Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 sie 2008, 19:37

Pati85, trzymam kciuki za to byś miała swoja połozna :ico_sorki: ,ale bedzie z toba mężulec wiec sie nie stresuj :ico_oczko: (jesli to jest mozliwe) kurcze tak nie wiele juz nam zostało i naprawde dociera do mnie ze bede prawdziwa mama :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 sie 2008, 19:38

kurcze tak nie wiele juz nam zostało i naprawde dociera do mnie ze bede prawdziwa mama :ico_noniewiem:
do mnie tez, juz sie nie moge doczekac, jestem ciekawa jak bedzie wygladal i do kogo bedzie podobny, ta ciekawosc jest taka silna :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 sie 2008, 19:42

do mnie tez, juz sie nie moge doczekac, jestem ciekawa jak bedzie wygladal i do kogo bedzie podobny, ta ciekawosc jest taka silna
wiesz ja widze swojego synka podobnego do mnie ciemne włoski i duze brazowe oczka :-D , ale jak bedzie blondynem z niebieskimi oczkami po tatusiu ,tez bedzie fajnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 sie 2008, 20:12

adia26 napisał/a:
ale i tak sie boje :ico_szoking:


ja tez :ico_szoking:
i ja :ico_haha_01: :ico_oczko: pierwsza mialam cesarke, teraz... nie wiem, i sie boje :ico_oczko: ale to normalne, najwiekszy strach o dzidziusia, przeciez porod w koncu, po 9 mcach czekania, to pestka :-D :ico_oczko:

jesli chodzi o podobienstwo... Carmen to taka poleczka (jasna karnacja, niebieskie oczy, blond ciemny wlosy) wypisz wymaluj skora zdjeta z tatusia. to teraz mam nadzieje ze junior to bedzie taki hiszpanek (ciemna karnacja, brazowe oczka i ciemne wlosy) skora zdjeta z mamusi, nie??? :ico_haha_01:

szkrab, dlaczego mialas cc przy corci? u mnie mimo masazy szyjki, nakladania zelu i oscytoksyny nie bylo rozwarcia... skorcze, owszem. ale jak w sobote przyszlam z 1 cm tak we srode, po wszystkich tych baaaaardzo przyjemnych zabiegach skonczylam na... 1 cm :ico_noniewiem: teraz mowia, ze prawdopodobnie bedzie podobnie i tez cc, ale jest jakies 20% na porod naturalny i sie go boje (bo nie znam :ico_haha_01: ). a co tobie powiedzieli???

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

10 sie 2008, 21:03

osita, dziękuję za wpisanie na listę

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

11 sie 2008, 07:54

Witam
szkrab, dlaczego mialas cc przy corci?
Ja mialam przy Wiki cc bo siedziala posladkowo i dlatego zdecydowalam sie na planowana cesarke.Teraz mala odwrocila sie i czekam na naturalny jak sie zakonczy zobaczymy.Oby dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 sie 2008, 08:25

hej, hej :-) to i ja poproszę na tę cudną listę :-)

czekam na zdrową Niespodziankę ;-) będzie Alan albo Amelia :-) - termin na 9 stycznia, ale starszy syn z 35 tyg wcześniak, więc jestem psychicznie przygotowana na grudzień :-)

to drugi mój dzidziuś, ale pierwszy w Szkocji :-)

pozdrawiam wszystkie :ico_ciezarowka: na emigracji

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

11 sie 2008, 10:40

manenka, ananke, witajcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
szkrab, czekam na twoja relacje z porodu w takim razie :ico_brawa_01: bedziesz miala doswiadczenie i porownanie, moze mnie troche uspokoisz :ico_haha_01: :ico_oczko:
shoo, ty rodzisz na Gibraltarze, nie? w sumie nawet nie wiedzialam, ze szpital tam maja :ico_haha_01: :ico_oczko: najbardziej podoba mi sie lotnisko... powiem wam, ze nie widzialam takiego "cudaka" nigdzie indziej: przez srodek polwyspu biegnie pas startowy i pokrywa sie... z ulica :ico_szoking: na czas startu i ladowania wojsko zamyka... szlaban :ico_haha_01: - zakaz przejscia i tyle. i prosto przed toba laduje kawal blachy, hihiiihihi. niepowtarzalne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

11 sie 2008, 12:13

osita napewno jak juz bedzie po podziele sie wrazeniami.Sama jestem ciekawa niecierpliwa i troche przestraszona jesli chodzi o sam porod no ale co mam byc to bedzie.Nie ja pierwsza i ostatnia.I oby nie trwal wieki :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

11 sie 2008, 13:13

osita, tak, rodze w Gibraltarze.. ten szpital tam jest w sumie dosc nowy, skonczono go budowac w 2004 roku. Jest dobrze wyposazony, ale nie maja oddzialu dla wczesniakow... powiedzieli, ze sa gotowi "przyjmowac" dzieci od 34tc+ (jezeli by sie zjawila wczesno-rodzaca, to dla dobra dziecka transportuja matke do Sewilli albo Malagi).
Z tym pasem startowym to masz racje, leci przez srodek ulicy (tzn. "ulica" leci przez srodek pasa startowego) i tak kilka razy w ciagu dnia zamykaja szlaban, bo samolot startuje/laduje.. widok niepowtarzalny, ale tez wkurzajacy (jezeli Ci sie gdzies spieszy), bo cala zabawa trwa ok. 10 minut. Jak sobie pomysle, ze moze sie to zdarzyc w drodze do szpitala, kiedy bede rodzic, to az mi sie slabo robi :-D

I jezeli o mnie chodzi, to ja nie boje sie rodzic ogolnie w TYM szpitalu, bo jezyk znam, ludzi tez mniej wiecej znam... ja sie boje porodu jako samego wydarzenia - nigdy wczesniej nie rodzilam, za to (tu uklon w moja strone, bardzo madra istota ze mnie) naogladalam sie porodow w internecie i teraz mam koszmary w nocy :-D i ogolnie trzese sie na mysl, ze ma mnie to spotkac w ciagu najblizszych dni/tygodni..

Ale tez z drugiej strony, to sie juz doczekac nie moge tego momentu, kiedy w koncu poloza mi synka na brzuchu i kiedy bede mogla sie nim opiekowac :-)

osita, powiedz mi, jakiez to swieto oni tu obchodza w ten piatek (wnioskuje, ze to bedzie swieto, bo lokalna Mercadona bedzie zamknieta :ico_noniewiem: )

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość