Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

07 sie 2008, 07:07

osita, Ty to genialna kobietka jestes!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dzieki Tobie zaczelam szukac gratisow na necie i okazalo sie, ze tu u mnie to jest tego od groma!!! :-D :ico_szoking: :-D Jest taka ilosc tych darmowych produktow, ze pol wyprawki uda mi sie zgromadzic za friko :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: Okazalo sie, ze nie tylko pampersy ale zabawki, reczniczki, kosmetyki no i moc roznorakiego jedzenia.
Wielkie dzieki za dobra rade :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 sie 2008, 07:27

Część grudniówki :) ją sobie leże jeszcze w łóżku internet mam w telefonie bo mi mąż dał nokie n95 :) hm ją również chce taka wyprawje! Wiecie co mnie ostatnio wszystko wkurwia dosłownie ! Powiedziałam mężowi by kupił lub wynajął mi mieszkanie bo ją już dłużej z teściowa nie mogę mieszkać to szkodzi tylko mojemu samopoczuciu i dziecku a jak nie to się wyprowadzan do mamy 23 sierpnia mam usg 4d i wizytę u ginekologa mam nadzIEJĘ ŻE wszystko będzie w porządku a jak u was samopoczucie? Wy już pewnie czujecie swe dzidzie? A ją nie :(

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

07 sie 2008, 07:54

mi chętka na zapiekanki nie przeszła codziennie 3 kajzereczki muszą być za to w dzień mam kiepski apetyt obiadu wogóle mogla bym nie jesć wogóle to mało tyję wiec czemu sobie nie pozwolć na małe szaleństwo wieczorem :-D

a gdzie te gratisy znalazlaś Sandrusia?

milutka 204 spokojnie na wszystko przyjdzie pora a co do mieszkania to troche cie rozumiem bo sama mieszkam z mama i też działamy sobei na nerwy

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

07 sie 2008, 08:40

Właśnie Sandrusia bo ja też nie wiem gdzie tych gratisów szukać.

Pierwszy raz oc czasu jak jestem na zwolnieniu dziś później wstałam, bo ja to tak normalnie jestem na nogach ok 6. Pospać bym pospała dłużej ale jakoś tak dnia mi szkoda. A dziś szaleństwo- spanko do 8 :ico_brawa_01: Na śniadanko jajeczko na miękko (znaczy miało być na miękko bo wyszło twarde :-D ), a teraz czekam na M. bo też ma wpaść na sniadanie.

Osita daj znać to u lekarza. Ja Wam napiszę ale pewnie dopiero jutro bo idę na 20.45 :ico_olaboga: Mam nadzieje że wszystko będzie ok. Bo ja to gapa jestem i coś pomieszałam z terminem poprzednich wizyt i okazało się że moj doktor na urlopie. Poszłam do innego ale to bardziej pod kątem tych bóli które miałam No a teraz jest już 21 tc i pewnie już nie uda się zbadać serduszka mojego Maluszka i tej całej reszty którą bada się w 20tygodniu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

07 sie 2008, 10:00

dziewczyny, wpadlam sie zameldowac i spadam :ico_haha_01: zaraz prad odcinaja... zreszta, mam lekarza na 12 a to cala wyprawa :ico_oczko: Jak bedzie prad, to powiem co i jak, ale ... no, jest dobrze, nic nowego mi nie powie :ico_oczko:
a gdzie te gratisy znalazlaś Sandrusia?
w necie :-D w hiszpanii jest troche, w anglii jeszcze wiecej a jak widac w japonii - cale mnostwo :ico_haha_01: w pl nic nie moge znalezc, wszystko wycofane, odwolane, na stronkach napis "nie wysylamy probek/gratisow" :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Osita - kocyk superanki - cena też :)
cena zabojcza :ico_olaboga:
dobra, spadam! milego dnia zycze!!!

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

07 sie 2008, 11:11

cześć Grudnióweczki :-)
wdeptuję się przywitać i zapoznać :ico_oczko: , bo coś czuję że moje drugie dziecię też będzie szybciej na świecie tak, jak synuś. Norbert będzie miał w październiku 8 urodzinki, a urodził się w 35 tygodniu :-) byczy był ten mój wcześniak bo ważył 3600 i mierzył 56cm :-D brzuszek miałam od 3 miesiąca wielki, wręcz ogromny, no i teraz mam powtórkę z rozrywki :-D juz wyglądam, jak do porodu :-)

będę zaglądała do Was :-)

osita, daj koniecznie znać, co tam u lekarza :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 sie 2008, 11:15

a ja jzu u mamy i sobie z nia rozmawiam... i podjelam pewna decyzje trudno dzis pokloce sie z mezem... ale tesciowa nie bedzie mi psuc malzenstwa ... musi wybrac albo ja albo on!!!!! i jesli maz mi nie wynajmie mieszkania lub nie kupi ja wyprowadzam sie do mamy.... a on niech mieszka ze swoja... poprostu ja jestem przez nia chodzacym klebkiem nerwow!!!!!!!!!!!!!!! jak ja tylkpo widze to mi sie plakac chce i bym ja zabila niby sie w nic nie wtraca ale to nie prawda dzis mi powiedziala ze to jej mieszkanie i ona ma jesczze prawo cos do powiedzenia;/ co kupie to ona zje lub wyniesie nie ugotuje i nie posprzata wszystko jest na moejj glowie mam tego dosc!!! az mnie brzuch boli:(

osita, ja mam troszke tluszczyklu bo schudlam 25 kg i skora zostala wiec moze dlatego dzidzi jeszcze nie czuje:)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

07 sie 2008, 13:35

Tosia i Asika dzięki, do tej pory mi trudno uwierzyć, że juz po półmetku.
Ananke, witaj u nas i zagladaj częściej, trochę rozruszamy te grudniowe forum, bo u Was na styczniówkach to posty sypią się jak z rękawa.
Sandrusia i Osita, dobrze macie z tymi gratisowymi próbkami, u nas bieda z nędzą, skąpią na wszystkim.
Osita napisał/a:
w anglii jeszcze wiecej
A ja uciekłam z Anglii... :ico_noniewiem:
Kasia1983 napisał/a:
mi chętka na zapiekanki nie przeszła codziennie 3 kajzereczki
Kasiu, ja też codziennie na podwieczorek serwuję sobie zapiekanki, tylko nie kajzerkowe a z bułki paryskiej. Moja wielka słabość, nie mogę się oprzeć.
milutka204, przede wszystkim się nie stresuj, maluszek wyczuwa Twoje podenerwowanie, a to tez moze mieć wpływ na to że sie jeszcze nie ujawnia. Porozmawiaj spokojnie z mężem, może faktycznie nie jest tak źle, napewno wszystko się ułozy. Ja ruchy poczułam pod koniec 19tc, a teraz z dnia na dzień niunio coraz mocniej daje mi znać o sobie, zwłaszcza rano po przebudzeniu. Bądź dobrej mysli :ico_pocieszyciel:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 sie 2008, 13:41

No a teraz jest już 21 tc i pewnie już nie uda się zbadać serduszka mojego Maluszka i tej całej reszty którą bada się w 20tygodniu
u mnie w książeczce wyczytałam,ze te połówkowe USG robione jest między 18-22tygodniem, więc się nie martw :-) :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

07 sie 2008, 14:10

Ananke, witaj u nas i zagladaj częściej, trochę rozruszamy te grudniowe forum, bo u Was na styczniówkach to posty sypią się jak z rękawa.
:-) będę zaglądała :-) u nas gwarno i tłoczno, że chwilami nie wiadomo, co odpisać :-)

ja też sprawdzałam te gratisy.... troszkę stron znalazłam :-) ale zobaczymy, co z tego wyjdzie....
wyczytałam,ze te połówkowe USG robione jest między 18-22tygodniem,
że tak się wtrącę - ja tez mam tak nabazgrane u siebie, a usg będę miała w 21 tyg, także nie ma co się martwić...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość