Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sie 2008, 10:35

shoo, ale masz pomysły :-D :ico_haha_01:
ale powiem Ci, że nie wszystkie dzieci krzyczą.... syn mojej koleżanki to darł się chyba glośniej niż ja potrafię i to słyszałam 2 miesiące przed urodzeniem synka... bardzo się bałam takiego darcia... a mój synuś robił "fle, fle" jak płakał.... i to takie mizerne fle fle, jak mała owieczka :-) takżer myśl pozytywnie :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 sie 2008, 10:45

"sluchaj, jak myslisz, jaby to bylo, gdyby dziecko zaczynalo plakac jeszcze zanim sie urodzi - w brzuchu"
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: skad ty te pomysly bierzesz??? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: hiihihihii, dobre :ico_oczko:
jejku, nic mi sie nie chce, a powinnam sie pakowac... wyjezdzamy na tydzien do rodziny J. do Murcii... dzis w nocy :ico_noniewiem: a ja w proszku :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sie 2008, 10:45

osita, noo, to jeszcze kawka i oddech i pełna mobilizacja :-D :ico_brawa_01: zdążysz na pewno :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 sie 2008, 10:48

bardzo się bałam takiego darcia... a mój synuś robił "fle, fle" jak płakał.... i to takie mizerne fle fle, jak mała owieczka
hihihii, to ja mam dziecko jak to twojej kolezanki :ico_oczko: Carmen jak sie urodzila, to nie plakala. wszyscy: och, jaka spokojna, jaka grzeczna!!! 5 min pozniej jak sie rozwrzeszczala... przyszedl az poloznik mnie odwiedzic na poporodowym (po cc) i mowi: wiesz co, musialem wyjsc na chwile, bo twoja corka jak nie placze, to taaaaaka cisza... mimo ze wtedy placza wszystkie inne :ico_haha_01: :ico_oczko: ponoc jak zaczela sie drzec, tak jej uspokoic nie mogli, mimo ze wyjatkowo chcieli :ico_oczko: ja glucha jestem, wiec natura mi dala glosne dziecko :ico_oczko: do tego stopnia ze... w bloku jest 4 dzieci w podobnym wieku a wiecznie to Carmen plakala wg sasiadow :ico_oczko: mieszkam na 7 pietrze, a slychac ja bylo na parterze przy windzie juz... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sie 2008, 10:52

mieszkam na 7 pietrze, a slychac ja bylo na parterze przy windzie juz... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: osita, to podziwiam.... na szczęście to juz za Tobą, prawda? noo, a teraz to się wyrówna i Twój Junior będzie cicho :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 sie 2008, 11:01

osita, to podziwiam....
wiesz, to pierwsze dziecko, wiec luzik :ico_oczko: gorzej, gdyby carmen byla aniolkiem a teraz junior - diabelkiem. pewnie bym nie wytrzymala :ico_oczko: no i wiesz, mala to cudowne dziecko, ale.. zdecydowanie ma charakter :ico_noniewiem: jak sie na nia patrzysz, to sie wierzyc nie chce. ale jak ktos dluzej z nia przebywa... jak sie rozkaprysi, to amen. dlatego jesli po pierwszym zdecydowalam sie na drugie, to wszyscy mowili, ze podziwiaja :ico_oczko: w sumie, malej jako niemowlecia nie moglam z nikim zostawic... no, moze z moimi rodzicami, wiadomo, dziadki kochaja najbardziej :ico_oczko: , ale ich tutaj praktycznie nie bylo. ale ktokolwiek z rodziny J. bal sie z nia zostac, bo po prostu nie umieli jej uspokoic. trzeba bylo intuicyjnie uspokajac (najlepiej cyckiem :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: ), bo u niej ani bujanie, ani wozek, ani spiewanie... no, nic. potrafila kilka godzin wyc bez ustanku... ale za to nocki ladnie przesypiala praktycznie od poczatku, nie liczac wycia do 12 :ico_haha_01: mam nadzieje, ze junior bedzie "cichszy" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sie 2008, 11:04

ale za to nocki ladnie przesypiala praktycznie od poczatku, nie liczac wycia do 12 :ico_haha_01:
noo to suprrr, bo ja z Młodym to wstawałam do drugiego roku życia w nocy po dwa razy, a pod koniec raz.. bo on zawsze jadł jak ptaszek no i nie najadał się na długo....

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

14 sie 2008, 12:24

Witam was dziewczynki ja tak jak i shoo nie moge sie doczekac mlenstwa :ico_placzek: Juz mi sie nawet na pilce skakac nie chce :ico_haha_02: No ale do poniedzialku jeszcze 4 dni a potem zobaczymy.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 sie 2008, 12:27

Witam, ale nasukalyscie stronek :ico_olaboga: normalnie nie moglam Was doczytac :-D

Widze, ze wiekszosc tutaj to z Anglii albo z Irlandii chyba ja tylko z Niemiec samotna pisze :ico_placzek:

szkrab, ja tez nie moge sie juz doczekac naszego synka, ale ja musze jeszcze troche poczekac, TY kochana juz prawie na finiszu, jeszcze tylko 4 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

14 sie 2008, 12:39

Pati ale ten finish ciagnie sie najbardziej :ico_placzek: Ja juz nawet nie mam sie czym w domu zajac nagotowne i pomrozone jedzonko na zapas jest.Piore i prasuje na biezaco zeby mnie pelna pralka nie czekala po powrocie ze szpitala.I juz nie ma sie czym zajac :ico_olaboga: Dobrze ze chociaz igrzyska sa to jakas rozrywka :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość