Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

10 sie 2008, 08:56

witajcie.

Jestem ledwie żywa, ale zadowolona. Na randce było super, a na weselisku wybawiałam się i teraz piję mocną kawkę, bo Majka nie była na tyle wyrozumiała dla mnie i nie dała mi pospać więcej niż 2,5 godz.
Może któraś napije się ze mną kawki? :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: Dla wszystkich chętnych do kawki serniczek. Wyszedł przepyszny.

Aga cieszę się, że czujesz się już lepiej. Gratuluję udanych zakupów do Emisiowego pokoju i życzę dalszych "sukcesów".
A zdjęcia rewelacyjne.

sensibel powinnaś odpoczywać przed porodem , a nie okna myć. Ale rozumiem Cię.
Dobrze, że macie szczepienie już za sobą, a co do temperatury to Majka też miała.

Hektorka dobrze, że wszystko w porządku z nóżkami Kamilka. A nam nikt nie kazał przychodzić na kontrolne badanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

10 sie 2008, 13:47

witam

aguś zajefajne fociaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , nie ukrywam ,ze twoja wiadomośc o starankach fasolki :ico_szoking: troche mnie zaszkowała , nie myslałam ,ze tak szybko bedziesz myslała o 2 dziecku ,ale to fajnie -nie mam nic przeciwko to najlepszy okres w odstępach miedzy dzieciaczkami :ico_brawa_01:

mojej meli ataki histeri nie powiem ,ze całkiem przeszły tylko te walenie głową o podłoge narazie poszło w zapomnienie ,ale nie mówie ,ze to moze nie powrócić, bo tez sie tak zdarza bardzo często

urmajo -nie wątpie ześ sie wybawiła na tym weselichu -takie imprezy są najlepsze na chwile zapomnienia :ico_haha_01:

sensibel moja mela nie gorączkowała po szczepieniu ,ale tez wieczorem jej wyszedł taki czerwony spuchnięty placek :ico_szoking: jak nigdy, ale pamiętam ,że któryś z chłopaków tez czasem tak miał po szczepionce

niestety u nas nocki w przeciwieństwie do agi - to wyglądają masakrycznie , ciągle sie budzi z krzykiem w nocy , wołą nieeeeee nieeeeeee przez sen
ahhhhhh......... :ico_olaboga:

zmykam robic objadek :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 sie 2008, 21:14

Witajcie z wieczorka

Emiś już śpi razem z tatą więc mam wieczór tylko dla siebie :ico_oczko:
Dzień minął nam dzisiaj szybciutko. Emilka pół dnia spędziła na placu zabaw a popołudniu zabraliśmy ją do Figloparku i tam wyszalała się na maxa. Hihi była tak zmęczona że głowa jej latała podczas kolacji :-D

becia nie staramy się o dzidzię za wszelką cene ale też nie robimy nic żeby jej nie było :ico_oczko:
A co do tych nieprzespanych nocek Meli to nie ogląda ona jakiś "ciężkich" scen (np. jak Twoi chłopcy grają na kompie - podejrzewam że pewnie grają w jakieś mordobicia :ico_oczko: ).
urmajo ciesze się że się wybawiłaś. Ja po swoim weselu spałam niewiele ponad godzinę bo co prawda przed 5 byłam już w pokoju ale jakoś zasnąć nie mogłam no a przed 7 Miśka zrobiła mi pobudkę

Idę zobaczyć czy cosik w telewizji jest

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 sie 2008, 21:23

i ja sie melduje wieczorkiem
cos dziś Jula niespokojna własnie sie przed chwila z wielkim płaczem obudziła wyglada na to ze zeby zaczynaja o sobie dawac znac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: moje biedactwo własnie Wojtek poszedł ja uspic
Aga26, super ze tak na spokojnie staracie sie o druga dzicie :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-08-10, 21:27 ]
no prosze własnie wyczytłam na lutowkach ze chca zrobic swoj watek prywatny

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

10 sie 2008, 22:15

gozdzik, wszędzie ta prywatyzacja.. nawet na tik-taku :-D
Zuzia dziś z drzemki zerwała się z płaczem, nie mogłam jej uspokoić. Przy obiedzie grymasiła i biedna co chwile łapała się rączkami za policzki - także u nas tez trójki wyłażą :ico_noniewiem:

Aga, gratuluję decyzji :ico_brawa_01: my sami zdecydowaliśmy się na drugiego bobaska szybko, narazie jestem zachwycona, ze się tak "rok po roku" udało, ale zobaczymy czy nie pożałuję i jak dam radę :-)

urmajo super, że impreza się udała, grunt to dobrze się wybawić, a wyśpić jeszcze się zdążysz :ico_oczko:

A u mnie koniec laby - M. idzie jutro do pracy, koniec urlopu :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

10 sie 2008, 22:21

aga moje chłopaki nie graja w takie gry bo nie lubia , oni w takie planszowe tylko i czasem jakies wyscigi, ona tak poprostu reaguje raczej po trosz na te cholerne 3 które jej sie wyrzynaja masakraaaaa :ico_olaboga: ,a czesciowo to co przezywa w ciągu dnia


moja jeszcze nie śpi dokazuje w :ico_olaboga: :ico_haha_01: łozeczku

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

11 sie 2008, 12:59

Hej:-)
Widzę, że ja dziś pierwsza :-)

Zuzia właśnie zasnęla i mam chwilę dla siebie. Strasznie dziś marudna i przez to męcząca. Te zebole bolące ją męczą :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 sie 2008, 13:54

Coś pustawo tutaj dzisiaj

Ja już ogarnęłam cały domek i mam czas dla siebie. Emiś już po drzemce i zupce właśnie szaleje z tatą.
Zaraz pewnie pójdziemy na powietrze :ico_oczko:

Popołudniu jedziemy z P rozejrzeć się za łóżeczkiem dla małej, po farbę i od jutra zaczynamy malowanie :-D

Miłego popołudnia :-)

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

11 sie 2008, 14:25

witajcie
Beatris z Maciem wsyztsko wporzadku bandazuje mu reke poniewaz zamiast smoczka ciagnie palca juz Wam keidys mowilam i od jakiegos czasu bandazuje i nie ciagnie ale musi sie odzwyczaic
Aga super fotki i fajnie ze sie wybawilas na weselisku i mialas udany krotki urlop milego malowania pokoiku
my tez sie przeporwadzamy niedlugo do innego mieszkania wiekszego 70m za ta sama cene u tej samej babki co teraz mieszkamy a potem juz mam nadzieje ze do domku
lece gotowac obiadek i czytac dalej ksiazeczke
buziaki dla Was wystzskich

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 sie 2008, 21:04

Jula własnie usypia z tata i cos mi sie wydaje ze tata juz odleciał :-D :-D :-D
dzionek nam zleciał błyskawicznie hihi nawet mielismy mała przygode Jula dopadła sudokrem i wysmarowała sobie pół głowy jak ja zobaczyłam :ico_szoking: to mi rece opadły bo wiecie jaki ten krem jest gesty i trudno go usunąc wiec kapiel obowiazkowa z szorowaniem głowy -- :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: nie było łatwo ale jakos pomalutku zmyłam jej ten krem.po południu bylismy u prababci pogoda sliczna wiec Jula wyszalała sie na trawce :-) :-) az miło było patrzeć

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość