Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

15 sie 2008, 14:52

czesc kochane
dziekuje za kciuki i wszystko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
z kubusiem ok ,nie ma nic co mogloby przeszkadzac w przelykaniu , mial zrobione wszystkie badania , usg brzucha, krew, mocz i posiew moczu, kał , testy skórne - wyszło że jest uczulony na białko jajka kuurzego i troszkę na żółtko ale naszczęście nie przepada za jajkami więc to nie problem , oprócz tego miał zdjęcie z kontrastem z akcją przełykania i wszystko ok i dla pewności następnego dnia zrobili gastroskopię i na szczęście bez usypiania :ico_sorki: dali tylko taki zastrzyk ,niby głupi jaś że miał nic nie pamiętać , tzymali go sami ,płakał strasznie a ja z nim pod drzwiami gabinetu trwało to około 10 i już po bardzo się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: póżniej miał kroplówkę żeby oczyśćić z tego zastrzyku , cały dzień nie mogliśmy nigdzie wychodzić ale nic się nie działo i wypuścili nas wczoraj około 12 :ico_brawa_01:
ogólnie jestem zadowolona , klinika ok , lekarze tak sobie ale specjaliści ale żeby ktos specjalnie cię informawał to nie uraczysz ale jak juz pisałm to tylko nasza służba zdrowia czego tu wymagać
leżeliśmy na sali z dziewczynką 2,5 roku , słabiej rozwinięta od kuby z tym samym problemem , ale mowie mniejsza, nie wola na nocnik , nic nie mówi , wogole ciezko sie z nią było porozumieć i bardzo sie śliniła :ico_olaboga: nie potrafi pić z kubka tylko butelka mówie wam chyba bym się załamała ale nie o tym
kuba bardzo dobrze znióśł pobyt na początku były cyrki bo chciał do domu ale tomek byla z nami caly czas i jakos dzien minal , byliśmy na dworze wokol kliniki i pojechal przed 19 do domu i wtedy byl cyrk z kapaiela z usypianiem ,mowie wam palakal tak strasznie , strasznie było mi źle i płakałam razem z nim było mi strasznie przykro ale zasnął wkońcu , w nocy budził się kilka razy płakał mama, tata
rano miał być nadczo około 10 zrobili mu to zdjęcie , był taki głodny i zły cały czas płakał przyjechał T rano , zrobili zdjęcia zjadł pospał po spaniu poszliśmy na miasto od 16 do 19 , wykąpałam go razem z T i potem sam już wiedział że T musi jechać :ico_placzek: noc była tylko z 1 pobudką i rano też nadczo czekaliśmy na wynik zdjęcia i nic nie wykazało więc okazało się że b edzie miał gatroskopie i poszliśmy na założenie welflonu i potem na gastro i okazało się że welflon żle wbity i spowrotem na gore i płącz bo oczywiście bez tego się nie obeszło i czekaliśmy bo wzieli tą dziwewczynkę z naszej sali i zrobili jej potem czyszczenie sprzętu :ico_zly: i wkońcu my !!!
jak pisalam około 10 miniut i po :ico_sorki: pielęgniarka była miłą i odrazu powiedziała że nic nie ma ale czekaliśmy co powie lekarka
i cały dzień akoś minął , bawiliśmy się w środku , a potem kuba spał calutka noc bez pobudki
ogólnie fAJNIE ,KUBA NA POCZĄTKU BAŁ SIĘ WSZYSTKIEGO o sorry a potem szalał z dziećmi , normalnie jestem w szoku jak się rozkręcił :ico_brawa_01: tylko jak widział lekarki i pieęgniarki mówił "nie nie " hihi cawaniak
a w czwartek nawet nie płakał jakby wiedział żę już koniec ,nawet lekara była w szoku że nie płacze podczas badania rano na obchodzie , bo codziennie płakał
więc ogólnie nie taki straszny diabeł jak go malują
no i wiadomo wszystko ok , teraz pozostaje nam walka z nadwrażliwością jedno na miliony tak jak powiedziała logopedka nasza
kasiekk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super mężuś i dzięki za smski bardzo pomogły :ico_sorki:
kamizelka też dzieki i duży buziak
lulu filipek boski , a ty laska że hoho :ico_brawa_01:
Natka nie przejmuj się , wszystko będzie ok
ja na T nie moge narzekać w tym momencie codziennie był z nami całe dnie , beż niego było by o wiele gorzej ale czasem też jak mnie wkurzy więc rozumię cię natka

[ Dodano: 2008-08-15, 14:52 ]
o boże ale się rozpisałam PRZEPRASZAM

[ Dodano: 2008-08-15, 15:00 ]
i zapomniałam napisac kuba nic się nie zmieniło z pampersami , kuba ich w ogóle nie używał w dzień tylko w nocy i nie było wogóle wpadek , sam wołał ,mieliśmy swój nocnik i jest ok a tak się bałam że może mu sie odmienić dlaczego człowiek jest taki głupiżę boi się o wszytko na zapas
jakbym wiedziała że tak to wszytko będzie to już wcześniej bym sie na ten szpital zdecydowała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 sie 2008, 17:41

Patus super ze wszystko dobrze [poszlo i dobrze zniesliscie ten pobyt w klinice..teraz aby tylko do przodu szlo i jakos Kubus nauczyl sie gryzc..no coz pozostanie trzymac mocno kciuki!!!!!! :-D :-D :-D :-D

Oskar zadl obiad, potanczyl, poskakal ze mna, pokopalismy pile, ogladnal bajke traktor tom i teraz zaczyna broic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 sie 2008, 21:31

patka cieszę się razem z wami, że wszystko zakończyło się pomyslnie i Kubusiowi nic nie dolega :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To teraz możemy pomyśleć o naszym spotkanku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

16 sie 2008, 07:11

dzien dobry :512: :512: :512:
u nas noc ok , pobudka po 6 ale pampers suchy bo kuba odrazu wołał siiiii
nie wyspałąm się i do tego tam pododa leje , ciemno nic się nie chce a tyle ma roboty :ico_spanko:
Natka dzięki za kciuki p[przydadzą się na pewno
kamizela, już nie mogę się doczekać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 sie 2008, 10:22

Patka masz sliczny avatarek? wloski scielas???????????

ja dzis po wizycie u dentysty, zrobil mi zabka i myslalam ze bedzie wyrywal 8-ki ale powiedzial ze szkoda bo sa bardzo ladne i we wtroek ide do ortodonty , on stwierdzi ktore i czy w ogl,e mam wyrywac..bo wstawiam sobie aparacik na gore :ico_haha_01:
a w srode znowu do dentysty i z Oskim, bedzie na pierwszej kontrolnej wizycie :ico_haha_01:

u nas tez szarowka i deszcz pada..a ja zaraz pakuje mojego brzdaca i jedziemy na zakupy...
trzeba cos a obiadzik, byc moze jakas zupke kupic a i skladniki na porobny tort Oskiego kupie bo musze zobaczyc jakie ciasto trzeba do tej foremki miec aby wyszlo idealnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

16 sie 2008, 11:30

Natashka, dzięki ,włoski ścięłam w lipcu ale na zdjęciu są spięte w kucyka
ja tez chwilę się zastanawiałam na aparatem ale za bardzo teraz kasy nie będziemy mieć , teraz planuję iśc na kurs fryzjerski :ico_noniewiem:

kasiekk co u ciebie ? w telewizji ciągle mówią że w waszym województwie było i jest nie ciekawie , mam nadzieję ze was ominęło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 sie 2008, 13:04

witam
nocka ok.ale nas znowu bud\rza obudziła,od wczasnego ranka chyba z 4 burze przeszły :ico_szoking: ale nie jest źle,nic takiego sie nie stało przynajmiej u nas w mieście :ico_sorki: tylko popadało porządnie,narazie nie pada ale szaro,buro i ponuro :ico_noniewiem:

rano byliśmy w kauflandzie na zakupach,potem sprzątanko,teraz chwila luzu,obiadek sie gotuje a ja :ico_kawa: Kacper śpi a mężu ogląda film :-)

Patka bardzo sie cieszę że nic nie dolega Kubusiowi :ico_sorki: :ico_brawa_01: i dla Kubusia :ico_brawa_01: za odwagę i siusianie na nocnik :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01:
świetny avatarek :ico_brawa_01: Patka

muszę też umówić się na wizytę do dentysty,bo mnie cos czasem pobolewa pomiędzy 6 a 7 :ico_noniewiem:

popołudniu pojedziemy do mojej siostry na kawkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 sie 2008, 13:07

patka ja też czekam na wtorek :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja jestem umówiona do dentysty na czwartek :ico_oczko:

U nas leje niesamowicie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

16 sie 2008, 13:29

kasiekk dobrze że się zameldowałaś bo się martwiłam :ico_oczko: i dzięki :ico_oczko:
u nas też leje
a po południu przychodzą do nas goście na kawkę moja kuzynka z chłopakami :ico_oczko: przynajmniej kubus będzie miał towarzystwo i ja zdam relację kuzynce hihi

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 sie 2008, 13:53

u nas narazie nie pada,ale zapowiadają że dziś w nocy na pomorzu i na mazurach może być nieciekawie :ico_noniewiem:

dzięki za troske Patka :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-17, 13:10 ]
witam niedzielnie
nie pada ale chłodno jest,czasem słońce wygląda,ale nie na długo
Kacper śpi
nocka ok,pobudka o 7

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości