Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 sie 2008, 16:14

fakt faktem[size=150] mela[/size] duzo pije ,ale w dzien tez , teraz sobie zasneła po objadku , bo dziś znowu u nas parny i gorący dzien towarzyszy mu delikatny wiaterek,słoneczko swieci na umór w nocy troszke popadało uffff

wklejam fotki :-D

moja mania butów- mam bzika potrafie cały dzien grzebać w szafce i przymierzac , co włorzą to wywalam i tak z 50 razy dziennie :ico_haha_01: , kazdy kto tylko przyjdzie w ruch pierwsze idą buty do przymierzenia :ico_haha_01:
[size=150]
obcasy nie są mi straszne :ico_haha_01: [/size]

Obrazek

Obrazek
[size=150]
takie człapuny też lubie-duże jest pięęęęęęęękne :-D [/size]

Obrazek

robiłam dziś leczo -jeśli któraś chce przepis prosze :-)

a to moje składniki

pieczarki
3rodzaje papryki kolorowej
puszka pomidorów
kostka knorr
pomidory bez skórki
cebula
kiełbasa
koncentrat pomidorowy(mały słoiczek-najlepiej łowicz lub pudliszki)
ząbek czosnku
i przyprawy(pieprz,sól, ewentualnie wegeta,papryka ostra lub chili,troszke cukru)

ilośc lecza robie na oko

sposób przyrządzenia: wlewam oliwy na patelnie dodaje pieczarki ,cebule podduszam z małą ilością wody, następnie dodaje papryke, pomidory potem jeszcze pomidorów z puszki ,kiełbasa,ząbek czosnku-dusze to jakiś czas do miękkości az troszke wody odparuje i dodaje koncentrat i przyprawy wedle gustu i gotowe :ico_obiadek:

moje leczo dzisiejsze :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 sie 2008, 19:32

becia aż mi ślinka pociekła jak zobaczyłam Twoje leczo. :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_obiadek:

A co do picia to Majka wypija dwie lub trzy butelki soczku z wodą i do tego rano i wieczorem flaszka mleka ( bebilon pepti, bleee)
Co do nocniczka to Maja jeszcze nie siedziała na nocniku :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 sie 2008, 20:14

:-D :-D :-D oj becia ale pyszności upyrkałaś mniam koniecznie tez musze zrobic tylko u mnie musi byc cukinka bez tego ani rusz :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_obiadek: :ico_obiadek:
urmajo, z nocnikiem sie nie przejmuj ja sobie odpuscilam bo Jula zamiast na nocnik to na podłoge lała wiec zrobiłam przerwe w nauce za jakis miesiac znow zaczne tylko za jakimis takimi majteczkami wkładanymi nieprzemakalnymi musze sie rozejrzec bo jak sciagne jej pampersa to za nic niechce założyć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i jest ryk az sie blok trzesie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 sie 2008, 22:56

hello laseczki
przyszłam się przywitac wieczorkiem, bo wtedy mam troszke czasu dla siebie.
Mały troszke sie przeziębil, nawet nie wiem kiedy, z noska tak mu leci jak z kranu, wczorajsza noc prawie nie przespana, bo był mega marudny, zobaczymy jaka bedzie dzisiaj.
Przepraszam ze nie odpisze na wasze posciki, ale jestem juz zmeczona, więc papa

beatris75, apetyczne te twoje leczo dzieki za przepis moze kiedys wyprubuje

Dobranoc :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 sie 2008, 23:04

[size=150]gozdzik[/size] wiem z cukinie tez sie dodaje ,ale ja nie przepadam ,wiesz sypiesz warzywka wedle gustu

[size=150]hektorka[/size] ,a no zamkneły dziewczyny wątek na lutówkach -niestety :-/ , no i założyły nastepny prywatny juz ,szkoda :-/

[size=150]Mela[/size] przed chwilą zasneła wiec i ja mówie

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 sie 2008, 08:47

Witajcie z rana :ico_oczko:

Nocka dzisiaj cała przespana do 8.25 :-D jak dla mnie rewelacja :ico_oczko:
Już chyba wiem czemu wcześniej budziła się w nocy. Coś mi się wydaje że była poprostu głodna. Wczoraj dałam jej po 19 kaszkę a przed kąpielą zjadła dużego Danonka i w nocy był spokój. No ale narazie nie zapeszam :ico_oczko:

A mnie dzisiaj czeka sprzątanie małej pokoju, no i meblowanie :-D

becia leczo wygląda booooosko. Hihi ja też nie lubie cukini :ico_oczko:
hektorka, dużo zdrówka dla Kamilka

No nic skoro ja dzisiaj pierwsza to dla Wszystkich aromatyczna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 sie 2008, 13:17

Witajcie my po spacerku pogoda duszno jak diabli ledwo wytrzymcć mozna Jula zaraz padła a ja teraz szykuje sobie obiadek
hektorka, Duzo zdrówka dla Kamilka

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 sie 2008, 21:23

Widzę że tutaj dzisiaj pustki panują :ico_noniewiem:

Skończyliśmy urządzać Emi pokój :-D Kręgosłup mi wysiada ale warto było dla tej jej radości i zdziwienia :ico_oczko:
No i oczywiście obiecane zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 sie 2008, 21:42

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale superowy pokoik ma teraz Emilka :-D :-D :-D :-D śliczny
a ja własnie sobie sama siedze Wojtek poszedł jule uspic noi zasnoł razemz nia hihi a mielismy sobie zrobic wieczorek szampanik jakis fajny film noi kiszka

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 sie 2008, 22:05

słuchajcie tak mi teraz taka myśl przez głowę przeleciała że nasza sensibel się właśnie "rozpakowywuje" :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-14, 22:08 ]
gozdzik nie martw się. U nas jak Paweł usypia to na 10 usypiań 9 kończy się tym że zasypiają razem :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość