Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 sie 2008, 09:17

:ico_brawa_01: witam sie jako 3 :-D
Pada :ico_noniewiem: boli mnie zab :ico_zly: no i szykuje sie do sadu :ico_noniewiem: ...nie ma to jak mil;y dzien :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 sie 2008, 09:44

No i ja hello wszystkim :-)

u nas pogoda jakby t :-) oche lepsza ale na bank bedzie padac, w miar :-) cieplo, nocka miela w miare dobrze, ale spacerek odbyl sie i to nie raz do toaletki :-D ale mozna powiedziec, ze sie wyspalam. Acha, dzis w ocy strasznie mnie brzuch jak na @ bolal, dziwnie sie czuje z tym i nad ranem tez tak moco, w ogole jakos tak kuje mnie na dole i to w ogole nie jest przyjemne, nie wiem czy to maly tak uciska czy cos dzieje :ico_noniewiem: moj gin na urlopie jak cos kazal mi do szpitala jechac ale juz sama nie wiem :ico_noniewiem:

Dzis nie mam konkretnych plaow, moze poprasuje troche, bo jest chlodniej wiec to bylby dobry pomysl.

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

11 sie 2008, 12:36

hello kobitki,mysle ze mnie jeszcze pamietacie :ico_oczko:
Podczytalam was troszke i jestem jakgdyby na biezaca.
Nie bylo mnie dlugi czas gdyz wzielam sie za generalne porzadki,pranie,prasowanie i juz mam wieksza czesc przygotowan za soba. :-)

Widze ze duzo sie u was wydazylo.Bardzo zmartwily mnie wiesci o waszych dolegliwosciach i musze stwierdzic ze i ja mialam niezbyt udany ostatni tydzien.Od zeszlej niedzieli miewalam czeste twardnienia brzuszka,bol brzucha jak na okres,czasami lapaly mnie niegrozne skurcze.
DZis mialam wizyte u gina i dowiedzialam sie ze dzidzia zeszla glowka nizej niz powinna :ico_noniewiem: ale jest jeszcze nie najgorzej.MAm sie oszczedzac,ale jak to zrobic przy 20mies. dziecku :ico_puknij: No ale jakos dam rade.

Ciaza dobiega ku koncowi a ja zakupilam 3 pary ciazowek,hmmm cena kuszaca gdyz w wysprzedazy,a wiec duzo nie stracilam,ale humorek sie polepszyl :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A jak z samopoczuciem u was?U mnie kg leca w gore jak najete,mimo ze sie nie objadam :ico_placzek: :ico_placzek: Ale wierze ze je szybko zrzuce,tak jak po pierwszej ciazy.Bynajmniej mam taka nadzieje :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ok,ide polezec,zerkne do was pozniej

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 sie 2008, 13:10

Jejku jak mnie glowa boli, peknie mi zaraz, nogi caly czas spuchiete od wczoraj pomomo iz nie ma upalow, normalnie palce jak kelbaski, nie mam ochoty na nic, brzuch twardy, kuje mnie mnie wiem co to jest, ide sie polozyc :ico_noniewiem:
Od zeszlej niedzieli miewalam czeste twardnienia brzuszka,bol brzucha jak na okres,czasami lapaly mnie niegrozne skurcze.
DZis mialam wizyte u gina i dowiedzialam sie ze dzidzia zeszla glowka nizej niz powinna :ico_noniewiem: ale jest jeszcze nie najgorzej.
ja mam twardnienie i mocne bole jak na ,@ juz jakis czas, moj gin tez mi powiedzial, ze maly jest bardzo nisko glowka do dolu, a dzis doszlo u mnie klucie na dole, straszne to uczucie i nie wiem co to znaczy

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

11 sie 2008, 14:09

ja mam twardnienie i mocne bole jak na ,@ juz jakis czas, moj gin tez mi powiedzial, ze maly jest bardzo nisko glowka do dolu, a dzis doszlo u mnie klucie na dole, straszne to uczucie i nie wiem co to znaczy
Ponoc klucie oznacza skracajaca sie szyjke.Moja siostra tez miala klucie i teraz ma juz bardzo nisko glowke,szyjka calkowicie skrocona.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 sie 2008, 14:57

Patijak co to jedz do szpitala to Ci powiedza con sie dzieje przynejmniej i bedziesz spokojniejsza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

11 sie 2008, 14:59

Ale ja za wami teskniłam , witam to ja dawno mnie nie było, ale nie mialam netu bo po strasznej ulewie szlak trafuł tel :ico_placzek: staram sie nadrobić zaległości ale nie wiem czy dam rade . U nas wszystko wporządku rośniemy i mamy sie całkiem dobrze ,Antek jest już całkiem sporym facetem i dalej sterasznie się wierci . dzisiaj tylko tyle

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

11 sie 2008, 15:43

Pati85 ty kochana nie czekaj na nic ,jak ci nie przeszło jedz do tego szpitala ,to mogą być bóle przedporodowe,oby oczywiscie nie! i jak bedziesz mogla to oczywiscie daj nam tu znac,co i jak!!!
a u mnie wszycho ok,bylam dzis na wizycie ,wyniki ok i synus tez ma sie dobrze a kopie jak szalony-piłkarz-jak to tatuś mówi! pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 sie 2008, 17:24

ja mam twardnienie i mocne bole jak na ,@ juz jakis czas, moj gin tez mi powiedzial, ze maly jest bardzo nisko glowka do dolu, a dzis doszlo u mnie klucie na dole, straszne to uczucie i nie wiem co to znaczy
jak ci nie przechodzi to jedz i sprawdz bedziesz spokojniejsza :ico_sorki:
ja dzisiaj tez mialam klucia na dole ale to chyba maly naciska na szyjke macicy i dlatego tak bolalo teraz mi przeszlo :ico_sorki:
slonko2008, witamy z powrotem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 sie 2008, 18:12

slonko2008juz sie tutaj martwilysmy gdzie jestes :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak ja Giezazdroszcze ze ma juz swoja Zuzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczna jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość