Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

14 sie 2008, 09:57

Witam przy kawusi :-) Moje dziecię znów poszło spać, więc mam chwilkę dla siebie
katrin pisze:Witajcie nocna pora,mialam nie wchodzic
co to znaczy?? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_haha_02: Wchodzić tu trzeba i już!! A zdjęcia rewelacyjne!! Cudne i w porównaniu z tym co ja zapłaciłam np za sesję przy chrzcie to grosze kosztuje :ico_szoking: Gdybym była kiedyś w pobliżu AP, to bez wahania fundnęłabym Julci coś takiego. Jestem pod wrażeniem. Ale nie tyle co zdjęć, co pięknego synka :-)
No to ja zmykam prać itd. Osy nadal latają.... Wściekłe teraz na maxa, straaach....

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

14 sie 2008, 12:32

katrin te zdjęcia są wspaniałe!!!Antoś jest śliczny!!!

a jeśli chodzi o telewizję to moja Oleńka uwielbia najbardziej ....losowanie totolotka :shock: nawet mi przyszło do głowy, żeby nagrać kilka losowań i nie ma dziecka cały dzień :-D hmmm a może mi kiedyś trafi szóstkę :-D :-D :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

14 sie 2008, 13:58

delicja, szkoda,ze nie wiem na ktorym niemieckim programie jest losowanie lotka,moze i mojemu sie spodoba,bo on wszystkim szybko sie znudza,normalnie makabra.Teraz nawet Teletubisie juz go tak nie bawia,choc ciagle na chwile zwracaja uwage.Wczoraj zeby ugotowac obiad musialam mu dac butle po Coli (ktora dokladnie wylizal)a potem dalalm mu paczke rurek(slomek) do picia no i mialam pol godziny spokoju zanim wszystko wsadzil do butli.Polecam ta zabawe.
Kolka,
Kolka pisze:katrin napisał/a:
Witajcie nocna pora,mialam nie wchodzic
co to znaczy?? Wchodzić tu trzeba i już!!

ja tylko dlatego nie chcialam wchodzic,ze chce w koncu dom doprowadzic do stanu uzywalnosci,bo normalnie jakbys zobaczyla jak u mnie wyglada to przestalabys sie ze mna kolegowac :ico_wstydzioch:

Wracajac do sesji to naprawde sie ciesze,ze jednak tam dotarlam,a nie bylo latwo bo jezdzilismy ponad godzine po Bielsku(jakby to jaka metropolia byla) szukajac pani fotograf.AP to jedna z najpiekniejszych kobiet jakie widzialam, a przy tym taka ciepla mama i profesjonalistka :ico_szoking: Jej maly Szymus wspinal sie po niej jak robila zdjecia,niesamowite to bylo.Antos sie buntowal i przy mnie tylko plakal,wiec ja w koncu pilnowalam bialego tla bo ciagle Antos,Szymus albo kot go rujnowali :-)
Tak,wiec goraco polecam wszystkim Wam jak tylko bedziecie na poludniu to zaszalejcie z taka pamiatka dla maluchow.Mysle,ze warto.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 sie 2008, 14:30

Hej :-D

Weszłam, z radością przeczytałam kilka stron jakie naklikalyście (aż mi się cieplutko na serduszku zrobiło, że kwietniowki wracają :-D ) i chciałam też coś skrobnąc ale... za pół godziny zaczyna się moja zmiana w pracy i muszę zmykać :ico_placzek:

Może wieczorkiem wykrzeszę z siebie choć trochę energii i tu zajrzę...

Buziaczki

P.S. Katrin zdjęcia przesliczne :ico_brawa_01:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

14 sie 2008, 15:06

hello
Kolka, Kamil również nie lubi oglądac tv bajki, ale jak jest kubuś puchatek to jak zaczarowany i ja mam chwilke czasu, aby coś zrobic w domciu.

katrin, zdjęcia przesliczne

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

14 sie 2008, 15:36

Dziewczyny dziękuję za miłe słowa, ale ja po prostu nie ogarniałam wszystkich wpisów... :ico_wstydzioch: a głupio mi bylo pisać jak nie wiem co u Was - u każdej kwietniówki coś innego się dzieje i wstyd pisać wpadając tylko na chwilkę...
ale obiecuję ze bede częściej jak mnie nie pogonicie!!

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

14 sie 2008, 19:37

halo dagles nie pogonomy jak bysmy mogły przeciez kwietniówka jesteś

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

15 sie 2008, 10:08

Katrin sesja jest super!!! ile spędziliście tam czasu? świetne ubranka wybrałaś dla Antosia!!!

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 sie 2008, 11:43

Dziekuje za komplementy.
Dagles, Zdjecia trwaly gdzies okolo 1,5 godziny,a ubranka wzielam te z roczku bo chcialam miec pamiatke(wprawdzie trzy miesiace po roczku :ico_haha_01: ale kiedys te trzy miesiace to bedzie kropla jakas)Widze Dagles ,ze Twoja Jagodka juz chodzi,a moj Antos jako ostatni z kwietniakow ciagle potrzebuje palca mamy przy chodzeniu.Zrobi sam pare krokow,ale ciagle woli po swojemu albo z mama

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 sie 2008, 15:52

Katrin jeszcze raz powtórzę, że zdjęcia przesliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dzisiaj na spokojnie obejrzałam całą sesję i jestem nimi oczarowana... Kurczę, że też kompletnie zapomniałam o AP jak bylismy w Polsce :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_placzek: Ale cóz, co się odwlecze to nie uciecze...
A jak już otrzymasz płytę ze zdjeciami to ślicznie proszę podeslij mi mailem jedno :ico_sorki: Wydrukuję je i wkleję do Viki podręcznego albumiku żeby pamiętała kto jest jej narzeczonym :ico_haha_01:
Napisz jak tam było na uroczystości i jak siostra? Pewnie ogromne emocjonalne i duchowe przezycie, prawda?

Dagles witaj kochana ponownie wśród kwietniówek :-D Miło cię znowu widzieć, wpadaj częściej do nas i pisz... Ja pozwalałam sobie od czasu do czasu poglądać zdjęcia Jagódki :ico_wstydzioch: i muszę Ci powiedzieć, ze masz przesliczną córcię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kolka współczuję tych os, bo wiem co to znaczy... My jakieś dwa miesiące temu musielismy wzywac straż żeby usunęła nam ich gniazdo z poddasza. Chyba dobrze wykonali swoją prace, bo tfu tfu na razie ich nie widać i nie słychać (tzn. os :ico_oczko: :-) ). A Julcia wygląda wspaniale jako pani policjantka :ico_brawa_01: Musi byc chyba super jak tak maluszek zaczyna dużo mówić, cio?? Viki paple też od rana do wieczora ale na razie 90% w swoim języku a ja się nie moge doczekać aż stanie się on dla mnie bardziej zrozumiały...

Caro kwietnióweczki wróciły a Ty teraz znikłaś :ico_placzek: Jak się czujesz i mały Filipek?? Bo starszy brat to pewnie korzysta z pogody, hihi i nie zabieganej jeszcze mamy...

Kamelek bardzo spóźnione ale też baaardzo szczere WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji urodzin :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: I nie płakusiaj :ico_nienie: jeszcze troszkę i będziecie z męzem i Lenką razem we wspólnym nowym domku...

Delicja nie przejmuj się tym mlekiem :ico_nienie: dobrze, że Oleńka je chociaz kaszki lub nabiał... Nam dietetyk powiedziała, że często dzieci w tym wieku nabierają wstrętu do mleka, bo przecież na stole czeka na nie wiele dużo bardziej atrakcyjnym potraw :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość