Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

14 sie 2008, 15:38

eve81 pisze:jak tylko wroci to najpierw go wysciskaj a pozniej szybko zabieraj aparat :-D
:ico_smiechbig: Ale aparat będę mieć już szybciej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i zanim Ł przyjedzie to zdążę narobić mnóstwo zdjęć :-D Kumpel Ł wraca gdzieś koło 26 sierpnia bo jego siostra wychodzi za mąż a jak on pojedzie tam to Ł przyjedzie :ico_brawa_01: niemogą jechać razem bo musi być ktoś w pracy.

eve81 pisze:brawa dla Kacperka za nowego zebolka :ico_brawa_01:
dzisiaj wyszedł kolejny na dole :ico_szoking: czyli mamy już 4 na górze i 2 na dole :ico_brawa_01: a tak długo nie miał ani jednego a tu w przeciągu miesiąca mu wyszło aż 6 :ico_szoking:

majandra pisze:A ja schudłam, ale bardzo mało. :ico_placzek:
zawsze to lepsze niż nic :-D a Maciś śliczny w podpisie :ico_brawa_01:

Eve Szymcio też śliczny oczywiście :ico_brawa_01: chyba miał radochę na tej zjeżdżalni co??

Kupiłam te pampersy wciągane i jestem super zadowolona,nie myślałam że one takie fajne są :ico_brawa_01: i super przylegają do ciała,były po 35.99zł to wychodzi 1zł za jednego pampersa to dwa razy drożej niż za normalne pampersy :ico_szoking:

wlasnie pizze robie :-D
też bym sobie zjadła ale taką z pizzerni ale zaczekam chyba na Ł bo sama całej niewciągane :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

14 sie 2008, 16:48

Kicia10 pisze:zaczekam chyba na Ł bo sama całej niewciągane :-D


a ja sama wciaglam cala...upsss :ico_wstydzioch:
a jak M dzwonil i pytal co jem to ja ze kanapke...hihi :-D

Kicia10 pisze:chyba miał radochę na tej zjeżdżalni co??


nooo strasznie mu sie podobalo, jeszcze mu zdjelam skarpetki zeby mogl sie wspinac po zjezdzalni w gore to dopiero byl pisk z radosci :ico_oczko:

byla u mnie moja kolezanka na kawce
jutro idziemy sie zapisac do collegu na angielski i jak wypali to od 5 wrzesnia zaczynamy...jupiiiiii :-D

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

14 sie 2008, 20:58

Hej dziewczynki
sesja sie odbnyla tylko te w studiu nie bardzo nam wyszly bo misiek ciagle sie wiercił, wkleje wam link na picasse to sobie wszystkie obejrzycie.
http://picasaweb.google.pl/ewasiek30/SesjaLetnia

A jak tak sie wybieracie do bodzentyna i bałtowa to wtedy mozecie sie ze mna spotkac :)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

14 sie 2008, 22:04

ewasiek, fajne foty, ale myslalam ze to bedzie taka bardziej profesjonalna sesja :ico_noniewiem: tzn. wiesz o co mi chodzi takie foty z obrobka ktore wygladaja naprawde cudnie o cos takiego: http://www.annapawleta.blogspot.com/
najwazniejsze ze Michalek prawie wszedzie usmiechniety :-D

a ja do 20.30 siedzialam z Szymonem przed domkiem, przyszla kolezanka/sasiadka/ ze starszym 3 miesiace synkiem i chlopaki szaleli :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

14 sie 2008, 22:15

A ja dziś tak późno zaglądam :ico_wstydzioch: więc króciutko będzie i tyle co zapamiętałam
Kicia10 pisze:Kupiłam te pampersy wciągane i jestem super zadowolona,nie myślałam że one takie fajne są i super przylegają do ciała,były po 35.99zł
Dla mnie też są super, tylko że ja kupowałam po 39,99 :ico_placzek:

Dziewczynki fotki swietne,
majandra Maciuś prześliczny na fotce w podpisie-zarąbiste zdjęcie :ico_brawa_01: A na tych fotkach "rodzinnych" nie wiem czemu ale przypomina mi mojego Olka :-D

Eve zdjęcia z palcu zabaw bombowe widać radoche w oczach Szymcia :ico_haha_02: , kurcze że też w Polsce nei potrafią zrobić takich miejsc :ico_zly: , Olek też uwielbia zjeżdzalnie ale ja tak jak majandra boję sie go tak samego zostawiać, w ogóle wydaje mi się czasem że nie wierze w umiejętności mojego dziecka i ciągle go asekuruje :ico_wstydzioch: Chyba trzeba to zmienić bo przecież on całkiem nieźle sobie radzi.

Ewasiek widziałam twoje foty na naszej klasie też są super, szczególnie te "w wiklinie" pięknie razem wyglądacie, zaraz jeszcze przejrze te na picasa. Wiesz że Michaś wygląda na starszego ? I ma ładniutkie oczka :ico_brawa_01:

Kicia czyli razem odliczamy dni do początku września :ico_oczko: ty w oczekiwaniu na Ł a ja w oczekiwaniu na urlop :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kacperka za kolejne zębole :ico_haha_02:

Kocura a wiesz że od jakiegoś czasu Twoja Zuzia jest jedyną kobietką na wątku :-) Zaraz chłopaki zaczną się o nią bić :-D Zniknęła nam Nelcia, Karolinka, Hania, Marcelinka, Lenka :ico_placzek: Może Zuzi uda się przywołać koleżanki :ico_sorki: :ico_sorki:

Musze wam napisać że Olek powoli wraca do formy :ico_oczko: najważniejsze to że znowu sam zasypia w łóżeczku,apetyt znowu zaczyna dopisywać, potrafi się bawić bez marudzenia (w czasie choroby było to nie do pomyślenia) , jest uśmiechnięty i widać że choroba już za nami :ico_brawa_01: :ico_sorki: Cholernie się cieszę.

[ Dodano: 2008-08-14, 22:30 ]
Eve masz rację że zdjecia Ani Pawlety są cudne , mnie po prostu rozbrajają nie mogę sie napatrzeć, na tych fotach wszyscy są tacy piękni, oj marzeniem jest taka sesyjka. Możeby tak na roczek sobie walnąć coś takiego, mmmmm trzeba pomyśleć, i jeszcze sukcesem będzie znaleźć takiego fotografa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

15 sie 2008, 10:43

eSKa pisze:Zaraz chłopaki zaczną się o nią bić :-D
oj przepraszam bardzo :-D ale Zuzanka już jest Kacperka :-D :-D

eSKa pisze:Eve masz rację że zdjecia Ani Pawlety są cudne
mi też sie strasznie podobają,a wiecie ile taka sesja może kosztować :ico_noniewiem: bo ja bym może pokusiła sie na roczek zrobić kacperkowi coś takiego tylko skąd wsiąść takiego fotografa :ico_noniewiem: Ewasiek zaraz obejrzę Twoję foty na picasa.

Eve no zależy jaka ta pizza duża :-D bo tam gdzie my zamawiamy zawsze to są takie BIG :-D

A my dziś na 16 idziemy do cioci i wujka bo mają 25 lecie i będzie mała imprezka.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 sie 2008, 13:08

Kicia10 pisze:a wiecie ile taka sesja może kosztować :ico_noniewiem:


ja juz sie dowiadywalam wlasnie u A.Pawlety, sesyjka kosztuje ok. 200zl, ja tez moze sie pokusze na roczek, te foty po prostu sa zje***!!!

my juz wrocilismy z zakupkow
pojechalam autkiem bo musialam zahaczyc o przychodnie i poprosic o recepte na mleko dla Szymcia, pozniej szybko na maly miejski targ...i kupilam sobie super walizke na podroz do PL :-) pozniej dzwoni kolezanka ze idziemy sie do collegu zapisac za 10 min wiec dobrze ze bylam w centrum, teraz okres urlopowy wiec jeszcze tak na 100% nas nie zapisali bo ta kobieta prowadzaca na wakacjach ale powiedzieli ze sa wolne miejsca wiec nie ma problemu :ico_brawa_01: pozniej znajomi wpadli na szybka kawke do mnie :-)
ale sie normalnie ciesze jak glupia ze poznalam ta moja kochana Gosie, Maćka i ich Wiktorka....juppppiiii :-D

ooooo musze uciekac bo Szymon mi tu smrodzi
trzeba pieluche zmienic a przed chwila juz zmienialam :ico_olaboga:
moje dziecko nie oszczedza na pampersach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

15 sie 2008, 22:15

eve81 pisze:ja juz sie dowiadywalam wlasnie u A.Pawlety, sesyjka kosztuje ok. 200zl
ja myślałam że o wiele więcej :ico_szoking: ale ona przyjeżdża do ludzi?My to mamy kawałek drogi do Bielsko-Białej :ico_olaboga: ale tak mi się spodobały te zdjęcia.Ja cały czas myślałam o prezencie dla Kacperka bo chciałam mu dać coś takiego żeby miał pamiątkę a to by było akurat,zobaczymy co na to Ł :ico_noniewiem:

eve81 pisze:moje dziecko nie oszczedza na pampersach :ico_oczko:
moje tak samo nie,uwielbia robić kupę w suchą pieluchę :-D

My bylismy na imprezce i potem Kacper wcale nie chciał zasnąć tzn. nie chciał sie położyć normalnie zasypiał na siedząco w łóżeczko :ico_olaboga: ostatnio wogóle niemoże zasnąć :ico_placzek: i dostał jakiejś wysypki na policzkach,na udach,rączkach i pleckach,niema jej bardzo dużo i nie na całym ciele ale zastanawiam sie od czego ją dostał,najbardziej widać na buzi szczególnie jak potrze polika,wtedy robi sie czerwona :ico_noniewiem:
narazie nie będę mu dawać serków.

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

16 sie 2008, 10:07

Hej dziewczyny

eve81 pisze:fajne foty, ale myslalam ze to bedzie taka bardziej profesjonalna sesja

Dzięki eve, chłopak ktory mi i misiowi je robił nie zajmuje sie tym profwesjonalnie. Myslelismy ze w studiu na UJK (czyt. uniwersytet jana kochanowskiego) bedzie miskowi latwiej zdjecia zrobic, ale on sie strasznie wiercil i krecil. Przemek sie staral, ale on jest grafikiem a niestety nie fotografikiem :)

eSKa pisze:Ewasiek widziałam twoje foty na naszej klasie też są super, szczególnie te "w wiklinie" pięknie razem wyglądacie, zaraz jeszcze przejrze te na picasa. Wiesz że Michaś wygląda na starszego ? I ma ładniutkie oczka :ico_brawa_01:

Wszyscy mowia ze wyglada na starszego niz jest, a oczka po mamusi :) :ico_brawa_01:

Fajnie ze wam sie zdjecia podobaja, ja tez bym chciala takie jak robi ta dziewczyna, moze sie skusze :)

zmykam na zakupy z marcinem, buziaki

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

16 sie 2008, 10:28

Majandra, Ewasiek fotki super :ico_brawa_01:

Majandra a gdzie dokładnie jeżdziłaś na mazury?Może tez znam to miejsce?

Kicia brawa dla Kacperka za nowy ząbek i chodzenie :ico_brawa_01:

Buziaki dla Krystianka i Olka za 11 miesięcy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

I dla Maciusia za 1 roczek :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


Dziewczyny stosowałyscie jakąś dietę?Słyszałyscie może coś o diecie kopenhaskiej?

Ja jestem pierdoła i zapomniałam sie pochwalić że z Mazur tez przywieźlismy zębolka-lewa górna jedynka.A teraz znowu męka bo wychodzi druga jedynka :ico_placzek:

My byliśmy kilka dni u tesciów.Troszkę nakrzyczałam na tesciową, bo za bardzo sie rozchodziła.Doszło juz do tego że jak kąpałam małego to ona sprawdzała czy woda nie jest za zimna i mówiła i co mam kiedy robić.Np niech śpi na dworze a ja nie chciałam by spał na podwórku bo strasznie wiało.Teściowa sie nie obraziła bo zrozumiała że na za duzo sobie pozwoliła.Potem tylko jeszcze zwróciłam jej uwagę że mały już umie chodzić i nie trzeba go cały czas nosić.

Misiek miał mały wypadek.Przy sprawdzaniu motoru chamulec sie zablokował i musiał zeskoczyć .Dobrze że nie jechał za szybko.Ale i tak nogę sobie zbił.Nie jest spuchnięta ani nie ma żadnej rany ale boli okropnie.Ookładam mu altacetem i pomaga.Nie jest to jego pierwszy wypadek i pewnie nie ostatni.A ja się przy nim na sanitariuszke wyuczę :ico_brawa_01:

Wczoraj pojechalismy do restauracji greckiej na obiad i powiem szczerze że tak szybko wyrzuconych pieniędzy to jeszcze nie miałam.Zamówiłam krewetki z warzywami z grila.Zdąrzyliśmy tylko do domu dojechać a ja wszystko zwróciłm do kibelka.Nigdy więcej tam nie pojadę :ico_zly:

I pochwale się.Sama obciełam Benkowi włosy.Może nie jest za bardzo profesjonalnie ale za 2 tygodnie nie będzie widać błędów :-D

Widok z przodu
Obrazek

Obrazek

Z boku
Obrazek

Z góry
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 sie 2008, 10:48 przez ulamisiula, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 0 gości