hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

14 sie 2008, 22:10

hej
Aga26, pokoik przepiękny, ach kolor na scianach świetny, bardzo delikatny, kanapa fajniusia no i wszystkie dodatki gustownie dobrane, a najbarrdziej podoba mi sie ta wneka, super pomysł, a sami to cudeńko zrobiliscie?

beatris75, to pózno chodzi spać malutka.

Z Kamilkiem dzisiaj lepiej, dalej katar z noska leci ale juz nie taki jak wczoraj

Ach te niedobre lutówki przeniosły się na prywatny wątek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 sie 2008, 22:18

hektorka, kolor jest faktycznie delikatny (właściwie to są dwa kolory ale na zdjęciach nie bardzo widać różnicę). Na ścianach jest delikatny róż a na wnęce i suficie delikatna wanilia. Różowy dodatkowo jest pokryty bezbarwnym lakierem z opiłkami srebra :ico_oczko:
A wnękę robiliśmy sami zanim się wprowadziliśmy. Trafiało nas przy niej ale opłacało się :ico_oczko:

Nic ja zmykam bo mnie kręgosłup rypie i dłużej już nie wysiedzę.

Spokojnej nocki Wam życzę :-)

Oooo a u nas się błyska i grzmi :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

15 sie 2008, 08:35

Witajcie z rana :-D
hihi ciekawe Aga26, czy mialas dobrego noso co do Sensibel :ico_ciezarowka:
hektorka, fajnie ze kamilkowi sie poprawiło oby szybciutko mu chorubsko przeszło
Julcia wstała o 7 jak co dzień teraz sie bawi na całego z moim M :-D :-D
pogoda cos marudna chyba dzis bedzie pochmurno a dzic mamy zaproszenie na prazone :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: oby sie pogoda poprawiła bo przynajmniej Jula by sobie poskakała na ogródku

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

15 sie 2008, 15:20

[size=150]witam
[/size]
Kożystam z chwili [size=150]mela[/size]:-) właśnie zasneła :-D , u nas dziś szaro i zimno,od czasu do czasu lekko popaduje .

[size=150]hektorka[/size] no młoda chodzi pózno spac bo w dzien po objedzie mi długo śpi 3-4 h ,niekiedy tylko 1,5h ,wiec kładzie sie prawie ,że z nami ,wczoraj zaszalała zaasneła przed 16 wstała o 19 :-D , pózniej poszła spac 23:30 :ico_haha_01:
[size=150]
aga[/size] -cudowne kolorki wybraliście podoba mi sie ten lila kolorek, jest teraz taki ten pokoik przejzysty ,bardzo ładnie sie komponuje to wszystko

co do [size=150]sensibel[/size] to odwiedziałam ,az z ciekawosci wątek sierpniówek i ona sie wczoraj i dzis tam logowała(dzis po 13 była ostatni raz) chyba jeszce nie pora bo cos pisała ,ze wybieraja sie gdzies do kogos w gosci

:ico_olaboga: gdzie ta [size=150]GOCHAAAAAAAAAAA [/size] :ico_noniewiem: już tyle czasu jej nie było, nie wspomne o innych forumowiczkach ,które , nas zostawiły same na pastwe losu i wcale tu nie zaglądaja do nas :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

15 sie 2008, 21:39

Nie wiem jak u Was ale u nas jest burza na maxa. Dawno czegoś takiego nie widziałam :ico_szoking: Praktycznie światła nie trzeba świecić bo jest jasno od piorunów. Pewnie zaraz prąd wyłączą :ico_noniewiem:

Cały dzień duchota była więc w sumie nie ma się co dziwić. I tak nas oszczędza w porównaniu z innymi regionami :ico_olaboga:

A my dzisiaj cały dzień na polku byliśmy. Dopiero jak popołudniu zaczęło grzmnieć to pojechaliśmy z małą do KFC na obiad :ico_wstydzioch:

becia Mela faktycznie późno chodzi spać :ico_noniewiem: no ale jak śpi popołudniu to w sumie nie ma się czemu dziwić
sensibel Ty nas nie trzymaj w niepewności. Kurcze Ty jesteś w ciąży a ja nie moge się doczekać Twojego rozwiązania :ico_puknij: :-D
nana mogłabyś czaem odwiedzić stare śmiecie bo my tutaj tęsknimy za Tobą :ico_placzek:

No nic zmykam bo tutaj weekendowe pustki panują :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

15 sie 2008, 22:41

[size=150]aga [/size]nom mela dziś spała 3 h ,jesio nie śpi ,ale zaraz idzie teraz szaleje na maxa

a u nas jejuuuuuuu :ico_olaboga: leje cały boży dzień i to jak :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,wyszłam se na balkon na petka ,a tam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: mało mnie nie porwało ,ale sie wichura zrobiła ,mam nadzieje ,że nie bedzie trąby , tak jak dziś w innym rejonie Polski.

ok ide coś obejżeć

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

16 sie 2008, 07:32

Hej.

Przepraszam Was ze nie zajrzalam :ico_sorki: jak widać jeszcze jestem zapakowana :-)

Aga, bajeczny ten pokoik, strasznie mi się podoba, wnęka rewelacyjnie wygląda, fajny pomysł - wszystko ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kochana jesteś ze się przejmujesz, tylko nie za bardzo, zeby nie przeszły objawy :-D :-D
Zresztą, z tego co pisałaś, niedługo sama możesz czekać w kolejce do porodu :-D my też będziemy przeżywać.

Wczoraj byliśmy na tych imieninach. Wracamy do domu a im bliżej domu tym gorzej pada brzmi i błyska. Podejrzewam, że wiecie o jaki rodzaj wichury mi chodzi... 2/3 drogi a tu jak zaczęło walić, drzewa do ziemi, deszcz tak lał, ze aż szyby trzeszczały, jasno od piorunów. Stanęliśmy na środku drogi bo już nic kompletnie nie widzieliśmy a ja mało zawału nie dostałam i w myślach powtarzałam zeby tylko nie zacząć rodzić . Najgorsze było, jak przed naszym nosem piorun walnął w słup energetyczny, iskry zwarcie - normalnie jak na filmie... jeszcze czegoś takiego nie przeżyłam i mam nadzieję, że więcej nie będę musiała. Trwało to wszystko dobrą godzinę. A Zuzia? Spała w foteliku na tylnym siedzeniu. :-D czemu ja nie potrafię tak mocno spać? :-D

Obiecałam zdjęcie to proszę, mam nadzieję, ze ostatnie w dwupaku.

Wiejskie klimaty :-D
Obrazek

Z pieskiem
Obrazek

Z dzidziem wybieramy jabłuszko
Obrazek

moja zdobycz
Obrazek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

16 sie 2008, 12:11

witajcie.

U nas w porzadku. Majeczka właśnie ucina sobie drzemeczkę, więc mam chwilunię.

Wczoraj zrobilismy Mikołajowi imprezkę. Mieliśmy w planie wizytę w ZOO, ale pogoda pod psem. Zimno i deszczowo. Poszlismy więc do Akwarium Gdyńskiego. Musielismy swoje odstać w kolejce po bilety, ale było warto. Miki był zachwycony , a oto właśnie chodziło.
Nawet Maja wykazywała zainteresowanie rybkami.

Aga sliczny pokoik.

Sensibel super fotki. A jaki masz mały i zgrabny brzuszek. Chyba niewiele przytyłaś?
Czekamy z niecierpliwością na wieści o rozpakowaniu.

Dziś pogoda też nas nie rozpieszcza. Cały czas pada i jest tylko 12 stopni. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Chyba po drzemce Majki wybierzemy sie na plac zabaw z kulkami dla dzieci. W końcu to dzis Miki kończy 6 lat.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 sie 2008, 12:16

Witajcie u nas tez było istne oberwanie chmury lało jak scebra a my w samochodzie z prażonych wracaliśmy :ico_szoking: :ico_szoking: Jula z ulewy i grzmotów nic sobie nie robiła
sensibel, hihi a my juz myślałysmy ze Synus jest na swiecie
Super zdjęcia :-) :-) :-)
a brzuszek bardzo ładny slicznie wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

16 sie 2008, 12:41

urmajo, gozdzik, dzięki, tyle komplementów że aż się zawstydziłam :ico_wstydzioch: :-) przytyłam 17 kg więc to nie tak mało, 2 kg więcej niz z Zuzią :-)

urmajo, sto lat dla Mikolaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

gozdzik, no niestety jeszcze siedzi w brzuchu i ani myśli wychodzić :-)

A Zuzia śpi już godzinę, a ja czekam na M. Miał wcześniej wrócić z pracy i mieliśmy skoczyc po jakieś kryte buty dla Zuzki, bo z adidasków wyrosła.Nie zakładała ich z 3 tygodnie bo byly upały a dziś nie dało rady ich wcisnąć :ico_szoking: A tu u nas teraz mokro i nie ma wczym wziąść ją na spacer.

Lecę trochę posprzątać, może mnie coś ruszy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-16, 22:37 ]
I nic mnie nie ruszyło :ico_placzek: póki co pełnia czy tam zaćmienie księżyca nie działa, pewnie znów parę dni przenoszę. Już siedzę jak na szpilkach. Jestem zmęczona. Ale jest plus - teraz padam wieczorami i spię jak zabita, przynajmnej bezsenność przeszła.

Zuzia padła o 21, miałam trochę czasu dla siebie. Robiłam sobie pedicure, ale tak się nawyginałam, namęczyłam z tą piłką między nogami, ze normalnie padam :ico_spanko:

Zuzia od wczoraj załapała fazę i jak tylko sobie przypomni przynosi książkę z kurą i mówi " koko dziob dziob" tak fajnie słodko to brzmi, strasznie mi się podoba :-D

Idę spać.Miłej nocki wszystkim :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość