ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

12 sie 2008, 14:57

Gabi pisze:14 kg, 93 cm

Wow :ico_szoking: to 4 kilogramy wiecej od Majki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: 93 cm to tez chyna sporo...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 sie 2008, 15:12

Ja nawet nie wiem ile Ada waży ale w przyszłym tygodniu pójdziemy na bilans to sie dowiemy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

12 sie 2008, 15:13

:-) duża dziewczynka z Ęmilki :ico_brawa_01: Michałek chyba na razie jej nie dogoni :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-12, 15:23 ]
Justynko dopiero zobaczyłam ,że chyba wygrałaś w konkursie :-)

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 sie 2008, 15:54

Gabi, Emi naprawde jest wysoka no ale ma w kogo :ico_oczko:
tyna, wygrałam zestaw kosmetyków do stóp :-D :ico_brawa_01: :-D teraz czekam na przesyłke :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 sie 2008, 16:13

dziendoberek

ja jakos ostatnio nie mam serca do tt ani do niczego..chodze wciaz wkurzona i zmeczona... :ico_noniewiem: ale nie smece!

[size=150]Dla Adusi z okzaji urodzinek duzo , zdro9wka i szczescia! Niech rośnie duża i zawsze uśmiechnięta!![/size] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

dzis mialam zalatany dzien. Bylam u zlotnika odebrac lancuszek i bransoletke, bylam dac ksiazeczki zdrowia do podbicia, bylam w banku konto zalozyc Oskiemu, zrobic zdjecie 8-ek gornych, potem bylam w urzedzie wojewodzkim po paszport malego i bylam u denstysty zarejestrowac sie na sobote na rwanie zeba i reperacje 7-ki :ico_haha_01:
bylam tez w tesco na zakupach..

teraz siedzimy z Oskim po obiedzie .. pochmurno u nas i nijako..nic sie czlowiekowi nie chce...
mamy od 2 dni kryzys, Oskar sika w majty, kupe robi na podloge :ico_szoking: , po polnocy sie budzi i mamuje kilka godzin, jakis dramat...........
mam nadziejej ze to przejsciowe....\

wszystko bylo super i nagle taka akcja ech...

a ja wstaweiam sobie apasracik na gorne zeby, musze je poprostowac, i najpierw wytrwac 8-ki bo to przez nie mi sie zeby krzywia, no ale coz czego sie nie robi aby poczuc sie ladniej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-12, 16:19 ]
Gabrysiu foteczki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ślicznie Emilka wygladała!!
i faktycznie duża z niej dziewczynka :ico_brawa_01:

my z Oskim idziemy 21 na szczepienie zalegle wiec bedziemy wiedzieli wtedy dokladnie ile wazy...
jak warze go w domuy to wychodzi 11,5-12 kg a jak mierze to 88-89 cm..
jakos tak w ciagu miesiaca wyciagnal mi sie synus troszke... :ico_haha_01: bo jak go mierzylam 1,5-2 miesiace temu to mail 83-84 cm

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

12 sie 2008, 18:43

Witajcie u nas nocki troszke lepsze jedna pobodka i dzisiaj wstalismy o 7.15.

No ale przedewszytstkim moc sedecznych zyczen dla Adusi z okazji 2 urodzin :ico_tort: .

Ja jak waze Pawełka w domu to waży 14.600 i mierzy 93 cm ostatnio sporo urósł bo ok 4 cm

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

13 sie 2008, 07:18

U nas nadal komputer nie naprawiony, a na internet bezprzewodowy czeka sie do 7 dni :ico_zly: abonament 60 zł a na decyzje czeka sie tak jakby brało sie kredytu ze 200 tys. :ico_zly:

Wczoraj bylam po tabletki anty i lekarz powiedział, ze mam zrobic serie badan bo biore leki półtora roku i tyle nie maialm nic robione... oszalał :ico_szoking: bo kazał mi zrobic USG, USG piersi, morfologie, cytologie i juz nie pamietam co jeszcze...
tylko kiedy mam to zrobic jak nigdy z czasem nie moge sie wyrobic...

Poza tym wczoraj na placu Maja zabrała dziewczynce wózek i nie chcaial oddac :-D , dodam ze dziewczynka miala ok. 6 lat... niby probowała ten wozek Majce wyrwac ale Maja tak zaczela piszczec ze tamta dziewczynka sie wystraszyła i uciekła z płaczem :ico_wstydzioch: oczywiscie nie obyło sie bez mojej interwencji...

A wiecie co zrobi zeby jej rano nie ubrac w ciuszki a szczególnie w majteczki? Chowa je w różne dziury zebysmy nie mogli znależć :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2008, 07:51

dziendoberek

dzis juz mam lepszy humorek
Oskar przespal nocke bez ppbudek, za to chyba w nocy majstrowal przy peiluszce, moze przez sen bo dzis z rana obsiusiany byl po pachy a pielucha rozpieta czesciwow i zsunieta w dol..byc moze snilo mu sie ze siada na nocnik hehe

teraz koloruje czortek obrazeczki...
pogoda chyba lepsza bedzie bo niebo nie jest takie zasnute chmurami jak ostatnio, choc i tak za cieplo na razie nie jest

Pawelek tez duzy chlopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i brawa za nocke Ewelinko oby tak dalej

Iwonko Majeczka to chyba tez niezly czortek... nie wyobrazam sobie co by sie dzialo gdyby z tym moim lobuzem sie spotkali :ico_olaboga: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

mi ostatnio tez interenet okropnie chodzi..u mnie na komputerze bo mamy live boxa a ja mam podloczony komputer pod vi-fi bez przewodowo i srednio zadowolona jestem...podlaczymy na kabel bo mozna chyba 3 komputery a ten roboczy w "a'la silowni" T podlaczymy pod vi-fi aby sobie mial :ico_haha_01:

wiecie co musze zamykac drzwi na noc na klucz od naszego pokoju... Oskar w weekend wstawal wczesniej niz my, cichaczem wychodzil z pokoju, a ze klamka tu jest dla niego za wysoko to bral krzeslo i na nie wstawal aby sobie otworzyc i wychozuil..a potem cichutenko na schody i tup tu pna dol do dziadkow... a nie daj Boze aby drzwi wejsciowe nie byly na klucz zamkniete to sobie swirek wyjdzie na dwor bo do wejsciowych drzwi seiga :ico_noniewiem:

odkad nauczyl sie schodzic ze schoow mamy przerabane :ico_haha_01: co prawda idzie mu to swietnie ale pewnego dnia moze mu sie nie udac i bedzie :ico_olaboga: tym bardziej ze nie ma babrierki zabyt wygodnej do trzym,ania, jest troche za wysoko a po drugie schody sa strome i dosc wysokie stopnie...zreszta Gabrysia widziala :ico_haha_01:
w kazdym vbadz razie teraz to sie z nim mam :ico_olaboga:

wczoraj wieczorkiem gdy T wrocil z pracy uszykowalam mu niespodzinke :-D kupilam szampana i sie chlodzil w lodowce iz robilma truskawki w czekoladzie... to tak aby uiczcic pierwszy dzien w "swojej" pracy....bo wczoraj mial juz pierwsza robote :-D tak na probe jak mu bedzie szlo pod okiem szwagra robil i juz od jutra na nowy domek wchodza :ico_brawa_01: ale sie ciesze!!

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

13 sie 2008, 08:24

Natalia, będę troche nieskromna ale ja od razu wiedzialam, ze ten Wasz interes to jest strzał w dziesiątek... ja wiem co mieslismy jak szukalismy firmy remontowej... bardzo sie ciesze, ze tak dobrze Wam idzie :-)
I powiem Ci, ze Twój T. ma z Toba naprawde przyjemnie, szampan, truskawki :ico_haha_01: ja chyba jestem zbyt mało romantyczna :ico_wstydzioch:

Nawet moj P. mówi, ze od jakiegos czasu jaks chłodna jestem... ale jak moze byc inaczej jak on mnie wiecznie wkurza...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2008, 10:18

Gabrysiu a czemu Emi dostala skierowanie na badania krwi itd?? to obowiazkowe czy cos zaniepokoilo lekarke??

Iwonko dobrze zrobic takie badania, zwlaszcza jak sie bierze tabsy :ico_haha_01: ja co roku robie sobie cytologie...a badanych piersi jeszcze nigdy nie mialam :ico_wstydzioch:

wlasnie klade Oskara spac.... moze zasnie...ja mam kuoe sprzatania..choc nie chce mi sie musze i moze pomaluje malemu pozniej rame do piaskownicy jak mi wena najdzie :ico_haha_01: slonko swieci wiec mozna ruszyc tylek :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-13, 10:21 ]
u nas ogolem rewelacji tez nie ma z romantyzmem itd...jakis wzlotow teraz nie mamy ...ale chcialam aby bylo milo :ico_haha_01:
choc przyznam ze ja np ostatnio w ogole nie mam ochoty na seksik... :ico_noniewiem: ale nie bede mowic T bo sie obrazi albo zacznie sobie wmawiac glupie rzeczy :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość