po chalupie ze szok, a jak sie smiala, normalnie rechotala jak dwuletnie dziecko, podraczkowala sobie do Kornelka siadla mu na stopach bo on taki biedny troche wystrasozny ze dziecko jakies weszlo i mu tu grzebie w zabawkach :-D :-D :-D no to siadla mu na stopach a on zaczal plakac a amelka w smiech :-D :-D :-D POtem onja tak rozmsmieszal, lozeczko dla amelki bylo to turysztyczne z odsuwanym bokiem, wiec na zmiane wchodzili i wychodzili i bylo tyle radoscie ze wam mowie lepsze niz najlepsza komedia, a tak raczkowala szybko wszedzie musiala zwiedzic, noc byla okropna ,plakala, budzila w tym lozeczku, dalam jej czopka uspokajajacego, my bylismy padnieci po podrozy a tu usypianie na zmiane, potem to maz ja 3 godziny usypial az w koncu padla i my tez, a w czoraj odpukac juz sie wyspala po tej nocy i nwet mieli drzemki razem z Kornelem, kazde w swoim lozku, a zasnela tez o podobnje porze, wiec mam nadzieje ze sie ulozy, widziala sie juz z dziadkami wszysycy sa przeszczesliwi, poza tym zrobilam wreszcie wczoraj zeba kanalowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za co sobie bije brawa bp ja okropny cykor jestem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale mnie troche tli, no bo poruszony i zakejony wiec chyba dlatego teraz mnie troche tak pobolewa, ale jeszcze dwa razy i pani powiedizala ze mi go skonczy :ico_haha_01:
musze jeszcze z amelka sie wybrac tutaj do pediatry bo ma caly czas te nieszczesne krostki, tyle poki co, jedzemy dzis na zakupy po garnoitur dla meza bo w sobote balujemy na weselichu :-D :-D :-D

zdjecia piekne, Julci dawno nie widzielimsy a tu taka panienka :-D :-D :-D

Aha pochwale sie ze Amelka pokazala Kornelkowi jak sie uzywa nocnika, zrobila i kupke i siku to tak pokazowo na pierwszy raz, bo KOrnelek nie za bardzo lubi nocnik a Amelusia juz umie sobie posiedziec i cos tam wycisnac :-D

to tyle poki co, odezwe soe za jakis czas, pozdrowionka dla was :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość