Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

11 sie 2008, 12:43

a sukienka moze coś takiego
i jaka cena przystepna :ico_brawa_01: na wesele - super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: (ta kremowa :ico_oczko: )
Mój Bartuś chyba nie lubi spać na lewym boku, gdy tylko się przekręcę na lewo od razu czuję jakiś dziwny dyskomfort w brzuszku... :ico_noniewiem:
ponoc jesli nie czujesz ruchow dziecka, to zaleca sie wlasnie polozyc na lewym boku, wtedy jest wieksze utlenienie czy costam - dzidzi wtedy daje o sobie bardziej znac :ico_haha_01: moj wlasnie mi mowi, ze jogurcik jest pycha :ico_oczko: tylko czemu mi chce watrobe prztracic??? :ico_szoking: :ico_haha_01:
musze mezowi komorke zakosic i nagrac nasze "poranne czulosci" :ico_haha_01: :ico_oczko: fajnie to wyglada - alien na calego :-D :ico_oczko:
magda83, stawiaj polowkowe :ico_tort: :ico_haha_01:
asika82, buziaczki dla Antosia - 4 miesiace!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: no i gratuluje braku rozstepow :ico_brawa_01: jestes pierwsza, o ktorej slysze ze sie nie poddala tym dziadom majac "genetyczne uwarunkowania" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napawa optymizmem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

11 sie 2008, 12:43

Aniasf a jdenak Bebecar a nie coś z baby w nazwie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-11, 12:45 ]
buziaczki dla Antosia - 4 miesiace!!
a dziękujemy bardzo. Przekaże :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

11 sie 2008, 12:46

Aż boję się pomyslec co będzie jak już przestanę karmić.
hihihihiihi, u mnie nic nie bylo. NIC. doslownie :ico_haha_01: ja nie mam praktycznie biustu a mala tak mnie zassala, ze zostala skora i dwa wisiorki - sutki :ico_placzek: teraz sie "poprawilo" - mam juz cale miseczki A ! :ico_haha_01: :ico_oczko:
Trzeba przyznac, ze niestety, piersi po karmieniu staja sie... no flakowate :ico_placzek: ponoc pomagaja masaze, jakies tam zele ujedrniajace i ... plywanie na plecach.

[ Dodano: 2008-08-11, 13:04 ]
Jutro jedziemy obejrzeć wózek, używany ale podobno w bardzo dobrym stanie, firmy portugalskiej Bebecar
myslalam, ze to francuska firma :ico_wstydzioch: w kazdym badz razie - tutaj popularna i bardzo chwalona :ico_sorki: tyle ze droga jak .... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 sie 2008, 13:33

Asikfs zdjątko kapitalne, brzusio cudny - super wyglądałaś - tylko sam brzuszek pokażny a Ty cała drobniutka- jateż tak chcę (no jak będę robić tak jak teraz to raczej nie mam szans- wrąbałam właśnie pół opakowania Delicji :ico_noniewiem: )
Odnośnie "lumpów" - poszłam rano przed 9 żeby się wpasować w kolejeczkę jeszcze przed otwarciem- a tu kartka że do września urop:( Po innych już nie latałam bo są drogie albo dostawy mają w środę. Poszłam do kuzynki i jej tygdoniowego synusia herbatkę (kawy nie pjam) ale mały urósł - szok - a tylko kilka dni go nie widziałam.
Ja idę na wesele do mojej szwagierki pod koniec września. Jeszcze nie rozglądam sięza wdziankiem bo pewnie trochę mi się urośnie do tego czasu. W najgorszym wypadku ubiorę białe spodenki,jakąś tuniczkę do tego i będzie ok.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

11 sie 2008, 14:22

asika kurcze gratuluje, ze nie masz rozstepów, ja tez nie wierzyła,.ze mozna ich nie miec, jesli w rodzinie maja, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale brzusio cudny miałas, to przenosiłaś synka?

tosia a to pech z lumpkiem, ale to nic szykuj sie na srode :-)

[ Dodano: 2008-08-11, 14:26 ]
no i Obrazek dzis, bo Antos konczy 4 miesiace, no i Magda ma dzis połowinki :ico_tort:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

11 sie 2008, 14:34

Osita napisał/a:
ponoc jesli nie czujesz ruchow dziecka, to zaleca sie wlasnie polozyc na lewym boku, wtedy jest wieksze utlenienie czy costam
Osita, wiem czytałam o tym i o pozycjach najlepszych do snu. Piszą faktycznie, że na lewym jest spać najkorzystniej. Na wznak macica uciska aortę i żyłe głowną :ico_olaboga: dlatego ta pozycja jest niewskazana. Mi najlepiej na prawym i już.
Asika, i cztery miesiące za pasem u Antosia :ico_brawa_01: duża buzia dla Was!
Asika napisał/a:
Aniasf a jdenak Bebecar a nie coś z baby w nazwie
Tak mi coś w głowie świtało, że bebe albo baby. Później w necie sprawdziłam i własnie bebecar.
Osita napisał/a:
tyle ze droga jak
Wiem, wiem drogie jak cholera, na nowy nie byłoby mnie stać :ico_noniewiem: zobaczymy jak wygląda ten używany.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 sie 2008, 15:57

No i znowu przespałam 2,5 godziny :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-08-11, 16:29 ]
No to dziewczynki - :ico_urodzinki: świętujemy :ico_tort:

[ Dodano: 2008-08-11, 18:44 ]
Halo hallo, co tu tak cichutko, gdzie się podziewacie dziewczynki ? :)
Wiecie co, tak sobie myślę o pantoniczku- baardzo dawno Jej tu nie było, chyba nie powtórzyła się sytuacja- co? Pantoniczku daj jakiś znak...

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

11 sie 2008, 18:46

W tej ciazy ruchy czulam juz w 16 tyg,dlatego ze to druga ciaza no i poprzednia byla w zeszlym roku.
Dziewczyny a u was tez jest takie oblezenie kobiet ciezarnych?Bo w Poznaniu jest mnostwo.Teraz jest wyz demograficzny i szpitale przepelnione.Nawet slyszalam ze z Poznanskich szpitali wysylaja rodzace do szpitali podpoznanskich bo nie ma miejsc.masakra

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 sie 2008, 19:19

Dziewczyny a u was tez jest takie oblezenie kobiet ciezarnych?
Oj u nas też same brzuszki królują. Ale nie wiem może teraz poprostu bardziej zwracam uwagę na kobiety w ciąży. ALe inna sprawa jest taka że lata 1977-1983 to jeden wielki wyż demograficzny no i teraz się to wszystko analogiczne też będzie wyż.

[ Dodano: 2008-08-11, 19:21 ]
A tak w ogóle to nudzi mi się dziś :ico_szoking: (generalnie nigdy mi sie nie nudzi) Ale to przez lenistwo, bo nic mi się nie chce robić, w TV nic nie ma, nie chce mi się nigdzie wychodzić bo czekam na M. a on dziś długi dzień w pracy ma.

[ Dodano: 2008-08-11, 19:24 ]
A no i jeszcze jedna sprawa - za 9 dni mamy z M. 3 rocznicę ślubu. Myślałam że będziemy ją obchodzić hucznie ale rezygnujemy bo zbyt dużo imprez wokół. Zastanawiam się nad sposobem świętowania. Jak nic nie wymyślę to pewnie pójdziemy gdzieś na kolacyjkę, albo zrobię ją w domku, może jakieś kino. Macie może jakieś fajne pomysły?

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

11 sie 2008, 20:01

Tosia idzcie z M do kona poki mozesz,bo pozniej nie wysiedzisz bo beda plecy bolaly,no a pozniej jeszcze bedzie bejbi :-)
Jak moj jest w pracy to przewaznie zawsze mi sie nudzi-chyba ze ktos do mnie przyjedzie albo ja do kogos.Ale ogolnie to na glowe z nudow dostaje :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość