Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

15 sie 2008, 20:01

osita pisze:A jak jest justyna na polskiej plazy? i jak gabrysia zareagowala, nie przeszkadzala jej nagosc innych, szczegolnie panow? bo moja mala jest na etapie "podgladania" co tam tatus robi w lazience :ico_oczko:

na polskiej plaży nie zauważyłam żeby ktoś się na mnie gapił albo na kogoś innego!!!!!!!!!!, co do zdjęć to widać jak ktoś robi i oczywiście miałam zamiar zareagować!!!!
ludzie siedzą od siebie co kilka metrów, jak pisałam jest niewiarygodnie ciszej i spokojniej na takiej plaży, i rzeczywiście można aseksualnie podchodzić do kogoś innego

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 sie 2008, 11:43

JustynaiGabi pisze:co do zdjęć to widać jak ktoś robi i oczywiście miałam zamiar zareagować!!!!


hmmm...nie zawsze to widać :ico_noniewiem:

ja jak byłam z A na zlocie w Sopocie to opalałam się na plaży bez góry ale jakoś nie bardzo mnie to kręci,głupio się czułam :ico_wstydzioch:


dzień dobry....
ja z kawusią więc wpadłam sobie poczytać,u mnie pada i jest tragedia :ico_olaboga: nie można na dwór wyjść ani nic zrobić :ico_noniewiem:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

16 sie 2008, 11:52

kwiatunio pisze:ja z kawusią więc wpadłam sobie poczytać,u mnie pada i jest tragedia nie można na dwór wyjść ani nic zrobić
Witaj w klubie :(

lilo

16 sie 2008, 14:41

U nas w miarę - mam nadzieję że pranie mi wyschnie na dworku bo 3 razy pralkę dziś wstawiałam...

JustynaiGabi pisze:co do zdjęć to widać jak ktoś robi i oczywiście miałam zamiar zareagować!!!!

Wiecie co - ja spędziłam urlop na "zwykłej" plaży i Piotrusiowi się zdarzało biegać na golasa, jak tylko zmoczył spodenki sam się rozbierał, bo mokre... Było sporo golasków na plaży, jakoś czułam się bezpiecznie. Ale fakt, że Piotruś na golasa się kąpał tylko, jak wychodził na plażę zakładałam mu koszulkę przed słońcem....

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

16 sie 2008, 15:20

Hej dziewczyny.Witam się po dłuższej nieobecności.
Na weselichach potańczylam,pojadłam,było nawet fajnie.
Gabi niestety przeziębiła się,ma katar a od 2 dni kaszle i w poniedziałek chyba czeka mnie wizyta w przychodni :ico_noniewiem:
Lecę na inne wątki nadrobić zaległości-choć pewnie mi się nie uda :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

16 sie 2008, 17:58

aniulek, zdrówka dla Gabi :ico_sorki:

lilo pisze:Było sporo golasków na plaży, jakoś czułam się bezpiecznie. Ale fakt, że Piotruś na golasa się kąpał tylko, jak wychodził na plażę zakładałam mu koszulkę przed słońcem....

Ja znowu jestem przewrażliwiona na tym punkcie i pilnuję,żeby Iza miała majteczki...ja mam "ziazi" i pilnuję tego jak diabli :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ale w sumie lepiej przeginac w tą stronę niż w drugą :ico_wstydzioch:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

17 sie 2008, 09:18

aniulek, czekamy na foty z wesela :ico_brawa_01:

BeataW pisze:Ale w sumie lepiej przeginac w tą stronę niż w drugą


racja

Dominika tez na plazy nieraz byla na golasa,potem jej sie uwidzialo ze trzeba w kostiumie i juz nie mam klopotu z nagoscia
ale wydaje mi sie ze wiek naszych dzieci to juz taki ostateczny wiek w ktorym mozna na to pozwolic.za rok juz beda za duze i te majtusie trzeba miec.dominika teraz nawet staniczek chce nosic :ico_noniewiem:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

17 sie 2008, 13:06

Witam niedzielnie...
Zauważyłam że Gabi już zwraca uwagę na swoją nagość,wstydzi się troszkę,jak ją przebieram to mówi żeby jej założyć koszulkę bo jest "golaś".

lidziasc, fotki będą jak się troszkę ogarnę i zgram na komputer.Dobrze że jeszcze ten weekend mam wolny i mogę coś w domu zrobić ale chaotycznie mi to idzie jakoś :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

lilo

17 sie 2008, 13:20

Moje dziecko nie zna pojęcia "wstyd"... Strasznie ciężko go czasem ubrać :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

17 sie 2008, 14:34

aniulek, trzymam za slowo i czekam :-D

a powiedzcie jak jest z wasza nagoscia??
czy dziecko was widzi nago?czy jest ciekawe??
bo dominika bardzo chce mnie podgladac jak biore prysznic to nieraz mi otwiera kabine bo chce patrzec.
nieraz przy niej sie przebieram ale wlasciwie to niewiem jak powinnam sie zachowywac.
jak seba idzie sie zalatwic to tez chce patrzec :ico_noniewiem: ale na to niepozwala

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości