Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 sie 2008, 22:39

Bedzie dobrze ,napewno :ico_sorki: trzymamy kciuki Patuś :ico_sorki:
ja ide pomału spać bo padam

[ Dodano: 2008-08-12, 12:59 ]
a gdzie Wy sie podziewacie????

witam i stawiam :ico_kawa: haloooooooooooooooooooooooooo

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

12 sie 2008, 21:24

hejka ale pusto naprawde pusto :ico_szoking:

nocka przespana przez Gabi ale nie przeze mnie katar sie przyplatal i nie dal mi spac :ico_olaboga:
ledwo zipie no no zeby w taka pogode miec katar :-D

Patka trzymaj sie kochana jestem z Toba i Kubusiem :ico_buziaczki_big:

moje dzieci spia jutro pobudka o 5 rano i wyjazd do Wawy do CZD z Danielem ja chyba nie pojade chyba ze mi sie cos odmieni :ico_haha_01:

mam stan podgoraczkowy lamie mnie i tyle :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 sie 2008, 21:33

witam ponownie sama siebie :ico_oczko:
dostałam właśnie smsa od Patki
"u nas tak sobie,wczoraj krew,kał,mocz,usg brzucha a dzis zdjęcie z kontrastem,jutro wynik i jak zdjęcie nic nie wykaże to gastroskopia rano ale nie usypiają tylko glupiego jasia,wszystko okaże sie jutro.Jak będzie gastroskopia to chyba wyjdziemy dopiero w czwartek,mam taką nadzieję"

[ Dodano: 2008-08-12, 21:35 ]
nocka przespana przez Gabi ale nie przeze mnie katar sie przyplatal i nie dal mi spac :ico_olaboga:
ledwo zipie no no zeby w taka pogode miec katar :-D

mam stan podgoraczkowy lamie mnie i tyle :ico_sorki:
właśnie w taką pogodę najłatwiej się załatwić
kuruj się :ico_sorki:

a pustki okropne :ico_olaboga: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-08-12, 21:45 ]
zapytałam Patki jak Kuba znosi pobyt w szpitalu
"wczoraj było źle i noc też nie ciekawie,a dzis tylko rano płakał,był też głodny bo od 20 do 10 nic nie jadł i nie pił i dzis od 20 to samo więc jutro rano zapowiada sie podobnie,ale dziś popołudniu byliśmy w mieście 3 godziny więc jakoś zleciało"

[ Dodano: 2008-08-13, 12:22 ]
Witam :ico_kawa: i znowu nikogo :ico_szoking: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2008, 14:07

heloł
witam
ja jakos ostatnio sefca do tt nie mialam, nic mi sie nie chcialo, jakis taki zrypany humortek mialam i w ogole, do tego net mi sie wciaz nie chcial polaczyc co jeszcze bardziej zniechecalo mnie do siedzenia i probowania...

ale jestem....i widze ze straszne pustki... Patka wytlumaczona a reszta :ico_haha_01:

my juz po sprzataniu dzis, po 3 godzinnej drzemce....
zaraz dokonczymy obiadek i pojdziemy malowac piaskownice na dwor, chyba...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 sie 2008, 14:14

witaj Nat :-D

sms od Patki "jesteśmy po gastroskopii,wszystko ok,nie wykazało nic co mogłoby przeszkadzać w przełykaniu,jeszcze jutro neurolog,konsultacja i mam nadzieje że jutro do domu"
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-13, 14:16 ]
mój mały jeszcze śpi,na obiad usmażyłam mu naleśniki

wczoraj odebrałam 2 wynik az kału i jest ok,od razu dałam trzeci i dzis popołudniu wyniki :ico_sorki: jutro chyba pójdę w końcu z tymi wynikami wszystkimi do lekarza

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2008, 18:47

super ze z Kubusiem poki codobrze,oby jutro neurologcos poradzil i mogli isc spokojnie do domku..

Kasiek ciesze sie ze z kupka Pelusia tez ok :ico_haha_01: i oby juz nic nie wykazalo-tfutfu odpukac w niemalowane :-D

a ja sie ciesze strasznie bo T dostal na poczatek wielkie zlecenie ponad 3000m z jakiejs mieszkaniowki :-D i w razie co ma jeszcze na pewno jakies zlecenia od szwagra takze bedzie dobrze..okropnie sie ciesze! byleby sie krecilo.moze w koncu los sie dona usmiechnie :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 sie 2008, 21:08

Nat trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za Wasz interes

narazie po raz kolejny wykurzyliśmy wstrętne robale :ico_sorki: tylko ciekawe na jak długo znowu :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2008, 21:33

Kasiu oby na zawsze!!!!!!
trzymam kciuki!

Oskar juz w lozeczku ale nie spi...mamy zapalone swiatlo bo T rozkrecil aparat i go naprawia bo dzis odmowil posluszenswa..obiektyw sie zacial..oj mam czutke ze chyba nowy trzeba bedzie kupic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: kurcze wciaz nam sie tylko wydatki mnoza..szlag to trafi!!!!!!

[ Dodano: 2008-08-13, 21:33 ]
heh juz dawno o tej porze nie bylam na tt

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 sie 2008, 22:16

jestem juz wykąpkana i pranko powieszone
zabrałam sie znowu za czytanie,jakoś ostatnio nie miałam czasu na ksiażki,głównie przez komputer :ico_wstydzioch:

tak to jest Nat,jak potrzeba kasy na co innego to po kolei wszystko zaczyna sie rozsypywać :ico_olaboga: u mnie w domu tzn moich rodziców zwykle przed świętami coś się psuje i kiedys często był to telewizor :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-13, 22:18 ]
człowiekowi wydaje sie ze ma wszystko poplanowane jeśli chodzi o wydatki i nawet sie cieszy że tak wyszło dobrze a tu trach i niespodziewany sie trafia :ico_zly: zawsze tak jest
może jednak da sie naprawic :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-13, 22:18 ]
kiedys bym się obeszła bez aparatu ale teraz to jak bez ręki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2008, 22:22

no i lipa jednak trzeba nowke sztuke kupic...zebatka sie polamala... przetarta...kuniec, padl... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
na szczescie tata ma aparat czyliw domu w razie co jest..no i jeszcze w nieszczesnym telefonie 2 mln pikseli jest...

ja mykam pod prysznic i lulku bo juz mecza oczeta
dobrej nocki zycze.... :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość