Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 sie 2008, 21:19

hektorka, jeszcze nie możemy, dopiero za miesiąc. Tak nam zaleciła lekarka, muszę się tego trzymać. wiem, że inne mleczko Oleńka by zjadła bardzo chętnie

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 sie 2008, 23:42

Ojejuś :ico_olaboga: spodziewałam się kilku stron do nadrobienia a tu raptem... jedna :ico_szoking: :ico_olaboga:
GDZIE SIĘ PODZIAŁY WSZYSTKIE KWIETNIÓWECZKI???
Nadal na wczasach?? Przecież podobno w Polsce pada!

[center] :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: WRACAJCIE!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: [/center]

U mnie sprzątania cd, gdyż w zeszłym tygodniu nagle zostalismy obdarzeni mega słońcem i ciepłem :-D a taką pogodę w UK trza doceniać i korzystać z niej ile się tylko da. Zatem jeździlismy sobie nad jeziorka, morze i do zoo.
I dobrze, bo od wtorku za to pada, pada i pada :ico_placzek: a słoneczka jest tylko jak na lekarstwo :ico_placzek: Więc siedzimy w domciu i ostro sprzątamy...

Delicja śliczne zdjęcie Olci w podpisie :ico_brawa_01: ale ma długie włosy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co do mleczka to współczuję, ale może chociaż Oleńka je inne rzeczy... bo u nas Viki ostatnio ma odwrotnie - obiadek beee, podwieczorek beee a mleko mogłaby nawet 5 razy dziennie :ico_puknij: :ico_olaboga: na szczęście te "nasze" ma super smak, no i teraz dietetyk nam poleciła super mleko krowie pozbawione laktozy...

Caro a co to za smutaski Cię łapią?? nie dawaj im się :ico_nienie: i powtórzę za dziewczynami - czekam na zdjęcie brzusia :ico_sorki:

Hektorka ja bym wolała żeby Viki była taki dzikusek, bo ona do wszystkich biegnie i mnie ma w tyłku a to niedobrze :ico_olaboga: i muszę przez to ciągle ją miec na oku bo zboczków na tym świecie nie brak :ico_olaboga: a będziesz kupować nową obrączkę??

Mordeczka gratuluję wygranej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamelek jak tam bliźniaczka Vikuli?? bo moja to okropna rozrabiara i nerwus :ico_olaboga: :ico_haha_02: moja mama się śmieje, że z Viki to taka "chłopczyca" rośnie, bo wszędzie wejdzie, na wszystko się wespnie, rzuca wszystkim jak ją nerw złapie itd. :ico_olaboga: nie wiem jak ja okiełznę tego diabełka w niej....

Katrin dobrze, że się odezwałaś bo już się zamartwialam co tam z Wami :ico_olaboga: pamiętałam, że mieliście jechac do Polski ale jakoś ubzdurałam sobie, że tylko na tą uroczystość i z powrotem :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Kari super, ze urlop się udał :ico_brawa_01: czekam na zdjęcia...

To wszystko co zapamiętałam :ico_sorki: Dla pozostałych kiwetnióweczek i dzieciaczków ogromne buziaki :ico_buziaczki_big:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

10 sie 2008, 09:01

Witam i ja u nas troszkę dolina bo mężus pojechał wczoraj i tak jakos smutno :ico_placzek:
martynka też cos ostatnio kaszki nie chce nie wiem co zrobic bo ona z butli nie chce pic samego mleczka
potem wam wkleje zdjecia z wakacji
sierpień minie i do szkoły
a mezus dopiero na świeta przyjedzie mam nadzieje ze jakos to przeleci 4,5 miesiaca masakra
pozdrawiam was i buziaczki dla wszystkich
jak sie zrobi zimniej to bedzie nas wiecej

[ Dodano: 2008-08-10, 09:30 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 09:40 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 09:47 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 10:00 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 10:08 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 10:16 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 10:27 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 10:37 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 10:46 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 10:46 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-10, 11:02 ]
I ZAWALIŁAM WAS ZDJECIAMI ALE NARZEKACIE ZE NIE MA CO CZYTAC TO CHOCIAZ BEDZIECIE MIAŁY CO OGLADAĆ :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 sie 2008, 11:02

Cześć chciałam się przywitać , u nas wszystko OK, tylko czekamy na tatę, jeszcze 2 tygodnie :ico_placzek: , Syla współczuje Wam tej rozłąki, ja bym chyba nie dała rady, choć my od poczatku naszej znajomości mieliśmy czas rozłąki, bo co roku rozstawaliśmy się na 2 miesiące, a był taki rok co widzieliśmy się co 4 miesiace, jednak teraz gdy jest Oskarek i jestem w ciąży to całkiem inna bajka....

Deliocja ale fajnie Ola wygląda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , wspołczuje,ze musi pioć te wstrętne mleko, ale już niedługo posmakuje lepszego :-)

Kurcze na razie nie wiedzę zdjęć Syli póżniej spróbuje :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 sie 2008, 11:35

syla dziękujemy :-D :-D :-D zdjęcia cudne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie smuć się, czas szybko leci.

Kasi.k, no widzisz u Was wybór mlek, pyszne smaki, ehhh zawsze uważałam, że Polska to dziadostwo. Wyprodukowali nutramigen i na tym koniec. Już odliczam dni do września> Ola nie chce pić tego dziadostwa :ico_placzek:
wypija 40 ml. chyba całkowicie z tego zrezygnuję.
Vikulka też cudna w podpisie i widzę 3 i pół ząbka :ico_brawa_01:

caro jak się czujesz???

[ Dodano: 2008-08-10, 12:12 ]
syla Twoja Martynka to wygląda już na 2 latka. I jak ładnie maszeruje. Moja Oleńka dopiero od niedawna chodzi sama :-)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

10 sie 2008, 14:57

DELICJA DZIĘKUJĘ a martynka to może na zdjeciach tak wyglada bo nie ma nawet jeszcze 10 kilo

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

10 sie 2008, 18:45

hejka

pewnie mnie nie pamiętacie, ale czasami Was podczytuję :ico_wstydzioch:
Syla fotki cudowne!!!!!!!!!!! Martynka to modelka!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 sie 2008, 21:32

Dagles, witaj a dlaczego nic nie piszesz????????????

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

10 sie 2008, 23:42

Poczytalam Was,napisalam i posta zezarlo,wiec teraz ide spac.Melduje,ze juz jestem w domku.Nareszcie,wszedzie dobrze,ale w domu najlepiej.Jutro sprobuje powtorzyc mojego mega posta.Pozdrawiam Was wszystkie i bardzo sie ciesze Dagles ,ze do nas zagladnelas

[ Dodano: 2008-08-11, 08:28 ]
Posta nie powtorze bo czasu brak ,jak to po urlopie roboty ze sprzataniem i praniem itd ze glowa boli.
Na poczatek spoznione zyczenia dla naszych kochnych solenizantek Caro I Kasika,zycze Wam zawsze pogody w serduchach,wszelkiej pomyslnosci i samego Dobra na kazdy dzien

Caro-juz wyczytyalam,ze slomiana wdowa jestes,ale czas szybko leci,wiec pewnie lada moment maz wroci.Ciesze sie bardzo,ze juz wiadomo kto tam urzeduje w Twoim brzusiu.Serdeczne pozdrowionka dla Oskarka i Filipka.

Kasik-my przez trzy tygodnie bylismy w Polsce.
do potem

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

11 sie 2008, 10:42

Cześć dziewczyny :-D
Wklejam kilka fotek z wakacji, wieczorkiem postaram się coś więcej napisać. Pozdrowionka
Obrazek
Obrazek
A tutaj Krystian na głowie próbuje stanąć
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość