Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sie 2008, 16:19

KAmila zdarzaja sie takie dni kiedy wszystko idzie na opak wrrrr kazda z nas je miewa... zobaczysz ze jutro wstaniesz z nowa energia i usmiechem
a tomkowi moze zebole ida co? a moze juz mu lepiej? oby dzisiejsza nocka byla przespana

a jazdy w zwiazkach musza sie zdarzac zeby nie popasc w rutyne hehe sielanka non stop tez moze sie znudzic hehee
wiesz ja tez jestem niby taka sama czyli nie taka kochana zonka hihi ale nie zawsze adama to wkurza hihi
zdarza sie, ze i on ma zly dzien i wtedy sie wyladowuje i narzeka jaka to jestem meczaca , trudna, itd hihi
wiem ze i ty nie masz latwego charakteru.. ale pewnie duuuzo lagodniejszy niz moj
wiec napewno dojdziecie do porozumienia hihi

wina zawsze lezy po srodku!!! trzymajcie sie!! RAZEM :ico_oczko:

frydza no to udanych babskich plotek hihi

a ja czuje sie rewelacyjnie
zero kaca hehe i nawet nie polozylam sie juz spac
wiec od 8 na nogach :ico_szoking: jak nigdy :ico_szoking:

za to adam umieral, on nigdy nie lezy , nie cierpi po % a dzis? :ico_szoking:
w ogole nie pracowal hihi tylko chlopakow zawiozl
jest z nami w domu
odespal zjadl i dochodzi do siebie hihi

nie wyobrazam sobie zeby takj zdychal po kazdej naszej popijawie :ico_olaboga:
chyba bym oszalala hihi

lubie jak jest taki pelen energii\

juz sie smialam ze skoro jest w domu to trzeba gdzies pojechac, bo przeciez szkoda dnia hehe
ja kazdy weekend lubie miec rozpanowany wiec tak zazartowalam hehehhhe
jedynie co moze, to podrzucic nas do supermarketu na zakupki
no to jedziemy

do wieczorka papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 sie 2008, 19:02

Witam

Jestem.......padnieta................. jutro do pracy ale coz do 13.30 wytrzymam hehe
Dzisiaj zostalam pochwalona przez sama kierowniczke ze szybko wszystko lapie hehe tzn tydzien dzisiaj mija a ja juz wszystko umiem :-D :-D

Kamilko no tak czasem bywa ......wszystko sprzeciwia sie przeciw nam a Tomus moze faktycznie zeby......moze pogoda go wkurza..............mnozna wymyslac :ico_noniewiem:

Madziu tylko %%%% ehhehee jak ok sie czujesz :)

Frydza baw sie dobrze

Ja na jutro zakupilam zisiaj sobie dwa winka biale i czerwone no oczywiscie nie wypije dwa .....jutro po pracy zakupy a wieczorek tylko dla nas :):

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

08 sie 2008, 20:41

hej wam
jeszcze tylko jutro do 13 i wolne
jakoś prezeżyłam ten tydzień ale dzisiaj to była masakra
Kamilko na pocieszenie ci napiszę że ja też dziś miałam wnerwa i biednemu koledze w pracy się non stop dostawało, dobrze że ma do mnie świętą cierpliwość. Wiesz może to ta dzisiejsza data 08.08.08 tak na nas wpłynęła że taki dzień zakręcony miałyśmy. Tyle tylko że ja się wyspałam a właściwie to o mało do pracy nie zaspałam, bo spałyśmy z Emi do 8.30 a na 9 mam do pracy, dobrze że blisko to siue wyrobiłam

Frydza zdjęcia z przedszkola rewelka widzę że Wiki czje sie wśród dzieci jak ryba w wodzie

Madziu super że tak dobrze ci idzie w pracy, a pochwały zawsze są budujące, oby tak dalej

na pewno coś pominęłam

aaaaaaaaa Madziorka tych imprez, wycieczek to ja ci zazdroszcze bo ja na przyjemności nie mam praktycznie czasu

Emi z M. się bawią to ja mam trochę czasu dla siebie. Ostatnio nie mogłam się nią zajmować bo miałam jakiś postrzał albo zapalenie mięśni że głową i ręką przez 2 dni nie mogłam ruszać, ale szwagierka kupiła mi maść dla sportowców ben-gay i trochę mi popuściło.

Szef na urlopie i ja całkiem nieźle daję sobie radę, wszystko na mojej głowie ale kiedy się jest za wszystko odpowiedzialnym to mnie motywuje do pracy i działania także nawet nie narzekam, dobrze jest. Fakt faktem jestem zmęczona ale jak to się mówi odpocznę po śmierci co nie?

Dobra idę do moich zabawowiczów

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 sie 2008, 21:22

:-D juz mi dobrze :-D
Dzieki za wsparcie. Jakoś się rozeszło. Nie rozmawialismy z Jarkiem bo obydwoje wiemy, ze nie miałoby to sensu. Po prostu zaczęlismy sie normalnie zachowywac i mam nadzieję, że tak zostanie. ja przynajmniej sie postaram go nie wnerwiać swoimi zachowaniami. Jesli to nie pomoże to znaczy że to On ma jakis problem a nie ja.
Madziorka chyba masz rację, ze oni nas tolerują a jak mają złydzień lub zły okres to ich irytujemy i tyle. Tak przynajmniej mi się wydaje bo innej przyczyny nie widzę. No ale postarac się troszke zawsze mozna.
Poza tym pojechaliśmy na małe zakupki i znalazłam Tomkowi czapkę taką samą jak zgubił hehe. Jeszcze na wyprzedaży były to sie ucieszyłam. Jeszcze kilka fajnych gadżetów.. J mi sprezentował dwie pary ponczoszek hihi bo uwielbia je.
Później pojechalismy na małe piwko z banda znajomych i od razu mi lepiej :-D .
Tomek padł zmęczony. Mam nadzieję, ze przespi ładnie noc. Jarek wyszedł kontynuowac piwkowanie ze znajomymi a ja sie umówiłam z Dorcia moją. Bedzie dzis u mnie spała. Jutro idzie na wesele z kolega i będziemy dzis dokonywac małych przeróbek sukni i takie tam przymiarki nas czekaja, znaczy ją, a ja będę doradcą jak zwykle. Pewnie będziemy plotkowac do późna bo my wiecznie nienagadane babole jestesmy.

Asiu, Madziu zdolniachy jesteście. Pieknie sobie w pracy radzicie. Ciekawe kiedy ja tak będę? Kurcze jak sobie pomysle o szukaniu roboty to mnie brrrr dreszczyk przechodzi.
Madziorka a Ty zamierzasz wrócić do pracy?? Chyba nie opłaca ci się nie?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 sie 2008, 21:47

My balujemy,pijemy wisniowke hihihi fajnie jest!!!wogole to pierwszy raz pije to cudo!!


-indigo-, dobrze ze juz lepiej,i wspolczucia takiego wrednego dnia,ja tez tak czasem mam!!


asiula26, magda26, super ze dajecie sobie rade w pracy,no pewnie brak czasu i mlyn maksymalny no ale kasiorka jest!!Ja tez bym juz poszla do pracy,ale z kim Wiki zostawie (niemam z kim)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 sie 2008, 21:55

Znalazłam kilka takich zdjęć:
Z koleżanką na wakacjach 2005 rok
Obrazek
To co mam w reku to prezenty urodzinowe także bez niecnych myśli hehe:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tu chyba miałam nadłuższe włosy od wielu lat:
Obrazek
Obrazek
Związane włosy:
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sie 2008, 22:01

kamila to jednak prawda ze dlugie wlosy odmladzaja
choc dobrze ci w nich
jak i wkrotkich
tylko juz powazniejsza babka jestes hihi
dawaj wiecej!!!

a czy mi sie wydaje czy kiedys mialas wiecej cialka? :ico_wstydzioch:

swietnie ze humor juz wrocil
tak sadzilam ze handra szybko minie hihi

ja dopiero teraz zaczynam odczuwac zmeczenie...
hihi

a ja o pracy na razie nie mysle
gdybysmy zostali w watford to od polowy czerwca na pewno juz bylabym mamusia pracujaca hihi
a teraz nie mam czasu na szukanie nowej robotki
myslalam ze w jesieni sie rozgladne
zeby lelek mogl pojsc juz do dzieci hihi
no ale szkola dla mnie wazniejsza i nie wiem czy uda mi sie to pogodzic...

madzia i asiulka a wy sobie swietnie radzicie.. !!! trzymac tak dalej!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 sie 2008, 22:02

-indigo-, ale zmiany hihihi :ico_szoking: ale chyba w trazniejszych wloskach ci najladniej :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 sie 2008, 22:04

hahaha właśnie skojarzyłam, ze na każdym niemal zdjęciu jest alkohol bądź związane z nim gażety. Nie no na jednym trzymam sztucznego penisa hehe. Zawsze to jakas odmiana. Nie jest tak źle.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sie 2008, 22:06

kamila a wiesz ze mnie to wgole nie zrazilo... hihi ale wiesz dla mnie butelka % to cos jak kubek herbaty wiec luz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości