Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

13 sie 2008, 08:02

nie przejmuj sie Be Wu, może jakis krem ujędrniający do biustu troche by pomógł. Moim utrapieniem po pierwszej ciaży są wielgachne rozstępy na brzuszku i nogach. Chyba prawia każdej z nas coś zostaje po ciąży nie koniecznie miłego. :ico_oczko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

13 sie 2008, 11:25

aż tak bardzo sie nie przejmuję :ico_oczko: ale wiadomo że chciałoby się wyglądać atrakcyjnie... na szczęście mam rekompensatę w postaci cudownej córeczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

13 sie 2008, 12:30

No śliczna ta twoja córeczka i piękne ma imię. Mi się bardzo podoba imię Kalina ale niestety mojemu mężowi nie.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

13 sie 2008, 12:44

Dziękuję:) może jeszcze go namówisz... :ico_oczko: a znasz już płeć? chyba jeszcze za wcześnie... ale wiem co czujesz, ja tez jakoś instynktownie myśle o chłopcu dla odmiany heheh i nie uwierzysz, ale właśnie zastanawiałam sie nad Filipkiem :-D
a co do Kaliny to mój mąż od razu podłapał hihi, to było jedyne imię co do którego byliśmy zgodni :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

13 sie 2008, 13:57

Jeszcze płci nie znam dopiero 4 września mam usg, ale chciałbym teraz dziewczynke. Mój mąż też się zgodził na filipka odrazu a teraz jak bedzie chłopak to nie możemy się dogadać bo się nic nie podoba. Co do dziewczynki to ja wybrałam właśnie Kalina i Maja. Mężowi podoba się Maja. Też ładnie.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

13 sie 2008, 14:19

No bardzo ładnie :ico_brawa_01: my jak narazie jeszcze nie zastanawiamy sie nad imieniem, jeszcze tyle czasu.... zaczne nad tym myśleć jak poznamy płeć, chociaż przy Kali dowiedziałam się dopiero w 8 miesiącu :ico_szoking:
teraz zauważyłam że mamy ten sam termin :-D ciekawe czy będziemy razem rodzić? :ico_oczko: Kalinke urodziłam 10 dni przed terminem, ale chyba lepiej przed, bo człowiek taki do końca nie śwaidomy co się dzieje i nie wierezy że to już heheh

a propos boisz sie drugiego porodu???
ja sie boje jak cholera, bo już wiem co to znaczy... za pierwszym razem brak świadomości i doświadczenia dodawał mi odwagi no i poszło wszystko gładko sprawnie i szybciutko, chociaż bolałao jak cholera, ale podobno następne porody są jeszcze łatwiejsze... echhh zobaczymy, przekonamy się na własnej skórze nie mamy innego wyjścia hehe

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

13 sie 2008, 16:59

Witam!
9 sierpnia miałam USG i okazało sie że jednak serduszko bije i jestem bardzo szczęśliwa, a jutro idę do lekarza z innymi wynikami badań i zobaczymy co mi powie bo wyniki toksoplazmozy mi sie zmieniły i troche się martwie

pozdrawiam

p.s. troche się zaokrągliłam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

13 sie 2008, 20:24

julia.l gratuluje i życzę żeby wszystko jak najlepiej się ułożył.
BeWu ja ze będę miła chłopca dowiedziałam się w siódmym miesiący. Do siódmego miała byz dziewczynka :ico_haha_01:
Ja też urodziłam wcześniej i to 3 tygodnie :ico_szoking:
Poród zapowiadał się na szybki ale okazało się inaczej. Jak zajechałam o 7 rano to już miałam 4 cm rozwarcia więc mnie zostawili. Wieczorem o 18 już jak dziecko się rodziło utkneło w kanale rodnym i musiałam mieć cc.
Przeżyłam to mocno bo bardzo chciałam urodzić samodzielnie, ale najważniesze że Fini urodził się zdrowy.
A drugiego porodu to strasznie się boje a pierwszego się nie bałam.
ooo fajnie z tym współnym terminem :ico_oczko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

14 sie 2008, 07:38

jalia.l jestem pewna że wszystko będzie dobrze! badź dobrej myśli!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 sie 2008, 09:04

Hej marcóweczki :-)

Nie wiecie co u Noemi słychać??? Już od kilku dni na nią czekam a ona się nie odzywa :ico_noniewiem: Trochę zaczynam się martwić. . .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość