Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 sie 2008, 20:47

Naszej Kochanej Emilce .... samych słonecznych i radosnych dni i spełnienia dziecięcych marzeń życzy ciocia Aga , Malwina i Kacper ...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-08-07, 20:55 ]
oj ... widzę że mało kto tu zagląda ..... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ja co gorsze nawet nie mam czasu zmienić suwaczków .... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 sie 2008, 21:26

Witajcie :-)
Kochana Emilko w twoim dniu zycze ci Duzo zdrowka i szczescia,spelnienia marzen i wszystkiego co piekne i radosne :-) Buziaczki dla ciebie ;-)

A i ja dlugo sie nie odzywalam bo teraz moj mezulek ma urlop i my sobie jezdzimy i tu i tam wiec malo czasu mam :-)
Ale postanowilam w koncu wejsc na TT :)
I duzo bym wam opowiadala gdzie bylismy i jak spedzalismy czas..
Moge ujac tak w krotko ze Bylo Pieknie po prostu super..
Bylismy w Lesie Bajecznym.. to taki duzy Park Rozrywki nie bylo tam zywych zwierzatek ale za to duzo innych atrakcjii,duze zjezdzalnie,dwa place zabaw,karuzela,o rety tam byly tez dwie ciuchcie.. i takie dzikie swinie ktore jechaly na takich szynach oczywiscie jechalam na takiej swini razem z Nicolcia i jak sie Nicolince podobalo,miala taka zabawe i byla w swoim zywiole miala duzo miejsca do hasania,i tyle atrakcii. A dzisiaj to bylismy na campingu na Riegsse,ale tylko na caly dzien a od poniedzialku pojedziemy sobie tam na camping na pare dni :-)
Dzisiaj na campingu bylo super,poszlam sobie do wody z Nicolka i tak sie chlapalysmy 30 minut,biedna Nicole ledwo z wody wyszlysmy a malej sie lalo z noska ´jak z kranu.. doastala chwilowego katarku ;-)
I tak milo spedzilismy czas ..
Narobilam duzo zdjec.. jak bede miala wiecej czasu to wam powklejam ;-)
Moja Nicolka jeszcze nie spi.. :ico_noniewiem: Teraz poszla do taty i jej powiennien poczytac ksiazeczke o Prosiaczku Pawelku nad sadzawka ;-) Moja tesciowa mi dala ta ksiazke dla Nicolki przywiozla ja z urlopu w Pl ;-)
A malej sie ksiazeczka podoba ;-)
Ok juz was nie zanudzam o sobie tak :ico_oczko:

Maggie fajnie ze jedziesz na ta wycieczke ;-) Antosiowi sie bedzie napewno podobac ;)

Gabi zapomnialam powiedziec ze fajnie ze sie wam spotkanko udalo tobie i Justynie :-) Super foteczki i sliczne dziewczynki Emi i Adusia :ico_oczko:

Milej nocki wam zycze .. ide do meza i coreczki.. moze sie uda ta Nicole w koncu uspac.. bo nie dosc ze nie spala dzisiaj w ciagu dnia.. co nie podobne do niej.. top teraz spac tez niechce.. :ico_noniewiem: A moj Marcusek to spi tak pieknie..
Ok ide moze i Nicole tez zasnie.. Buziaczki dla was i dobranoc papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 sie 2008, 22:32

Cześć dziewczynki, u nas dzisiaj było fajnie.
Pod wieczór bylismy na wesołym miasteczku bo do nas zawitało,ale coś cienko bylo pod względem maluchów, była w zasadzie tylko jedna karuzela dlla brzd ąców, ale Antoś poszedł jeszcze z tatusiem na te samochody co się zderzają
No i zakupiłam dzisiaj w polskim sklepie słoneczniki, matko jak ja się stęskniłam za słonecznikami, tutaj nie ma....nuiestety, ale na szczeście sprowadzili z PL i sobie dzisiaj poskubaliśmy z męzem. :ico_haha_01: :-D
Jutro jadę tym pociągiem Antoś się juz doczekać nie może.

No i sie pochwalę na koniec, że Antoś dzisiaj nawet na chwilkę nie był w pieluszce, cały dzień w majtoskach, oczywiście zabierałam wszędzie ze sobą nocnik żeby się wysiusiał jakby co.
hehe ani jednej zmiany pieluchy....ale fajnie...ani jednej kropelki nie popuscił....
Aż się boje chwalić :ico_haha_01:

Kristi no to fajowo spedzacie czas, Nicolka pewnie jest w siódmym niebie, super. Czekamy na fotki.
Aginka czekamy na Ciebie.
Gabrysiu, jeszcze raz DUŻY buziaczek dla Emilci

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

07 sie 2008, 22:39

Sto Lat w zdrówku i miłości. Dużo dziecięcej, spontanicznej radości. Emilko, wszystkiego najlepszego od wirtualnej ciotki Ani, od Kingusi i Patryka.


Kristi, super spędzacie dni. A dzieci mają fajną zabawę (rodzice zresztą też :-D ).
My dziś byliśmy na szczepieniu Kluska. Mały waży 6150 g. Kawał chłopa. A silny taki, że tak machal nogami, że pielęgniarka miała problem ze wstrzyknięciem mu szczepionki w nóżkę :ico_haha_01: .
Pyza dziś cały dzień w jednych majtach przechodziła. Ani razu nie zrobiła siusiu w majtaski :ico_brawa_01:
Ja jutro biorę się za robienie sernika na niedzielę. Ciasta mamy zawieźć do restauracji w sobotę. Dobrze, że mi dziewczyny z rodziny pomogą... Aha, pewnie nie pisałam- w niedzielę wyganiamy diabełka z Potworka-Głodomorka. Są chrzciny naszego synusia.
Dzieciaki już śpią, mi się oczy kleją, więc też za chwilę idę pod prysznic i spać.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 sie 2008, 15:18

Hej wam Mamusie :-)
U nas ok,dzisiaj jestesmy w domku bo pogoda nie za ciekawa.. najpierw padal deszcz a teraz bardzo wieje zimny wiatr :ico_noniewiem: No ale w domku tez jest fajnie :-)
Moje dzieci kochane sobie spia,Nicole juz okolo 1 godzinki spi,a Marcusek niedawno zasnal..
Pozatym u nas ok ;)

Gabi napewno bedzie fajnie jutro i Emilce prezenciki sie napewno beda podobac :-) Milych urodzinek :-)

Maggie to sie bedzie Antosiowi podobac ten pociag ;-)

A teraz to wam moge pokazac troche foteczek .. bo mam czas bo moje maluszki spia :-)
A to foteczki z tego Lasu Bajecznego :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A teraz foteczki z campingu nad jeziorkiem Riegsse :-) :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

O rety tak duzo foteczek?? Nie wiem czy nie za duzo!! Pozdrawiam was serdecznie i buziaczki papa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

08 sie 2008, 15:45

witajcie kochane moje

nie mam dostepu do netu stąd ,pja niebecnosc
nie jestem w stanie nic przeczytac.......ale tesknie za wami bardzo
u nas wszystko dobrze..mieszkamy juz w nowym domku od 3 tygodni
jutro robimy parapetwke na 50 osób..masakra.....ale nie mamy wyjacia bo wszyscy sie juz wpraszaja
tak wiec pracy sporo.....a ja musze sie oszczedzac bo plamilam juz dwa razy.....
odezwe sie najszybciej jak moge..jak tylko bede miala internet
buziaki dla was wszystkich

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 sie 2008, 16:05

Cześć dziewczynki, my dzisiaj mieliśmy wycieczkę, ale juz na wstępie zmoklismy nie samowicie, bo zaczeło lać. Włoski sobie przed wyjściem wyprostowałam ale jak zmokłam to skręciło mnie jak spręzynę :ico_zly:
Antkowi strasznie się podobała wycieczka pociągiem :-)
A no i Antoś był bez pieluchy, ale jestem dumna hehe :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 sie 2008, 16:37

Wyobrazcie sobie ze moja Nicolinka jeszcze sobie spi.. Juz poza 2 godzinki spi.. moze musi odespac wczorajszy dzien ;-) I nocke tez bo poszla pozno wczoraj spac ;-)
No nic poczekam az wstanie ;-) I Marcusek tak samo jeszcze sobie spi :ico_oczko:

Gabi jak to slodko brzmi .. Jak fajnie dzieci na siebie reaguja Moja Nicole tez jak widzi tutaj Anotosia,albo Emilke albo Matiego tez zawsze wola Bejbi czyli Dzidzia :-) I jutro zycze wam udanej imprezki ;-)

Iza uwazaj na siebie.. jak mozesz to sie oszczedzaj ;-)
I tobie tez zycze udanej imprezki Parapetowy ;-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 sie 2008, 17:35

Kristi fajowe fotki, napewno superowo spędziliscie czas, a Nicolka była zadowolona , ale widze że nie tylko Nicolcia korzystała z atrakcji :ico_oczko:
My dzisiaj ostatnie przygotowania do jutrzejszej imprezki robimny
No to się spisałas kochaniutka, trzymam kciuki żeby jutro wszystko było jak w bajjce :ico_brawa_01:
u nas wszystko dobrze..mieszkamy juz w nowym domku od 3 tygodni
jutro robimy parapetwke na 50 osób..masakra
o rany, Iza to jak wesele.... :ico_olaboga:
Uważaj na siebie kochana, proszę, teraz Ty i dzidzia w brzuszku jest najwazniejsza. :-)

[ Dodano: 2008-08-08, 17:37 ]
Gabi, śliczna foteczka Emi w podpisie.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 sie 2008, 20:33

Madziu, a beda jakies foteczki z dzisiejszej wycieczki? :ico_sorki:
Niestety nie, bo zapomniałam wziąść aparatu :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości