Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 sie 2008, 21:03

Beatris60, super że bandanka oki, i miłego wypoczynku kochana życzę :ico_sorki: :ico_brawa_01:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

07 sie 2008, 11:02

Hej dziewczyny
Ja jestem na wsi u teściów i rodziców po trochu.Gabi szaleje ,tak jej się podoba że spać nie może :ico_oczko: Zwykle wstawała ok 9 a tu wstaje ok 7 :ico_noniewiem:
Jestem po 1 weselu a w sobotę kolejne u mojej szwagierki.Przygotowań troszkę jest,zamieszanie niezłe.Zostajemy tu jeszcze na kolejny tydzień.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

09 sie 2008, 12:19

czesc moje kochane...dlugo mnie nie bylo wybaczcie prosze :ico_sorki: :ico_sorki: ,ale ostatnio naprawde nie mam czasu na nic :ico_sorki: ...dzieci zabieraja mi tyle czasu,ze nieraz nie mam nawet czasu cos zjesc,a Julcia zrobila sie taka,ze musze miec oczy,ze tak brzydko powiem w d..pie,do tego Mirek staje na nogi,bierze sie za raczkowanie i ona chce na sile mu w tym pomagac i ostatnio spadl mi przez nia z wersalki na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo.Mam nadzieje,ze mnie zrozumiecie-ja do was zagladam i was czytam,ale nie zdaze juz nie raz cos napisac :ico_sorki: ....moje fotki sa na NK wiec wklejac nie bede bo to duzo czasu mi zajmie ktorego nie mam wybaczcie jak jestescie chetne zapraszam do obejrzenia :-) ...W pt bylam na badaniu piersi mam guzka w lewej piersi w kanale mlecznym ale jest to zmiana lagodna jednak postaci stałej i jesli sie powiekszy bedzie wycinane-hmm nie zbyt mile jest to co uslyszalam ale jak to sie mowi nie moge sie zdolowac dla dzieci "zycie jest za krotkie aby pic marne wino" :ico_oczko: ...w poniedzialek ide z Julcia do psychologa ciekawa jestem co powie...Aha bylam z Mirusiem u kardiologa i juz jest wszystko ok dziurka zalepiona i brak przeciekow jestem szczesliwa...To co niewiem co jeszcze napisac wiec narazie uciekam....buziaczki kochane

lilo

09 sie 2008, 20:01

Jola_85 dzielna z ciebie kobietka!!! :ico_brawa_01: Dobrze, że z Mirkiem wszystko OK i trzymam kciuki za Julkę!!! :ico_sorki:

aniulek miłego odpoczynku!!!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 sie 2008, 11:04

czesc wam ja juz niestety po urlopie.
pierwszy dzien w pracy to koszmar :ico_noniewiem:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

11 sie 2008, 17:42

hej i ja sie po urlopie melduje :-)

Jola dzielna jesteś niesamowicie, trzymam za Ciebie kciuki, oby wszystko ok było :ico_sorki:

lilo

11 sie 2008, 21:34

zesc wam ja juz niestety po urlopie.
pierwszy dzien w pracy to koszmar
Pociesz się, że ten tydzień jest krótki :ico_oczko: Ja żyję już nadzieją na te 3 dni wolnego :ico_brawa_01:
Niby tylko jeden dzień mniej a taka radość :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

13 sie 2008, 08:44

witamy :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 sie 2008, 08:56

dzień dobry...
oj ten nasz watek z równieśnikami cos nam zanika :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

13 sie 2008, 23:40

Co do nudystów to ja też nie przepadam za oglądaniem golasów - fajnie że człowiek wynalazł ciuchy Trzeba mieć coś tylko dla męża
Ja też nie jest za wystawianiem wszystkich swoich "wdzięków" na widok publiczny,jednak trochę intymności wolę zachować dla K :ico_sorki:
Kiedyś rozmawiałam z takimi mężczyznami w wieku 20-30 lat,czy chcieliby,żeby dziewczyny np na plażach opalały się bez strojów,żeby mogli bez skrępowania podziwiać wdzięki...i wbrew pozorom 99% z nich powiedziało,że wolą,jak kobieta coś ma na sobie,nawet skromne bikini,bo wtedy jest dla nich bardziej tajemnicza,pociągająca,bo lubią sobie wyobrażać,jak wygląda nawet pod tym skrawkiem materiału...a kobieta "podana na tacy" podobno traci tą aurę tajemniczości... :ico_oczko:
ja zgadzam się z tym całkowicie......
dlatego nikt nikogo nie ogląda a plaża nudystów to nie jest miejsce gdzie ludzie myślą o seksie..........tam żadna kobieta nie podaje się na tacy............ ciekawi tylko sa ubrani spacerowicze.................
tam jest o 300% luźniej niż na normalnej plaży.....tam można odpocząć bo nikt nie siedzi Ci na głowie...........no a poza tym byliśmy z psem.....spokój był więc potrzebny........



A tak w ogóle to witam prześlę Wam jutro zdjęcia z plaży (zobaczycie jak pokazywałam swoje wdzięki....... :ico_oczko: )
rzeczywiście puchy na wątku...........
ja już ledwo chodzę niby nie przytyłam ale biodra nie wytrzymują............

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość