Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 mar 2008, 11:22

No i ja witam jako druga!!!!

ja dzisiaj tragiczna noc ale nie przez majke tylko gosci mialam i poszlam spac ok 2 majka wstala o 4 i 7 no i od 8 na nogach wiec niewiele snu bylo

dziewczyny jak tam po huraganie

pinko jezeli chcesz zdjecie wkleic to musisz sie zalogowac np na www.fotosik.pl wkleic zdjecie i pozniej na forum sam kod do zdjecia

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 mar 2008, 11:35

Witam i ja.
Dołaczam do grona niwyspanych ale nie przez Martynke tylko Patryka. Chyba bał sie wiatru bo o pierwszej w nocy obudził z płaczem i musiałam go przytulac a jak chciałam wstac to sciskał mocno i nie pozwalał sie ruszyc. Dopiero jak mała sie obudziła i musiałam pójsc do niej to z wielkim zalem przytulił sie do Macka i jakos zasnał ale byłło ciezko.
Niedawno wstał na szczescie z dobrym humorkiem :-)

iwona83 pisze:musisz sie zalogowac np na www.fotosik.pl wkleic zdjecie i pozniej na forum sam kod do zdjecia
w zasadzie to nie trzeba sie logowac, wystarczy kliknac przegladaj wybrac zdjecie, potem dodaj i wyskoczy taka tabelka i tam bedzie koontynuuj mimo wszystko i jak zdjecie sie wgra skopiowac kod najlepiej ten gdzie jest pełny rozmiar na forum albo ewenrualnie miniaturke :-)

[ Dodano: 2008-03-02, 10:37 ]
iwona83 pisze:dziewczyny jak tam po huraganie
wiało nieźle, teraz troszke ustało nie wieje tak mocno
Ja juz chce wiosne :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-02, 10:39 ]
pinko pisze:Przeszłam trochę w tym szpitalu, le teraz trzeba o tym zapomnieć

i o to chodzi, teraz bedzie juz tylko lepiej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 mar 2008, 12:12

Hej! Ja tez sie melduje!
Nocka w miare spokojna, tylko po jedzonku ok. 3.00 nie chcial wclae spac i oczka jak 5 zl..... :-) mysle ze to przez ten huragan..... :ico_oczko:
Ja tez juz chce wiosne :ico_sorki:

Jesli chodzi o zbedne kilogramy to ja mam dobrze, bo juz "stracilam" 18 kg, czyli waze tyle ile przed ciaza :ico_haha_01: nic specjalnego nie robilam! Ale chce jeszcze pare zrzucic :-)

Na razie musze konczyc, bo Maly glodny znowu....
Pa

[ Dodano: 2008-03-02, 11:15 ]
Madziu, ..... zapomnialam!! Dla Martynki z okazji urodzinek :ico_tort:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

02 mar 2008, 12:41

Cześć Dziewczyny :-)
Ja dziś jestem wyspana i wypoczęta,moje dziecko podarowało mi 6 godzin :ico_szoking: niczym nie zakłóconego snu,to chyba przez to ,że wcześniejszej nocy nie spała :ico_oczko:
Jeżeli chodzi o wichurę,to ja mieszkam na takim osiedlu,gdzie silne wiatry często wieją,szczególnie tej zimy,w całym mieście może być spokojnie a u nas wiatr głowy urywa... Ta wichura nie była na szczęście silniejsza,chociaż bałam sie,że będzie gorzej
Miłej niedzielki dla wszystkich :-)

[ Dodano: 2008-03-02, 11:52 ]
Co do zbędnych kilogramów,to ja też nie moge narzekać,w ciąży zyskałam 13kg,a do tej pory zgubiłam 15,ale to przez to,że karmię piersią i jak narazie trzymam dietę,boję się zacząć jeśc normalnie,bo Majka i bez tego miewa kolki...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 mar 2008, 14:48

Kurczę a ja to teraz boję się na wagę stanąć, zamiast mnie ubywać to widzę jak mi bondziu rośnie :ico_placzek: a to przez te wafelki i takie słodkości, nie umię się opanować i mam za swoje :ico_puknij:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 mar 2008, 15:14

Co do wagi to ja przybrałam 20kg a spadło już mi 13 wiec mysle ze te 7 szybko tez spadnie.Najlepiej ucieszyło mnie to że moja mela waży już 4 kg ona tyje ja chudne i tak trzymać.Aha wszystkiego naj dla MARTYNKI.U nas wialo strasznie ale teraz jest spokojnie ,pare dachowek z dachu spadło ale naszczescie nic nie zrobily zlego.Z okazji niedzieli :ico_kawa: :ico_tort:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 mar 2008, 16:22

Witam :-)
Ja też myslalam że będzie gorzej wiało. Bywały większe wiatry, chociaż ten do słabych też nie należał.

Jeśli chodzi o kilogramy to te ciążowe już zgubiłam, a nawet 1 kg gratis sobie poszedł :-D Ale i tak przydałoby się zgubic jeszcze cosik.

Wielki buziak dla Martynki z okazji miesiąca :ico_haha_02:

Nasza nocka z jedną dodatkową pobudką, ale nie było źle. Nadusia najadła się i spała dalej.Ma trochę zapchany nosek więc męczy się jak je biedactwo. Jutro idziemy do pediatry więc może coś na ten katarek poradzi.

[ Dodano: 2008-03-02, 15:24 ]
Ale jestem gapa. My dziś stawiamy ciacho i kawkę na dwa miesiące :ico_haha_01: :ico_kawa: :ico_tort:
Leci ten czas , leci....

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

02 mar 2008, 16:42

Kurcze,moja Maja dostała katarku,a we wtorek mamy szczepienie i pewnie nic z tego nie będzie... :-/

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 mar 2008, 16:43

Dziekujemy i gratulacje .kaska28, Nadia juz duża pannica .

[ Dodano: 2008-03-02, 15:45 ]
sabi_k77, moja Amelka ma katar juz dwa tygodnie a tez mamy miec szczepienia i katar zamias znikac to jest coraz gorszy,kropimy nosek czyscimy i nic.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

02 mar 2008, 16:45

kaska28 pisze:Ale jestem gapa. My dziś stawiamy ciacho i kawkę na dwa miesiące :ico_haha_01: :ico_kawa: :ico_tort:


dziekujemy za pysznosci i zyczymy wspaniałych kolejnych miesiączków!!!

dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mój Krzysio wczoraj po kąpieli zjadł cyca cos sie porozgladał i usnął około 21.
nie mogłam w to uwierzyc, obudziłam sie rano z wielkimi pełnymi mleka piersiami, bo on cała nocke spał aż do 6 rano!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: co on głodny nie był? po prostu szok!!! mało tego nakarmiłam go o tej 6 i usnął jeszcze do 9

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości