Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

07 sie 2008, 07:53

witajcie

[size=150]EMILKO z okazji Twoich urodzin wraz z Oliwcią składamy Ci gorące życzenia dużo zdrówka, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Obyś zawsze była uśmiechnięta i wesoła.[/size]
:ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ja zaczęłam już urlopować i w zeszłym tygodniu wyjechaliśmy do Koszelówki na wieś, ale niestety musiałam wrócić bo mam dzisiaj egzamin teoretyczny z prawa jazdy :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem:

i słuchajcie zostawiłam Oliwkę z teściem na wsi - pierwszy raz od urodzenia jej zostawiłam ja na noc w sumie kilka nocy bo wracam dopiero w piątek do nich
dzwonie do dziadka i dopytuje się jak sobie radzą ale mówi że dobrze więc jestem troszkę spokojniejsza

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

07 sie 2008, 09:16

EMILKO DUZO ZDROWKA NIENIKNACEGO USMIECHU NA BUZCE, DAWAJ NADAL TYLE RADOSCI MAMUSI I TATUSIOWI GORACE BUZIAKI I MOC ZYCEZN OD CIOCI EWELINY I PAWELKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

07 sie 2008, 12:22

[size=150]Kochana Emilko z okazji 2 urodzinek życzymy Ci dużo zdrówka, szczęscia i pomyślności! Abyś zawsze była taka wesołą i kochana dziewczynką!![/size] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

u nas dzis goraczka...
przed chwila wrocilismy od kolezanki z przedszkola, maly wybawil sie chyba wszsytkim co tam bylo :ico_haha_01: i padl od razu jak do domu przyszlismy przy mleczku... dostaje je juz tylko raz bo wieczorem zasypia tylko przy bajce...nawet calego kubka juz nie chce pic...

ja wywiesilam drugie pranie, pierwsze wyschlo wiec mam na pozniej znowu prasowanie, sprzatanie zostawie tez na pozniej i obiad..dzis zrobie kalafiorek, jajko sadzone i ziemniaczki z koperkiem niech bedzie tak lzej :ico_haha_01:
a tymczasem ide sie poopalac bo w niedziele nad morze jedziemy i nie chce swiecic bladziocha :-) a Oskarek chyba z babcia zostanie an caly dzien...tak T zaproponowal..hmm czyzby cos planowal?? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

07 sie 2008, 14:00

[size=150]Kochana Emilko w Dniu Twoich Drugich, ale nie mniej ważnych niż pierwsze Urodzin życzymy CI z Michałkiem za wsze uśmiechniętej, promiennej buzi, wiele wspaniałych chwil spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze i dzieciństwa jak najdłuuuuuuższeeeego[/size] :-)

Obrazek
Obrazek

my dzisiaj zmęczeni jesteśmy po zakupach, Michalino padł jak mucha :-D no i nocki całkiem dobre już mamy :ico_brawa_01: może to juz tak będzie? :ico_sorki: :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sie 2008, 16:26

Emilko STO LAT Z OKAZJI 2-ICH URODZINEK
Obrazek

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

08 sie 2008, 11:25

Moj czortek wlasnie dzremie a poitem wyjezdzamy na kilka dni do moijej mamy :-) milego wekendu dla wszytskich !!!

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

08 sie 2008, 12:49

Gabrysiu życze udanej imprezy caluski dla Solenizantki

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sie 2008, 15:33

hejka
ewelinko milego wypoczynku u mamy
Gabrysiu udanej imprezki zycze-bawcie sie dobrze!!! :-D

ja od rana mialam problemy z komputerem tzn z internetme nie chcial mi sie laczyc... a i tak bylam zajeta bo umieszczalam gdzie sie da ogloszenia naszej fimry...drukowalam wizytowki itd... :ico_haha_01:
potem pojechalismy z Oskim na zakupy i gdy wracalismy przysnal mi, wyciagajac go z auta nie obudzil sie, i rozbieralam go do snu na spiacego, wstal dopiero co, spaL 3 GODZINKI, STANDARD :-D

teraz udaje ze prasuje bo wyciagnelam deske i bede zaraz dzisiejsze pranko prasowala :ico_haha_01: moj maly kohany pomocnik :-D

a pranie sciagnelam przed chwila bo zaczelo grzmiec i dobrze ze pobieglam bo lunelo Za chwile jak scebra :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

obiadek mi sie juz szykuje, posprzatane mam i czekam na rodzinke..

:ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 sie 2008, 08:30

dziendoberek
no to fakt pustki osttanio straszne... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

nocka ok..
maly wstal chyba przed 7 sam i sie sam bawil, dopiero jak zobaczyl ze otworzylam oczy to podszedl i wlazl nam do lozka,...troche polezelismy i wstalam..

teraz czeka na ciocie, bo siostra juz w wszczecinie, tata po nia pojechal...Oskar staje przy oknach i wola Ciociaaa :ico_haha_01: :ico_haha_01: steskniony..

sniadanko wcina na raty,oglada baje...
T jeszcze spi-dam mu chwile hehe..

u nas dzis pochmurno i chlodnawo bo mniej niz 20 stopni :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: cos kiepsko jutro widze ten wyjazd nad morze... :ico_noniewiem:

Gabrysiu udanej imprezki!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 sie 2008, 19:01

Witam kochane ale się stęsknilam za wami.
Dziś nie za bardzo mam czas pisać ale na pewno to nadrobie.Buziaki dla wszystkich. :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość