Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

07 sie 2008, 12:36

Witam a ja wczorja cały dzionke bez komputerka :ico_zly: bo maluszek tak mi przy kabelku od laptopka majstrował ze sie przełamał i nie łaczył a na bateryjce to mój laptopek długo nie pociagnie :ico_noniewiem: dlatego cały wczorajszy dzionek spedzilismy poza domkiem :-D pojechalismy do chrzestnej PAwełeka wiec mały poszalał troszke z ciotka na ogródeczku a ja opalałam nóżki :-D bo u nas dalej tropiki :-D
zmywareczka super coraz bardziej mi sie podobam :-D bo wogóle przy garach nie stoję :-D

Oczywiście :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: dla naszych kochanych solenizantów :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: no mam nadzije ze dla kazdego starczy :-D po kawałeczku :-D

Oczywiscie życze duzo zdróweczka dla Kubusia i dla Justynki :-D

Syliwa co do podawania leków to chyba żaden maluszek tego nie lubi ale to dla jego dobra wiec trzeba sie jakos przemeczyc :ico_noniewiem:

Basiu życze duzo sukcesów w pracy i mam nadzieje ze szybko ci sie ten młyn skończy :-) i bedziesz tu mogła z nami swobodnie klikac :-D

Foty Milenki jak zwykle cudo ale przeciez to moja przyszła synowa :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

07 sie 2008, 13:11

nie mam kiedy wpadac do was ale zawsze znajde czas by poczytac co nowego u was i podzielic się zdjęciamiObrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-08-07, 13:17 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 sie 2008, 13:40

Fajne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Chyba wszystkie maluszki beda chodzic przed moim urwiskiem :-D Brawa dla biegajacych maluszkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A tutaj troche slodkosci dla solenizantow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i oczywiscie dla kochanych mamusiek :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: czestujcie sie :-D

Sylwia, co do uszek, to my juz 3razy przez to przechodzilysmy i moja nie lubi lekarstw, ale nie placze, tylko glowka mowi, ze nie, a ja ze tak i tak przez chwile i potem ladnie dziubek otwiera! Tak sie lubi droczyc! z myciem noska to samo, najpierw nie, a potem sama go nastawia :-D A Kubus nie chce brac? Latwiej jest strzykawka i na lezaco podawac, a nie lyzeczka, szczegolnie jak dziecko nie chce, a dmuchanie noska np przed lustrem (bo jak problem z uszkami, to nalezy nosek dobrze czyscic!

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

07 sie 2008, 17:02

hej Sandra wiedze ze Szymonek jzu laski wyrywa :-D
fotyki super :-D a mam pytanko gdzie bylisie w tym parku z dinozaurami bo my własnie tez chcemy sie wybrac koło Kielc, moze zdasz nam relacje jak było i czy warto jechac :-D

hej Aniu ci tam u was słychac, nic nie piszesz, jak tam mezusiowi sie udało jakas fajna prace znaleźć,
a o Amalie sie nie martw w koncu nie ma sie co dziwic ze nie chce jeszcze chodzic jak ma wokoło tyle tragazy :-D tez bym na jej miejscu sie nei wychylałą :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

07 sie 2008, 17:05

co do chodzenia to mój zaczynał po pare kroczków w kwietniu a poszedł sam tak dokońca w urodzinki

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 sie 2008, 19:15

To fajnie wycelowal!!! :ico_brawa_01: w same urodzinki :ico_brawa_01: :-D

Ula u nas bez zmian, a nawet dodatkowe klopoty, ale moja sytuacja jest zbyt smutniarska i skomplikowana, zeby w detale sie wdawac! coz takie juz zawsze bardzo skomplikowane zycie mialam :ico_zly: ZEN i trzeba do przodu nawet jesli czasem depryma mnie lapie :ico_zly: fajnie, ze dzieciaczki szaleja! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

07 sie 2008, 19:17

my tak na chwilkę...zapraszamy na torcik
Obrazek
i dziękujemy za życzonka!!!!

wpadnę wieczorkiem....

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

07 sie 2008, 20:16

Hej hej
Wszystkiego dobrego dla Milenki :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

A no i oczywiscie dla biegajacych dzieciaczkow :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

A u nas wszystko juz dobrze owwwwwwwwww :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064:
Opowiem Wam co mi sie wczoraj przytrafilo a nie moglam nic Wczoraj juz napisac.Wiec robilam przed dwoma tyg.zwykle badania krwi i wczoraj poszklam odebrac wyniki a moj lekarz mowi mi ze mam za duzo bialych krwinek :ico_placzek: Wiec co BIALCZKA :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Bylam tak zaszokowana i zdesperowana ze szok,choc on mowil zebym sie nie martwila bo nie jest tak zle ale slyszac takie cos :ico_noniewiem: pomyslalam ze mam mala corke do odchowania.Wczoraj zrobil mi natychmiast jeszcze raz kontrole i dzis poszlam po wyniki iiiiiiiiiiiiiii okazalo sie ze wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiecie jak sie ciesze przywrocil mnie do zycia.A co wyszlo z tymi krwinkami sa troszke za wysokie jakies tam co odpowiadaja za alergie a ze ja mam na cos alergie wiec sie zgadza.Cos jest w organizmie co mi wlasnie przemawia ze jest na cos alergia i stad te krwinki a ja wczoraj mialam juz czarny film przed oczyma :ico_noniewiem: Ale powiedzcie nie ma co sie dziwic :ico_noniewiem: No i wiecie co mnie to nauczylo jak zycie jest ulotne czasami jedna wizyta u lekarza i przekresli wszystko szok.
WIEC DZIEWCZYNY CIESZMY SIE ZYCIEM I STAWIAM WSZYSTKIM Z TEGO POWODU
:580: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
mATKO ALE SIE ROZPISALAM :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

07 sie 2008, 20:53

Joasiu bardzo sie ciesze ze wszystko jest ok
masz racje ze chwile decyduja o naszym życiu :-D

wiec bawmy sie

:ico_urodzinki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

to dla MILENKI, slicznej panienki
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a to dla Szymonka, super przystojniaka
Obrazek

Abegano odpoczywaj kochana i zażywaj świezego powietrza :-D

Anula no przykro mi bardzo ze masz kłopoty,
ale pewnie juz niedługo wszystko sie pozytywnie rozwiąże
trzymam kciuki

Ula bardzo ci zazdroszcze tej zmywareczki :-D
a co do wyjazdu do dinoparku to naprawde fajny pomysł :ico_brawa_01:
musze tez pomyslec o tym bidonie dla Zosi :ico_brawa_01:

Basiu cos mi sie zdaje ze po tej reorganizacji
to jeszcze raz przyda ci sie urlopik :-D
moze tym razem gdzies w chłodniejsze kraje??????????

Justynko zdrówka, zdrówka i mam nadzieje ze Veronisia sie nie zarazi :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-07, 20:55 ]

[ Dodano: 2008-08-07, 20:58 ]
dziwczyny lada moment przejdziemy z naszym wątkiem do roczniaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-07, 21:01 ]
a własciwie juz mozemy sie przeniesc
bo Milenka byla chyba ostatnia z naszego wąteczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bo Malhyn juz dawno u nas nie bylo

wiec co wy na to??????????????????????

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

07 sie 2008, 21:17

Ja jestem za :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość