Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 sie 2008, 15:22

Hejka :-)
My dzisiaj pospałyśmy do 8:30, potem śniadanko, zakupki i jakoś czas zleciał. Teraz moje słonko sobie śpi, a ja mam w końcu czas dla siebie :-)
Wczoraj zauważyłam, że u góry idzie jej ząbek, jeszcze się nie przebił, ale ślad juz jest, więc chyba lada moment :-)
Mz74, pozazdrościć przespanych w całości nocek i zasypiania bezproblemowego... też bym tak chciała :-)
Misia, ja dzisiaj zrobiłam Uli kisielek malinowy, a przepis wzięłam ze stronki, którą ostatnio podała Goonia, najpierw zagotowałam malinki, dodałam troszkę cukru (bo kwaśne były), przecedziłam je przez sitko, żeby pestek nie było i do gotującego się wywaru dodałam trochę mąki ziemniaczanej. Chyba tej mąki dodałam za dużo, bo tak się bardzo kleił :-) ale Uli bardzo smakował i buzię chętnie otwierała.
Wogóle, to moje dziecko ma ostatnio apetyt, że hej, nie można przy niej spokojnie śniadania zjeść, tylko trzeba jej też coś dać, kawałek chlebka, albo chrupka, taki głodomorek się z niej zrobił.
:ico_brawa_01: dla Arturka i Dawidka za ząbalki :-)
Komarów nie mamy, więc nie stosuję żadnych środków, ale może w aptece zapytaj o jakiś środek, którym można wysmyrać takiego małego dzidziołaka :-)
Asikk pisze:nie pracuje bo mój mąż stwierdził ,że jak ma płacić opiekunce tyle co ja prawie bym przynosiła to lepiej mam siedzieć w domu.

U nas jest dokładnie tak samo, ale mi to bardzo odpowiada, z ludźmi mam kontakt, do pracy czasem jeżdżę w odwiedziny, a moja pociecha daje mi więcej satysfakcji niż praca :-)
Asikk, fajne zdjęcia, widzę, że Kamilek ma takie same zabaweczki jak moja Ula (małpka z maty edukacyjnej) :-D

[ Dodano: 2008-08-13, 19:18 ]
Nikogo nie ma????????
My już po kąpieli, Ula je właśnie kaszkę i mam nadzieję szybko zaśnie....
Właściwie to już zasypia :-)
Zmykam ją położyć i później zajrzę... może napiszecie coś więcej :-)

[ Dodano: 2008-08-13, 20:10 ]
Mamcie kochane.... ciągle Was nie ma?

Wkleję Wam dwie fotki żeby się pochwalić jak mój kochany bąbel ładnie trzyma się na czworaka.... doszła do tego ciężką pracą, ledwo się rano budzi, od razu hyc na brzuszek i podnosi sie na kolankach i tak śmiesznie się husia w przód i tył... ćwiczy chyba równowagę :) i potrafi tak cały dzień...heheheh
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-13, 21:21 ]
Ciągle nikogo... hehehehe... co porabiacie?
Ja już zmykam luli, moja niunia już śpi sobie smacznie i na mnie pora...
papapa
spokojnej nocki :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sie 2008, 22:27

Czesc dziewczyny ja dopiero teraz ale mialam gosci byla u mnie kolezanka z swoimi corami dziewczyny sa blizniaczkami urodzily sie w sierpniu ale sa przekochane takie ruchliwe Majka siedziala i patrzyla co one robia no ale w koncu Majka bedzie miala kolezanki i to od razu dwie

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sie 2008, 22:44

hehe.. Pinko pod wieczór wytrwale zaglądała co godzinkę a tu odezwu nie było.. :ico_haha_01:

pinko pisze:ledwo się rano budzi, od razu hyc na brzuszek i podnosi sie na kolankach i tak śmiesznie się husia w przód i tył...

Norbert dokładnie to samo !!! :ico_haha_01:

My dzisiaj bylismy na zakupkach malych. Wlasciwie to nie kupilismy wiele bo nic ciekawego nie wpadlo w oko. Ale Norbertowi wyhaczylam fajne najczury.. znaczy sie trampki Nike, na przecenie. Rozmiar 3, troszkę za duze ale wiem ze i tak szybko z nich wyrosnie.. znosic ich nie zdarzy :-D

Jakis nudny wieczor mamy. Kolega zgrywa nam tatuaze na plyte i zaraz zobaczymy czy ma tam jakies ciekawe wzory. Szukam odpowiedniego dla siebie :-D

Uciekam juz. Dobranocka Wam :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-13, 22:47 ]
Iwona, Ty bardzo goscinna jestes.. Non stop masz gosci.. Mozemy i my wpasc do Was ? :ico_haha_01: hehe

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sie 2008, 22:55

CleoShe pisze:Iwona, Ty bardzo goscinna jestes.. Non stop masz gosci.. Mozemy i my wpasc do Was ? hehe


a z mila checia

ja to uwielbiam sie z kims spotykac w polsce to nie wiem czy dalabym rade na internecie posiedziec tak jak to teraz robie bo malo w domu siedzialam

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 sie 2008, 08:08

Witajcie z samego ranka :-)
Ulek już nie śpi, nocka nie była najgorsza. Dzisiaj przyjeżdża mój mężuś :-D :500: cieszę się, bo się bardzo stęskniłam za Nim.
CleoShe pisze:hehe.. Pinko pod wieczór wytrwale zaglądała co godzinkę a tu odezwu nie było.. :ico_haha_01:

Ano właśnie, jakiś zastój na TT :-)

Uciekam na dół do rodzinki... na :ico_kawa:
Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 sie 2008, 08:13

my tylko sie witamy i usypiam dalej, dzisiaj mamy 10 robotnikow bo chca skonczyc, zobaczymy

a taki huk, jakoś zasnął tylko nieiem na jak długo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 sie 2008, 08:34

Ja tez sie witam!! :ico_kawa:

No faktycznie ale duzo popisalysmy wczoraj wieczorem....

U nas prawie przespana nocka :-) Moj smyk wcale nie mysli o raczkowaniu a raczej o chodzeniu i jak sie go trzyma to podnosi sie na rowne nogi i stoi.... :ico_noniewiem:

Super, ze dlugi weekend zapasem.

Renia, wspolczuje ci tych remontow, ja to przezylam rok temu.... :ico_olaboga:

Pinko Ty dajesz Uli do "obgryzania" jakieś wafle ryzowe, co to sa za wafle, jakies specjalne??

Zajrze potem, milego dzionka!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 sie 2008, 08:41

Cześć dziewczyny.

Ja tez sie chciałam przywitac. Od wczoraj chodzę juz do pracy więc teraz to juz w ogóle bedzie mnie mało na tt.
Martynce tez znowu dokuczaja ząbki bo śpi niespokojnie ale nie mogę zajrzec czy to na górze czy na dole.Na razie ma dwa.
Pinko ale fajnie Ula podciąga się na czworaka :ico_brawa_01: Moja jeszcze tak nie robi, za to potrafi przekulać sie przez cały pokoj w sekundę. Na chwile nie mozna jej zostawić.

W ogóle wszystkie zdjęcia dzieciaczków wstawiłyscie super. Norbercik taki maleńki mężczyzna i taki duzy się wydaje, Majka Iwony mała modeleczka, Pawełek słodziutki z tymi dużymi oczkami no i witam małego kawalera Kamilka :ico_brawa_01: Fajnie śpi :-)
Mam nadzieję ze zadnego dzieciaczka nie pominęłam a jesli tak to bardzo przepraszam, znowu mam zaległości a czasu brak zeby usiąść i na spokojnie napisac.
Dzisiaj ide na popołudnie a niedługo jedziemy z Patrykiem do logopedy.

Dzisiaj od rana swieci słoneczko, może będzie ładnie bo ostatnio cały czas padało ale było bardzo duszno.

Uciekam bo musze jeszcze umyc głowe. Buziaki i miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

14 sie 2008, 09:20

Cześć i ja sie melduje z :ico_kawa:
Nocka niespokojna, Dawidek zasnal wczoraj o 23, strasznie plakal, az musialam wyjsc i sie uspokoic, a maz sie nim zajal, jak przyszlam dalam mu cyca i w koncu zasnal. Pobudka o 4:30, wzielam go do nas i zaczal marudzic, meczylismy sie tak do 6. Jak zawsze obudzilismy sie o 7.
Ja musze dzisiaj spakowac siebie i malego, a jutro wyjezdzamy :509:
No i koniec pisania, Dawidek sie obudzil, moze jeszcze pozniej zajrze.....
Milego dnia.....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 sie 2008, 10:46

JA dopiero teraz bo szykuje sie na wieczor na grilla i musialam szaszlyki zrobic :-D

u nas dzisiaj majka wstala na mleko dopiero przed 7 chyba zauroczyla sie kolezankami ze tak fajnie spala

patrze teraz na siatkowke i widzialam flage z TYCHOW mam nadzieje ze chlopako wygraja :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość