Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 sie 2008, 11:20

eh sama już nie wiem co jest nie tak, ale nie mogę w ogóle dodać zdjęcia :ico_zly:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 sie 2008, 11:22

tosia, ale gdzie nie mozesz dodac zdjecia, na tt czy na hosta???

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

09 sie 2008, 12:09

Witajcie drogie ciężaróweczki!
Milutka, fajnie, że Twoje sprawy powoli zaczynają się układać. A tym, że maleństwo się jeszcze nie ujawniło to się nie zamartwiaj.Masz czas nawet do 24 tc, co jest zupełnie normalne. Podpisuję się pod radami koleżanek.
A mnie dzisiaj rano takimi kopniaczkami przywitał, aż się wzruszyłam do łezki.
Osita, ja do migren juz się przyzwyczaiłam, mam je od lat w spadku po babci i mamie. Teraz w ciąży też dają o sobie znać, czasami ze zdwojoną siłą. Zawsze pomagał mi ibuprofen, paracetamol niestety nieee...trzeba więc cierpieć.
Tosia, kombinuj coś z tymi fotkami.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 sie 2008, 12:15

pokaze wam ciuszki, ktore kiedys tam sie suszyly :ico_oczko: to jest - czesc z nich :ico_haha_01: :ico_oczko:

to taki recznik - spiworek i ciepla pizamka (w zasadzie praktycznie lekki kombinezonik
Obrazek

kilka zestawikow po domu
Obrazek

i cos na ulice :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dresik
Obrazek

a to juz na swieta :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 sie 2008, 13:37

Eh ogólnie mi coś nawala- teraz np nie wiedze zdjęć które dodała Osita :( A zdjęcia nie moge dodać na hosta.
A odnośnie lumpków dla dzidziolków: mam pierwsze spodenki - dostałam od kumpeli hi hi - takie śliczne maleńkie jeansy - wyszukała w lumeksie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

09 sie 2008, 14:03

Osita, super ciuszki. Zwłaszcza ten świateczny pajacyck z reniferem :ico_brawa_01:
Tosia, w lumpeksach naprawdę można znaleźć super ciuszki, za grosze, dobrych marek, bardzo często jeszcze z metkami. Ostatni znalazłam super ogrodniczki za 2zł :ico_szoking:- wyprać solidnie i będą służyć małemu.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

09 sie 2008, 15:17

Osita fajowe ciuszki :ico_haha_01:
Mnie dzisiaj tez glowa boli,zreszta jak codziennie.co chodze do ginka to mam niskie cisnienie np 80 na 60,kazal mi pic slaba kawe,ktore mi pomaga chociaz wiem ze nie powinnlam pic.
Milutka moze jak wszystko pouklada Ci sie to dzidzie ppoczujesz :-) ,jak ja pokloce sie z moim facetem to dzidzius tez nie kopie.Moze faktycznie stres na to wpływa.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 sie 2008, 15:19

dziewczynki a jak pierzecie te ciuszkiej z drugiej ręki to w takim normalnym proszku czy dzidziusiowym :ico_haha_01: ??

[ Dodano: 2008-08-09, 15:23 ]
[/b]aniafs fajny masz ten brzuszek..taki ciązowy..bo moj to jest taki jakbym sie sporo objadła..tyje na całości.. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 sie 2008, 16:32

w lumpeksach naprawdę można znaleźć super ciuszki
te wszystkie sa z lumpeksu :ico_haha_01: :ico_oczko: (ania, z tego na swirskiego, nad biedronka). ja je upralam w normalnym proszku juz, w listopadzie jeszcze raz upiore w takim dla dzieci :ico_oczko:
a ceny... z tych co pokazalam to cena ok 5-8 zl, roznie (z wieszakow, czyli "wyselekcjonowane" - czytaj: drozsze). za kombinezony chyba po jakies 12-15 zl prosili, ale wynalazlam ktoregos dnia na wage i kosztowaly mnie po jakies 7 :ico_oczko: to samo z przescieradlami do wozka... grosze, moze 0.5 zl... dlatego zdecydowanie nie oplaca sie kupowac (wg mnie, ale to moje drugie dziecko i nie mam takiej schizy jak poprzednio ze wszystko musi byc nowe) w sklepach bo za glupie body zaplacisz wiecej niz tutaj za fajny komplecik :ico_sorki: a to przeciez zima i bedzie tych ciuchow szlo ze ho ho!
kazal mi pic slaba kawe,ktore mi pomaga chociaz wiem ze nie powinnlam pic.
mi tez, ponoc mozna wypic dwie slabe kawy na dzien bez szkody dla dziecka. ja z rana pije jedna, bo inaczej bym padla. ostatnio mierzone cisnienie - wypilam kawe, pozniej pepsi i jak weszlam do lekarza (po ok pol godz od wypicia pepsi) to mialam zawrotne cisnienie 90/55 :ico_noniewiem: czasem lepiej wypic cole niz zaslabnac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 sie 2008, 17:18

ja to nie mam szcześcia żeby znaleźć takie fajne ciuszki w lumpeksie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość