Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 sie 2008, 17:19

No chyba dziś cisnionko na dworzu jest jakieś niziutkie. Ja też mam niskie cisnienie no i mamy efekt- położyłam się "na chwilkę" obudziłam się po 2.5 godzinach :ico_szoking: Kurcze, lece do sklepu bo nie mam jeszcze wszystkich zakupów.
Ja też lubie lumpeksy - tylko mam mało czasu na latanie po nich. U mnie w mieście to baby na lumpach potrafią się pobić o jakąś rzecz, albo np ochrzanią Cie na czym świat stoi bo chwyciłaś za tą samą rzecz co ona :ico_sorki: Szeleństwo. Dlatego też lubię jeżdizć do takiej małej wioski niedaleko, bo tam jest spokojnie, z tym że tylko w czwartek jest lumpeks :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

09 sie 2008, 17:29

Osita napisał/a:
(ania, z tego na swirskiego, nad biedronka
Osita, dzięki :ico_sorki: napewno tam zajrzę. Ostatnio byłam na Pułaskiego, po schodach w dół pod sonexem, tam kupiłam sporo. Jak możesz, napisz mi gdzie znalazłaś te na wagę??
Z góry dzięki!
Marcia77 napisał/a:
[/b]aniafs fajny masz ten brzuszek..taki ciązowy..

Dzięki Marcia, każdy przybiera na wadze inaczej, mi jakoś idzie w sam brzuszek, w domu mówią, że taki szpiczasty jest wręcz, no i w biust. Reszta w sumie bez zmian.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 sie 2008, 20:41

Jak możesz, napisz mi gdzie znalazłaś te na wagę??
wlasnie tam, nad biedronka :ico_oczko: to bylo bodajrze we czwartek, cena byla wysoka (chyba 17 zl kg) ale .. te same ciuszki co potem na wieszakach i wychodzi w sumie taniej. ciekawe rzeczy sa tez na 3go maja, tam w podworzu blisko kolei. no i mama mi mowila ze cos otworzyli z odzierza niemowleca, dam cynk :ico_oczko: ja malo co chodzilam i w sumie wypuscilam sie dwa razy po jakies 2 godzinki, ale... jak masz kase i wiesz, co chcesz, to i wybierzesz :ico_haha_01: :ico_oczko: wiem, ze mozna taniej kupic ale dla mnie i tak bylo tanio w porownaniu z tym, co bym tutaj wybulila :ico_olaboga:
położyłam się "na chwilkę" obudziłam się po 2.5 godzinach :ico_szoking:
to tak jak ja, i zle mi z tym :ico_zly: mialam sobie poczytac ale maly tak dawal czadu, ze polozylam sie na lewym boku zeby go uspokoic... uspokoil sie chyba :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

09 sie 2008, 21:10

Dziękuję Osita :-)
Osita napisał/a:
ze cos otworzyli z odzierza niemowleca
Kedyś był sklepik z używaymi ciuszkami tylko dla niemowlat i dzieci na Pułaskiego w bramie koło urzędu pracy, sprzedawała tam nawet moja znajoma. Ja byłam wtedy na poczatku ciąży i jeszcze nie w głowie mi były maluszkowe zakupy. Teraz sklep zamknęli, nie mieli zysków :ico_noniewiem: A podobno superanckie fatałaszki tam były...
Osita to zabawne, Ty mieszkasz hen, hen na Maladze a mi dajesz namiary na siedleckie sklepy :ico_haha_01: :ico_olaboga: to nic, czekam na cynk odnośnie tego sklepu co Ci mama mówiła, chyba że sama go wczesniej wypatrzę.
Dzisiaj babcia upiekła taką domową szrlotkę na kruchym cieście z papierówek z podwórkowej jabłonki. Ale miałam ucztę :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

09 sie 2008, 21:36

Dzisiaj babcia upiekła taką domową szrlotkę na kruchym cieście z papierówek z podwórkowej jabłonki. Ale miałam ucztę :ico_brawa_01:
szkoda,że to nie było wczoraj :ico_placzek: :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

09 sie 2008, 21:46

Asia, moja babcia to się do tej pory nie może zachwycić Antosiem, rano słyszałam jak zdawała relację Andrzejowi z Waszej wizyty u nas :ico_haha_02: "jaki grzeczny, jaki ładny, jakie ładne imię" itd...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 sie 2008, 23:12

Osita to zabawne, Ty mieszkasz hen, hen na Maladze a mi dajesz namiary na siedleckie sklepy :ico_haha_01:
bo niedawno po nich latalam :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: tak swoja droga, skoro mowisz, ze niedawno sklepik zamknieto, to moze byl ten :ico_placzek: a szkoda. bede rozmawiac z rodzicami w pn-wt wtedy postaram sie zapamietac i zapytac :ico_oczko:
jakie ładne imię"
mi tez imie Antoni b. sie podoba :ico_brawa_01: mezowi, niestety, nie :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 sie 2008, 10:43

Cześć brzuchatki :-) :-) :-)

Nie było mnie dwa dni, podczytywałam
Was, ale niestety mały nie pozwolił mi odpisać, co wyciągam klawiaturę to ten wali w nią jak wściekły, teraz wsadziłam go do krzesełka :-D

W lumpeksach to takie cuda można znależć,że ho ho, sama uwielbiam tam chodzić, teraz trochę cieżej z tym, bo nie mam siły na to na razie :ico_wstydzioch: , bo u nas też nieraz trzeba z rąk wyrywać :-D :-D , z Oskarkiem(choć to pierwsze dziecko), część miałam ciuszków używanych i wcale się tego nie wstydzę, bo i czemu :-) , warto też zaglądać do marketów, bo tam od czasu do czau są bardzo tanie body, śpiochy itd., bardzo tani jest też sklep Pepco :-)

a to co ostatnio zakupiłąm jak już tak pokjazujemy ciuszki :-D , uwielbiam oglądać takie fatałaszki :-D

Obrazek[/UR

[URL=www.fotosik.pl]Obrazek


Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 10:50 ]
a to po Oskarku :-)

Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 10:53 ]
a ten 3-pack body to kupiłam w Lidlu za 10 zł, najpierw był za 20, a po tygodniu przecenili na 10zł :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

10 sie 2008, 11:16

Dzisiaj babcia upiekła taką domową szrlotkę na kruchym cieście z papierówek z podwórkowej jabłonki.
jeju ale mi smaka narobilas...pycha... :-D

[ Dodano: 2008-08-10, 11:22 ]
super ciuszki..jka ja Wam zazdroszczę :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale niecierpliwie czekam na USG moze sie uda podpatrzeć maleństwo :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 sie 2008, 11:23

a zapomniałam ja na razie ciuszki po Oskarku wyprałam w zwłykłym proszku, a potem wypiorę w Loveli razem z tym co jeszcze kupię :-)

[ Dodano: 2008-08-10, 11:24 ]
niecierpliwie czekam na USG moze sie uda podpatrzeć maleństwo
_________________
a kiedy idziesz na USG?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość