Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

12 sie 2008, 20:34

Aniafs-bardzo ladny wozek:)Jak bede chciala kupic to juz wiem do kogo kierowac sie o porade:)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

12 sie 2008, 20:51

Magda83 napisał/a:
Aniafs-bardzo ladny wozek:)
Dzięki Magda!
Jak bede chciala kupic to juz wiem do kogo kierowac sie o porade:)
Tyle tu u nas na grudniówkach doświadczonych już mam jest, że o dobre rady nie trudno!

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 sie 2008, 07:01

Dzień dobry!!! Eh spać coś dziś nie mogłam i od 5.30 jestem już na nogach. u nas wstrętna pogoda- za oknem pochmurcho i leje dzeszcz. Wczoraj popołudniu nie mieliśmy prądu więc nie mogłam sobie tutaj zajrzeć, ale za to wieczorkiem pojechaliśmy sobie z M. na basen :)
Aniafs gratuluję super zakupu:)
Co do mojego brzuszka- chętnie wkleiłabym zdjęcie ale mam problemy z komputerem- czekam na kolege aż przyjdzie mi go naprawi, bo już mnie to denerwuje- komp niewykonuje mi połowy zadanych mu operacji :ico_sorki: :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 sie 2008, 08:34

my wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu ale nie świetowaliśmy specjalnie bo cięgle mamy problemy finansowe pozatym teście maja tego samego dnia rocznicę wiec poszliśmy do nich na ciacho

u mnie dzieje sie cos nie dobrego dzisiaj muszę iść do lekarza podejrzewam że jakis stan zapalny mi sie zrobił bo mnie strasznie swędzi i jak robie sku to piecze :ico_olaboga: strasznie to nie przyjemne myślałąm ze samo przejdzie ale chyba nie ma co zwlekać bo się zamęczę

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 sie 2008, 11:16

kasia- to biegnij do lekarza bo po co się męczyć- nie ma co. No i gratulacje oraz wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy ślubu :ico_prezent: :564: A która to już rocznica?

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 sie 2008, 11:56

Cześć dziewczynki :-) :-) :-) Sandrusia u mnie widać brzuchal mocno, przypuszczam że bedę mieć o wiele większy niz w 1 ciąży :-D , wczoraj chcieli mnie nawet przepuszczać w kolejce w sklepie :-D :-D

Osita my z Oskarem jeszcze tak nie mozemy swobodnie wyjsć do knajpki, bo bardziej niz przy stole to bym musiała latać między stolikami :-D , jak do kogoś idziemy to też jest kiepsko :-D , taki okres ma młody, oczywiście wszystko musi odkręcic, wyciągną itd.- czyt. zepsuć, ale kto powiedziłał,że lekko jest być rodzicem :ico_oczko:

magda83 no to juz niedługo ruszysz w miasto po wyprawkę :-D :-D

aniafs super,że zakup się udał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasia1983 idż do lekarza i najszczersze życzenia zdrowia, szczęścia pomyślności z okazji rocznicy ślubu :-) :-)

dziewczyny ja mam już +9 kg :ico_wstydzioch: :-D

Wiecie co poszłam wczoraj do lumka i wróciłam z kombinezonem na zimę, pajacykiem polarowym i 2 bodziakami :-D :-D

boże ale bym coś zjadła.....wrąbałam lody, ale to nie to :-D

Anitka_0202
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2008, 12:02

13 sie 2008, 12:10

Witam:)ja mam termin na 3grudnia:):)

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

hej

13 sie 2008, 12:13

Kasia83 ja rowniez dolonczala sie do zyczen:)Wszystkiego naj naj!
Oczewiszcie w nocy spac nie moglam to dzisiaj dlugo spalam :ico_haha_02:
Mnie ludzie denerwuja bo rzadko ktos ustapi mi miejsca w autobusie czy tramwaju,albo na przystanku zeby usiasc na lawce.Wkurza mnie to,bo czasami naprawde usiadlabym.
Dzis pogoda taka nijaka,niby ma padac niby nie...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

13 sie 2008, 13:00

przypuszczam że bedę mieć o wiele większy niz w 1 ciąży :-D , wczoraj chcieli mnie nawet przepuszczać w kolejce w sklepie :-D :-D
no, ja nie przypuszczam, ja widze doskonale ze bedzie wiekszy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: mi juz od jakis spoko 2 tyg (odkad wrocilam do hiszpanii) mowia, zebym usiadla, zebym przeszla w kolejce.. w autobusie nawet babcie miejsca ustepuja (na tych miejscach dla niepelnosprawnych i matek z dzieckiem) :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: chyba wiec widac :ico_oczko:
wagowo moze nie jest tak tragicznie, z 6 kg do przodu :ico_oczko: jeszcze spoko 10-13 dojdzie :ico_haha_01: :ico_oczko:
aniafs, fajny wozek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nawet nie wiedzialam, ze bébécar ma takie wozki z duzymi kolami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: udany zakup, oby jak najdluzej wam sluzyl :ico_sorki:
kasia1983, wszystkiego naj naj najjjjj!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i jeszcze duzo rocznic wam zycze, tak przynajmniej z 50 :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
caro, hihihii, wiesz, tutaj jest troche inaczej... z dziecmi wychodzi sie do knajp praktycznie od urodzenia, wiec sa przyzwyczajone :ico_oczko: Carmen jak tylko nauczyla sie siedziec to juz przy stole w knajpce siedziala, wiec powiem ci, ze lepiej sie zachowuje w knajpie niz w domu przy stole :ico_oczko: a i hiszpanie sa przyzwyczajeni do biegajacych dookola dzieciakow, nikt nie robi z tego problemu i dzieci czesto same soba sie zajmuja (po prostu robi sie grupka dzieciakow gdzies tam na podlodze i sie bawia :ico_haha_01: ).
Anitka_0202, witaj na watku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napisz cos wiecej o sobie, jak sie czujesz, czy znasz juz plec, jak tam brzuszek i zakupy dla dzidzi :ico_brawa_01:

Anitka_0202
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2008, 12:02

13 sie 2008, 14:42

No wiec tak:):) mam 20lat jest to moja pierwsza ciaza:)brzuszek nie jest za duzy jak do tej pory przytylam 5kg:)od poczatku ciazy czuje sie dobrze:) znam juz plec:)to dziewczynka:):)a zakupki po malutku narazie bardziej sie za wszystki rozgladam i po malutku zaczyna kupowac:)strasznie boje sie porodu nie wiem czy dam rade...:(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość