Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

12 sie 2008, 12:49

po mnie to w sumie nawet nie widac, ze w ciazy jestem. Do tego brzuszek powiekszyl mi sie minimalnie i to tylko w jego dolnej czesci.
hihiihihi, sandrusia... moze zapytaj zirci jak moze brzuszek NIE rosnac :ico_oczko: mi nie rosl w pierwszej ciazy dosyc dlugo, tak do 23tc chodzilam w "starych" spodniach a jak juz wyskoczyl lobuz.. to z dnia na dzien nie mialam w co sie ubrac :ico_oczko: wiec wrzuc na luzik :-D
My mamy rocznicę za miesiąc, ale wypad do knajpy raczej odpada, ech :ico_placzek:
a my nasza rocznice uczcilismy w knajpie :-D gosciem honorowym byla corcia, to ona dala tatusiowi prezent, hihihihihi. bylo super, z dzieckiem tez mozna wyjsc!!!!

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

12 sie 2008, 12:55

osita, swiete słowa :-D
sandrusia, dopóki z Bejbikiem gites, nie masz sie czym przejmować! ja zaczęłam miec brzuch dopiero w 6 miesiącu, a taki naprawdę widoczny mam od jakichs dwóch tygodni :ico_oczko: Bo wczesniej wystarczyło, że bluze ubrałam i brzuch znikał :-D dopiero teraz ludzie z miejsca zauważaja ze w ciazy jestem, wcześniej trzeba było informować :ico_oczko: z resztą mój brzuch jest bardzo wygodny, mogę z nim biegać, kucać, golic się, malowac paznokcie u nóg, brykać z Meżulcem w każdej pozycji... :ico_haha_01: a Bejbik jest jak najbardziej zdrowy i wymiarowy :ico_oczko:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

12 sie 2008, 13:19

Tosia ja kupiłam wozek z Allegro używany Quinny spedy i mogę Ci poradzić ,żebyś jednak szukała wózka nie od handlarzy. Ja szukałam swojego aż 7 miesięcy bo chciałam konkretny model w niebieskim kolorze i tani!! Zagladałam na Allegro po kilka razy dziennie i widziałam jak to jest z handlarzami,ze mają 2 razy większą cenę niż zwykli rodzice sprzedajacy pojazd po swoim maluchu. Polecam więc szukanie aukcji pojedynczych a nie ludzi co handlują wózkami. Ja za swój zapłaciłam 600zł i fotelik maxi cosi cabrio za 250zł czyli wyszło bardzo mało a wózek jak nowy dosłownie.

[ Dodano: 2008-08-12, 13:32 ]
Zapomniałam dodać,ze mój wózek nie był tani bo był "goły" miał gondolę, torbę, śpiworek-rewelacja, moskitierę, 2 folie przeciwdeszczowe, podkład do przewijania pokrowiec na koc. Był tani bo ktoś chciał sie go pozbyć z domu a nie na nim zarobić. :-)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

12 sie 2008, 14:21

Dziewczyny co do wózka to macie racje- dać 2 koła to o dużo za dużo. Dlatego też tylko obserwuje te aukcje- tak z ciekawości. Widziałam kiedyś dokładnie taki sam jak ten czerwony tylko od osoby prywatnej i kosztował 1400- takie pieniądze mogłabym już dać. Ale ten co Osita pokazuje też jest bardzo fajny, no i nowy w dodatku.
Sandrusia brakiem brzucha się nie przejmuj po mnie też nie widać żebym w ciąży była, ale brzusio już kiełkuje. Natomiast wciąż chodzę w zwykłych spodniach tylko do siadania rozpinam jeżeli miejsce na to pozwala, bo troszkę cisną. Wagowo za to przybyło mi 7kg :ico_szoking: wszystko mam w cycuchach i trochę na boczkach :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

12 sie 2008, 14:26

Dziewczyny, wielkie dzieki, pocieszylyscie mnie, bo juz myslalam, ze tylko ja taka plaska jestem. Chyba sie za duzo naogladalam roznych fotek z duzymi brzuszkami :ico_szoking:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

12 sie 2008, 15:47

roznych fotek z duzymi brzuszkami
duże bo po obfitym obiedzie hahaha :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

12 sie 2008, 16:03

Ciekawe jak tam Aniafs? Może wrócą z wózeczkiem:)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

12 sie 2008, 17:13

tosia, wpadlo mi w oko niechcacy :ico_oczko: http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-w ... dZ67682277 a ten co poprzednio pokazywalam, to polska podroba... ale jaka dobra, nie? praktycznie to samo, nawet raczka teleskopowa... normalnie - kopia. a gwarancja jest i za 1400 masz z fotelikiem i wszystkimi bajerami. z przesylka. oplaca sie, tylko ze zobaczyc go na zywo by sie przydalo...
wciąż chodzę w zwykłych spodniach tylko do siadania rozpinam
uuuuuu, gratuluje, u mnie tak bylo 2 mce temu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

12 sie 2008, 19:28

hej dziewczyny!!!
Tak mnie wkrecilyscie w te wozki ze sama zaczelam ogladac:)Ale co tak do ,mnie doszlo to tesciowa ma nam kupic-o jeden wydatek mniej:)
Za 2tyg ide do ginka i do szpitala-jak wroce i bede juz wiedziec wszystko to wtedy zaczne sobie wszystko planowac,brac sie za wyprawke itd.

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

12 sie 2008, 20:23

Hej kochane, dopiero zasiadłam do komputera uffff...! Kupiłam wózek :ico_brawa_01: i fotelik (nosidełko) też. Wszystko razem mnie wyniosło 900 zł. Wózek Bebecar model Tracker, na tej stronce jest bardzo podobny http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1418493 ... tisss.html
Mój rózni się troszkę kolorystycznie.
Rzeczywiście wyglada niemal jak nowy. Wywiozłam go od razu do teściów na chwilowe przechowanie, nie miałam cyfrówki przy sobie więc fotkek jeszcze nie mam, ale na tej stronce co Wam wyżej podałam jest niemalże identyczny.
Fotelik Concord ale modelu nie pamiętam.
Jestem bardzo zadowolona, wiem, że kupiłam "z dobrych rąk" i mam nadzieję, że będzie nam służyć zrówno wózek jak i fotelik.
Tosia ja już nie pamiętam kiedy miałam na sobie jeansy sprzed ciąży. Może wkleisz jakąś foteczkę brzusia, co?
Sandrusia, juz pisałam, ze na ten mój brzuszek co na zdjęciu widać to trzeba wziąć małą poprawkę, byłam wtedy do syta najedzona. Rano jest ciutkę mniejszy, ale wygląda juz jak ciążowy. Każda z nas jest inna, ile kobietek tyle i brzuszków. Jeszcze chwilka a bedziesz dumnie spacerować z duuuuzym brzuchalkiem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość