Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 mar 2008, 18:50

Kulka a oglaszaą w pl te wichure ??bo ona chyba byla wczoraj u nas...Emma czy jakos tak sie nazywa...a pizamka napewno wygodna na leniwy dzionek...ja tez czasem Mayi nie wyjmuje z pajaca pol dnia ...i fika zadowolona :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

01 mar 2008, 19:17

Matko co się wyrabia - wichura zabiła już kilka osób :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Glizda mój mały już od jakiegoś czasu myka w pajacach 12-18 miesięcy hehe. Teraz wujek mi przywiezie 18-24 :ico_oczko:

Wiecie co, chyba muszę zrobić sobie morfologię bo od kilku dobrych dni mam takie dziwne zawroty głowy - może anemia :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

01 mar 2008, 19:21

no cos pisze na necie o tej Emmie, ale jeszcze nie wiem o co dokładnie chodzi, co nas to nawiedza, w kazdym razie wieje niemiłosciernie, a w południe tak luneło u nas z gradem, ze :ico_szoking: no ale takie burzyska to juz oznaki zblizajacej sie wiosny, nie?? :-D

Milu spika albo w pajacach albo kaftaniku i spiochach, mysle ze na wiosne pokupie tez pizamki dwu czesciowe
a wasze dzieciaczki sie odkopuja w nocy??bo Mili tak jak ja przykryje tak spi przykryta, zawsze ma tylko raczki wyciagniete :ico_noniewiem: ciekawe jak bedzie w lato, bo jak wda sie w tatusia to przypuszczam ze cały czas bedzie odkryta...

[ Dodano: 2008-03-01, 19:24 ]
Milu juz :555:
ja ide pomagac A. w robieniu kolacji, a raczej obiado-kolacji, bo przy dzisiejszych porzadkach nawet nie gotowalismy obiadu...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 mar 2008, 20:30

Lady...Mili juz spi :ico_szoking: :ico_haha_01: ...ale masz fajnie...Maya dopiero niedawno wstala wiec pewnie jeszcze dlugo nie pojdzie spac....a pogody wspolczuje...u nas juz tak nie wieje...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

01 mar 2008, 21:06

glizdunia no masz czego zazdroscic :ico_haha_01: chociaz nie bo ty sama wiczorami, to przynajmniej masz towarzystwo :ico_oczko: nie no zartuje..Mili zawsze tak chodzi spikac..budzi sie raz na mleczko i lula gdzies do 6 - 6:30 wiec nie jest źle!! :-) a my mamy troche czasu dla siebie, choc nie pamietam kiedy go " wykorzystalismy " :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-01, 21:07 ]
ja juz najedzona.. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: przed snem tyle kalorii...wstydz sie Justynko wstydz!! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
zycze spokojnej nocki..
:516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 mar 2008, 22:57

no i w koncu i moja panna poszla spac....i dobrze....zjadla cos a la desero kolacje o 19.00(od obiadu nic nie jadla...a spala 2 h popoludniu)czyli 70ml kaszki mannej...zawsze to cos.....
a ja znow jutro na 9.00 ale mysle ze szybko mi mina te 2h....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 mar 2008, 23:07

A cóż to, wszystkie się wichury boją???

Ja dopiero, bo imprezka urodzinowa mojej mamusi była :-D
Pogoda koszmarna...od rana ciemno, leje...a teraz jeszcze wiatr okropny, aż strach!!!

Kate filmik świetny!!! Mat na prawdę czuje się chyba jak rybka w tej wodzie! super!!!
Glizdunia Majcia też fajowa! My mamy taką zabawkę...to znaczy idealnie taką ma moja bratanica, a Hanka ma fioletowego wielorybka. Tylko ona od razu ściąga ten plastik z góry i go gryzie a rybka pływa wolna :-D . Co do jedzenia to chyba faktycznie musimy tym naszym dorastającym pannom odpuścić...z głodu nie padną...
Anza no ja mam ten sam model, tylko kolor inny...i też w playu! i też jestem super zadowolona!!! zdjęcia moim zdaniem robi rewelacyjne!!! i na pewno będę zadowolona. Już jestem...A ja nie wiem czy mam Twój numer, podeślij mi na GG ok? ja postaram się też wszystkim przesłać nowy.
KUlka wózek myślę że będzie się sprawdzał. Podobno coneco robi dobre wózki. Z wyglądu ładny i solidny, to miłego spacerowania. A synkowie pięknie się razem prezentują, szczególnie w piżamkach!
Massumi no boska jesteś!!! :ico_sorki: za te artykuły!!! to mi się pomoże zdystansować do mojego dziecka...
A za telefon dałam 149zł...bo mały abonament brałam...ale myślę że to w miarę cena.

U nas ciężkawo. Nocka nie była najlepsza, bo Hanka popłakiwała, ok.2się obudziła i nie mogła spać...dałam jej czopek, bo obstawialiśmy zęby...ale nic to nie dało...Jadła 2razy...bawiła się...szok! i już przed 7na nogach! :ico_olaboga: zwykle daje pospać do 8 więc normalnie porażka...Potem ja do pracy...moi ludzie w domku. Myślałam, że J z nią pospaceruje, ale pogoda fatalna...po południu już goście i tak do wieczora...Hanka była rewelacyjna!!! no ubaw po pachy z tego szkraba...Jutro może wrzucę zdjęcia.

A teraz idę się bawić telefonem...Jutro ja śpię...a J wstaje z Hanią, ale super!!!
Dobrej nocki, spokojnej i bez tego wiatru!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 mar 2008, 23:14

dziewczyny chyba stronki nam sie wydluzyly bo pokazuje ze mniej stron naskrobaklysmy nie? :ico_noniewiem:

Zborra...nic innego nam nie pozostaje jak wielki dystans do naszych pannic...bo oszalec mozna...tak szybko dorastaja ze sie gubimy :ico_oczko: ...no a fontanna faktycznie miala z gory taka jakby koronę ale Maya ja zdjela i uzywa jako gryzaka :ico_haha_01: ....czekam na foty....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 mar 2008, 23:47

No właśnie...wczoraj było chyba 1100 z kawałkiem a tu niecałe 800???coś mi tu nie gra...........

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

02 mar 2008, 00:23

allle wieje u nas :ico_szoking:
my dziś po imieninach u babci :-) wszyscy się zachwycali że Iga taka radosna i spokojna :ico_brawa_01: no i brały ją na ręce wszystkie ciocie i za każdy razem "a nie będzie płakać??" a ona nie płacze generalnie więc każdy się dziwi bardzo, że takie spokojne dziecko :-D
nno to się pochwaliłam :ico_oczko:

Mati świetny w tej wodzie!!! :ico_brawa_01: :-D moja też się wody nie boi wcale i wierci się niemiłosiernie - i też pije :ico_haha_01: albo oblizuje paluszki :-D

Maycia to już nie muszę pisać że cudna bo za każdym razem mnie zachwyca :ico_sorki: na prawdę Glizdunia macie śliczną tą córeczkę!!!

Kulka fajowe piżamy :ico_brawa_01: no ale chłopaki to mają łatwiej do siusiania :-D :ico_oczko:

ladybird23, hihihi ja też zawsze najpierw zajadam a potem mam wyrzuty sumienia :-D ale wiesz trzeba mieć jakąś przyjemność z tego życia :-D

no dobra idę do kąpieli :ico_spanko:
pa pa

no i tych stron ubywa???... :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość