Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 sie 2008, 09:23

osita, fajnie zrobila, dobry pomysl z tym watkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Widze, ze nas coraz wiecej sie robi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

10 sie 2008, 10:33

i ja prosze o dopisanie, Hiszpania, termin 20 sierpnia (przedluze sobie, a co :P termin z USG tez sie liczy) :-D

aha, syn Jasper :-) ..kolejny chlopak do kolekcji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 sie 2008, 12:03

shoo, listo :ico_oczko:
dziewczyny, nie boicie sie porodu "na obczyznie"? chodzi mi o to, ze nie dosc, ze sam porod jest stresujacy, to jeszcze obcy kraj, obce zwyczaje, brak pomocy...
Ja swoj porod wspominam w sumie dobrze, choc trafila mi sie kiepska "obsluga" jeszcze na pietrze. Juz na porodowce, bylo spoko, maz ze mna (co jest tutaj prawie standartem) i naprawde zajeli sie dobrze. juz po wszystkim, w pokoju, tez bylo cacy - malutka caly czas ze mna, maz tez :ico_oczko: (w hiszpanii moze byc jedna osoba 24h/ na dobe) i to w sumie tez jest pomocne. opieka medyczna jest dobra, nie moge sie skarzyc. ale juz pogodzenie dzieci z praca - prawie nie mozliwe :ico_olaboga: :ico_zly:
A jak jest u was??

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

10 sie 2008, 14:04

To ja sie przywitam .Klikam z Wiednia za 8 dni bede rodzic tutaj moje drugie dzieciatko :ico_sorki:

Ja z opieki medycznej jestem tutaj bardzo zadowolona.Przy porodzie z Wiki nie bylo zadnych problemow a mialam cc.Teraz czekam na porod naturalny no ale zobaczymy jak to bedzie :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

10 sie 2008, 14:09

witam, jestem z Norwegii termin mam na 21 luty 2009, to moje pierwsze długo oczekiwane dzidzi
pozdrawiam wszystkie :ico_ciezarowka: emigrantki

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 sie 2008, 18:21

osita, ja sie boje porodu tym bardziej, ze to moje pierwsze dzidzi, co do opieki medycznej to u nas jest dobrze, ja jestem zadowolona, moja polozna jest Polka i pracuje w szpitalu, w ktorym bede rodzila, porodowka tez jest bardzo fajna ogolie nie mozna narzekac, ale wiadomo jezyka jeszcze nie znam dobrze wiec sie obawiam troche jak to bedzie po, ale jakos dam rade, moj maz bedzie ze mna i bedzie mnie wspieral :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 sie 2008, 19:22

witam wszystkie :ico_ciezarowka: :-D , ja sie boje i to jeszcze jak pierwszy porod sama jeszcze nie wiem jak on do konca wyglada :ico_szoking:, a co dopiero tu :ico_noniewiem: , opieka jest tu taka sobie :ico_noniewiem: tzn. mam w okresie ciazy darmowe badania i wogle, ale jakos malo sie nia interesuja dopiero na kaoncowce jest wiecej badan, moja pierwsza wizyta w szpitalu miala miejsce ok. 5 miesiaca :ico_noniewiem: przysługuje tu tylko jedno usg, no chyba ze cos sie dzieje niedobrego, oglolnie wszyscy sa tu bardzo mili :ico_brawa_01: ,a przy porodach jest super osobna sala bez problemu mozna rodzic z mezem i nawet wziac sobie tłumacz jak jest potrzeba :ico_sorki: , to wszystko wiem od znajomych ktore juz tu rodzily :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 sie 2008, 19:23

adia26, no to super, jak mozna miec tlumacza, to teraz tylko rodzic :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 sie 2008, 19:29

no to super, jak mozna miec tlumacza, to teraz tylko rodzic
znojoma z pracy sie zaoferowala, a byla tu juz chyba przy tzech :ico_brawa_01: , w dzien tłumacz jest w szpitalu w dzien ale w nocy trzeba miec swojego, wiec jakby co damy rade :ico_sorki: ale i tak sie boje :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 sie 2008, 19:32

w dzien tłumacz jest w szpitalu w dzien ale w nocy trzeba miec swojego, wiec jakby co damy rade :ico_sorki: ale i tak sie boje :ico_szoking:
kurcze ale fajnie u Ciebie, u nas nie ma tlumacza, ale jest duzo poloznych wielojezycznych wiec to tez jest dobrze, ja mam nadzieje, ze trafie akurat na moja polozna jak bede rodzila :-D
ale i tak sie boje :ico_szoking:
ja tez :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość