Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 sie 2008, 20:56

Dzięki Magda83 pewnie tak własnie zrobimy. Do tego jakaś kolacyjka- romantyczny wieczorek we dwoje... no raczej troje:)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

11 sie 2008, 21:27

Tosia napisał/a:
Jak nic nie wymyślę to pewnie pójdziemy gdzieś na kolacyjkę
Tosia, ja też uważam, że wyjście gdzieś razem to dobry pomysł. Wykorzystajcie czas, że jesteście jeszcze we dwoje (w sumie troje, ale wiesz o co chodzi), później będzie ciężej znaleźć takie chwile intymności tylko Ty i On.
My też mamy niedługo rocznice i chyba się gdzieś wybierzemy, tylko we dwoje. Może jakiś szybki wyskok na weekend, jeszcze się nie zastanawiałam.
Magda83 napisał/a:
u was tez jest takie oblezenie kobiet ciezarnych
Oj jest, widzę to nawet po koleżankach i kuzynkach. W tym roku urodziły już 3 moje koleżanki ze studiów, w tym Asika82 z kwietniówek (Pozdrawiam Asia) i kilka jeszcze znajomych koleżanek. To prawda, nasze wyżowe roczniki weszły w wiek prokreacyjny czyli szykuje się kolejny wyż.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

12 sie 2008, 08:20

Dzień dobry!!! Jak tam ranek u Was? U nas troszkę zapadany i pochmurny i nie wygląda na to żeby miało się zmienić. No ale cóż, byle tylko ciśnienie nie dokuczało. To co? Zapraszam na poranną kawkę lub herbatkę jak kto woli :ico_kawa: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

12 sie 2008, 10:15

No proszę jaki ranny ptaszek z tej naszej Tosi :ico_brawa_01: Ja nie mogę spać w nocy, zasypiam zwykle nad ranem i wtedy śpię do 10 lub 11 :ico_szoking: U nas dzisiaj nie pada ale niebo jakieś takie ciężkie, a słońce jakby za mgłą.
Tosia napisał/a:
kawkę lub herbatkę jak kto woli
Może kawkę poproszę, cisnienie potworne i troszkę łepek pobolewa :ico_placzek:
Ale moje małe kochanie dzisiaj rano aktywne było :ico_brawa_01: z dnia na dzień ma większą ochotę na harce w brzuszku :ico_haha_02:
Lece dziś obejrzeć wózek, jak zakupię to sfotograuję i pochwalę się nabytkiem. Miłego dnia!

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

12 sie 2008, 10:19

Zapraszam na poranną kawkę lub herbatkę jak kto woli :ico_kawa: :ico_ciezarowka:
ja juz po, ale sie przylaczam :ico_haha_01: :ico_oczko:
uff, wczoraj byl final tych naszych byczkow i powiem wam, ze chlopcy spisali sie wysmienicie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: naprawde bylo warto, poziom dosyc wysoki jak na uczniakow no i juz wiemy, ze jeden z nich zostanie w przyszlosci "torero". ale chlopak ma zimna krew :ico_szoking: a jaka reke do zwierzat... do tego nie bylo rzezni, naprawde fajnie. do domku wrocilismy o 23... przy super temperaturze 35 stopni :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i wez tu spij pozniej :ico_placzek:
tosia, wiesz, ania ma racje - moze nie tylko kolacyjka, moze jakis weekendzik romantyczny??? w sumie pozniej dlugo na taki wyskok bedziecie musieli czekac :ico_sorki:
Na wznak macica uciska aortę i żyłe głowną :ico_olaboga:
a mi wlasnie na plecach :ico_noniewiem: i za diabla na bok nie moge, to znaczy, troche tak, ale i tak glownie spie na plecach :ico_noniewiem:
ania, a wiesz co to za model wozka??? strasznie ciekawska jestem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

12 sie 2008, 10:42

Aniafs no to powodzonka z wózeczkiem- czekamy na fotki. My też myślimy o kupnie używanego. Bardzo nam się podoba Mutsy, choć Osita powtarzała że mała gondolka. Ale tak sobie wymyśliliśmy że te 3-4 miesięcy napewno synuś jeszcze się w nim zmieści a potem to już będzie cieplej więc przesiądziemy sie na sportówkę. Sledzę sobie takie dwie wózkowe aukcje. Póki co tylko śledzę bo mam nadzieje że uda nam się zejśc z ceną poniżej 2 tyś, a to i tak nie jest mało uważam jak na wózek.
Pooglądajcie sobie:
http://allegro.pl/item414895152_mutsy_c ... istek.html
http://allegro.pl/item416087788_mutsy_p ... denko.html

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

12 sie 2008, 11:12

tosia, ale towar :ico_szoking: to uzywane??? kurcze :ico_szoking: ale cena... ufff, powalajaca :ico_oczko:
a co sadzisz o tym???
Obrazek
cena 1400 zl, nowy :ico_oczko:
http://allegro.pl/item413209397_fx_gond ... azja_.html

[ Dodano: 2008-08-12, 11:19 ]
tutaj strona producenta http://www.babysmile.pl/index.php?lang=pl

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

12 sie 2008, 11:28

Czesc dziewczyny.Ja juz tez po kawce:)
Aniafs-ja tez w nocy nie moge spac(zasypial ok 2,3)i spie do 10 11.Ale w sumie kozystam ze spania poki moge:)
Ale super te wozki!!!Chyba zakochalam sie:)))
Dzisiaj moj w pracy,nikt do mnie nie przychodzi,ja do nikogo nie jade tak wiec nudyyyyy

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 sie 2008, 12:05

spie do 10 11
dziewczyn bez takich tortur, ja muszę wstawać o 6-tej-bo tak budzi się mój pierworodny :ico_placzek: , och pierwsza ciąża to były czasy :-) :-) :-)
I jestem za kolacją romantyczną :-) , bo póżniej tak jak wszystkie piszą będzie dużo trudniej. My mamy rocznicę za miesiąc, ale wypad do knajpy raczej odpada, ech :ico_placzek:

Jezu wóżki za ponad 2 klocki to jednak nie dla mnie, ja z Oskarem miałm wóżek za niecałe 500zł :-D i pojeżdżił nim rok i jeszcze jest dobry, używałabym go przy Filipku, ale my kupujemy podwójny :-)

Przyłaćzam się ze spóżnioną kawusią i życzew szystkim brzuchatkom miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

12 sie 2008, 12:12

Dziewczyny, ja mam takie male pytanko: czy wszystkie macie juz takie duze brzuszki jak aniafs, bo po mnie to w sumie nawet nie widac, ze w ciazy jestem. Do tego brzuszek powiekszyl mi sie minimalnie i to tylko w jego dolnej czesci. Za moment 20 tc minie a u mnie nic. Myslicie, ze to normalne? No bo juz zaczynam sie martwic.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość