Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

14 sie 2008, 14:00

My witamy :-)

Dzisiaj jakąś męczącą noc miałam. Położyłam się wczoraj o 23. Zasnąć nie mogłam a co przysnęłam to się zaraz budziłam. Jakbym jakaś zdenerwowana była.. w dodatku w nocy zaczęła mnie boleć głowa. Norbert co chwilę też coś się wiercił i wstawałam żeby mu smoczka dać. W końcu tak o 4;45 zaczął coś płakać więc dałam mu mleczko i pewnie by usnął, ale Rafał zaczął się uśmiechać do niego i go rozbudził :ico_zly: Ten zaczął harcować i ani w głowie mu było spanie. Po jakimś czasie odłożyłam go do łóżeczka i chyba po godzinie zasnęliśmy jeszcze. No i pobudka była przed 8.

Od dzisiaj Norbert już raczkuje.. pełno go wszędzie. Jest w jednym miejscu odwrócę się a za chwilę patrzę jest na drugim końcu pokoju. Teraz to będzie trzeba biegać za nim by czegoś nie zmajstrował. A i rano zostawiłam go w łóżeczku, poszłam do łazienki, wracam a on stoi i trzyma się poręczy. Pewnie niebawem i chodzić zacznie.. Ale szybko się rozwija.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 sie 2008, 14:46

cześć dziewczyny. Godzinke temu wróciliśmy z nad jeziora, poczytam później i napiszę dopiero, bo teraz jestem w rozsypce

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

14 sie 2008, 15:32

iwona83 pisze:szykuje sie na wieczor na grilla i musialam szaszlyki zrobic :-D

mniam, ale mi apetytu narobilas :-)

CleoShe pisze:Od dzisiaj Norbert już raczkuje

CleoShe pisze:a on stoi i trzyma się poręczy

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale te nasze maluszki sie szybko rozwijaja.

Dawidek tez zabiera sie za raczkowanie, na razie opiera sie na kolankach i "chodzi" w tył, ale cwiczy uparcie i sie denerwuje jak mu nie wychodzi.

pinko śliczne zdjęcie Uli, fajnie to wyglada, wlasnie tak samo robi Dawidek :ico_haha_01:
Justyna witaj :ico_haha_02: , pogoda Wam dopisała??? Co tam u Was??

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 sie 2008, 15:38

Witam Brawa dla Norbercika dzielny chłopak.Amelka narazie nie chce raczkowac ale jak ja odloze to zaraz przewraca sie na brzuch i podnosi dupcie do gory.iwona skad ja to znam ze nie usiedzisz w domu ja jakbym nie pracowala to ciagle bym gdzies jezdzila nie cierpie samotnosci i siedzenia w domu.U nas jutro odpust no i pod moimi oknami bedzie pelno ludzi tyle dobrze ze w tym roku rozkladaja sie po drugiej stronie bo tak to mialam pod oknami od 6 rana pelno ludzi,strzelania no i ten halas.Dobra zmykam bo musze isc kupic kwiaty na cmentarz i zaniesc no i podlac zasadzone pa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 sie 2008, 16:08

czytam na raty-kiedyś doczytam w końcu...

więc pogoda była ładna, choć nie co dzień, ale nie ma co narzekać

Gabriel się kąpał z nami w jeziorze, miał wielki apetyt cały czas, nie chciał zasypiać, ale to standard :ico_oczko: chodziliśmy na długachne spacery i ogólnie się troszkę zrelaksowaliśmy.

Gabcioch nadal nie bardzo chce siedzieć, za to coraz lepiej na czworaka sie przemieszcza...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 sie 2008, 19:23

Dzięki za wszystkie komplementy :-)
mz74, daję Uli zwykłe wafle ryżowe (mówią też na nie "styropian"), albo chrupki kukurydziane, albo wafelka do lodów (kupuję w lodziarni) :-) Ona bardzo to wszystko lubi :-)
Misia, udanego pobytu na wczasach... wypocznijcie wszyscy :-)
Klaudia, brawa dla Norberta za nową umiejętność :-) Zanim się obejrzysz będzie biegał i wołał "mama" :-)
Justynka, witaj z powrotem... bardzo szybko wróciliście, myślałam, że to dłuższy wyjazd :-) Fajnie, że dobrze się bawiliście, czekamy na jakieś zdjęcia :-)
Uciekam na razie, bo mam mało kasy na internet i muszę oszczędzać, bo jeszcze tydzień w Polanicy :-)
Papapapapapa....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 sie 2008, 19:46

Brawa dla Norberta i Majeczka tez bije Brawo doslownie

my zaraz na grila zmykamy a co do tego raczkowania to wczoraj te dziewczynki jak u mnie byly to anwet nie moglam im zdjecia zrobic bo nie usiedza w miejscu ale sa przekochane mniejsze od Majki choc starsze ale wszedzie weszly

[ Dodano: 2008-08-15, 01:34 ]
Oj widze ze juz nikt wiecej nie zagladal ja wlasnie wrocilam z grila majka troche pospala ale przed samym wyjsciem sie obudzila i wlasnie babcia ja usypia ja tez zaraz ide spac

zycze wszystkim slodkich snow

[ Dodano: 2008-08-15, 10:07 ]
no to ja ostatnia i pierwsza sie melduje

majka poleciala z babcia na targ myslalam ze sobie daja spokoj w swieto ale dla hiszpanow to chyba normalny dzien i od 5 rano mi halasuja pod oknami

stawiam wszystkim :ico_kawa: i :ico_tort:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

15 sie 2008, 10:43

My też sie witamy.
Przede wszystkim ogromne brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Norberta za postępy :ico_oczko: Macie racje te nasze maluchy tak szybko rosna że za chwilę będą biega i krzyczec a wtedy zatęsknimy za czasami kiedy tak ładniegrzeczniutko leżaly :ico_oczko:

Oj pogoda sie totalnie popsula. Bylismy w kościolku na 7.30 to normalnie zmarzlam. A teraz jeszcze do tego zaczęlo paac :ico_zly:

Ups uciekam bo moja Niuśka się obudzila.

Mimo pogody milego dnia wszystkim zyczę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 sie 2008, 11:20

cześć dziewczyny

Gabriel dzisiaj taki zapłakany i marudny od rana :ico_olaboga: nie wiem co się z nim dzieje, teraz Kuba go wziął i poszedł do swojego ojca-ciekawe jak sobie radzą...
pinko pisze:bardzo szybko wróciliście, myślałam, że to dłuższy wyjazd
tydzień nas nie było, a na więcej nie mogliśmy sobie pozwolić, raz ze względu na pieniążki, a dwa to kuba ma natłok ludzi do tatuowania i musi skorzystać z kilku wolnych dni przed powrotem szefa, żeby podziarać...

idę pranie zrobić...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 sie 2008, 11:56

Hej
u nas od rana pochmurno ale zimno nie jest. Słyszałam ze gdzies tam w Waszych okolicach przeszły gwałtowne burze z gradobiciem, u nas na szczęście spokojnie :ico_sorki:

:ico_brawa_01: dla Norbercika za postępy. To prawda dzieci tak szybko rosną ze az zal.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość