Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

16 sie 2008, 12:33

Witajcie dziś :-D :-D
Ula bardzo ładnie obcięłaś Benka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i brawa za zębolka :ico_brawa_01:
Ula jutro jest 17 dziś jest 16 bo chyba ci sie daty pomyliły,jutro będzie tu urodzinowo :-D

majandra pisze:U nas ten sam problem. Już nie wiem jak go podejść.
ja już też nie wiem co robić,doszło do tego że muszę go usypiać na rękach bo inaczej niemoże zasnąć, ale nie noszę go cały czas tylko jak już widzę że zasypia to go odkładam.W ogóle nie chce sie położyć :ico_olaboga: od razu wstaje :ico_olaboga: A najlepsze jest to że teraz jak już chodzi to nauczył się raczkować :ico_haha_01: no i jak niema się czego złapać żeby wstać to raczkuje np. do mebli i trzymając się wstaje bo bez trzymanki jeszcze nie umie :ico_haha_01: trochę niepokolei mu to poszło ale może trochę jeszcze poraczkuje zanim nie nauczy się samodzielnie wstawać :-D

cdn....

[ Dodano: 2008-08-16, 12:38 ]
Ula ale Benio ma fajną huśtawkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dobrze że mężusiowi się nic niestało.

[ Dodano: 2008-08-16, 12:39 ]
U nas wczoraj calutki dzień lało i dziś też,więc nici ze spacerku

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

16 sie 2008, 12:44

Kicia10 pisze:Ula jutro jest 17 dziś jest 16 bo chyba ci sie daty pomyliły,jutro będzie tu urodzinowo


Kiciu nic mi sie nie pomyliło tylko jutro nie będzie mnie w domu i nie wejdę na TT wiec z wyprzedzeniem składam zyczonka.

Z zebami poprwka.Są już 4 i idą kolejne 2 :-D

Własnie zrobiłam remement w pokoju Benka.Kilka rzeczy wylatuje do piwnicy.I jaki luz się zrobił :ico_haha_02:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

16 sie 2008, 13:32

a ja tylko czytam,
cale rano sprzątałam, teraz robie obiadek a póxniej zmykamy do castoramy i praktikera. Szykuje się ciąg dalszy remontu. Musimy kupić panele , farby i inne dupsy. A w poniedziałek dzwonie żeby się umówić z ekipą remontową :ico_brawa_01: Z jednej strony się cieszę bo już po prostu nie mogę patrzeć na mój przedpokój a z drugiej jak pomyśle ile syfu będzie to :ico_placzek:

Ulamisiula jak poczytalam twoje życzonka to zgłupiałam i zaraz pobiegłam po kalendarz :-D :-D
Fryzurka Benia pierwszorzędna :ico_brawa_01: Zdolniacha z Ciebie niesamowita :-)

Kicia u nas tez leje na okrągło :ico_placzek: a w nocy była mega burza i spadł taki grad że ze strachu mnie aż brzuch rozbolał :ico_olaboga: Normalnie bałam się że nam okna potłucze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 sie 2008, 15:35

Cześć! U nas coś się chmurzy, chyba będzie deszczyk. Pochodziliśmy troszkę po mieście, zakupki zrobione, Zuzanka padła ze zmęczenia, i ja chyba się drzemnę...
Kombinuję z picasa, jak mi się uda to będziecie miały dużo zdjęć do oglądania!

Ula- super fryzurka!

[ Dodano: 2008-08-16, 16:01 ]
http://picasaweb.google.com/kocurabura/ ... 0813082008
Udało się! (chyba....). Jak macie ochotę to oglądajcie! Ale ostrzegam- prawie 300 zdjęć!

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

16 sie 2008, 19:15

Kocura Bura pisze:prawie 300 zdjęć

Kocurka, prawie 300 :) ale supoer fotki. Ja znam bodzentyn a ten drugi zamek to krzyztopór?? czy cos innego???

misio bawi sie z dziadkami :)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 sie 2008, 20:18

ewasiek pisze: ten drugi zamek to krzyztopór??
tak, tak, to Krzyżtopór!

W kolejności lecą Bodzentyn- ruiny, potem park jurajski i na końcu Krzyżtopór :-)

Ale u nas pogoda bleee, popadało, zimno, ciemno (jak w jesieni :ico_olaboga: ). Mężu wybrał się do nomi, Zuzanek śpi, a ja... necik :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 sie 2008, 21:11

majandra pisze:Wiecie, że równo rok temu o tej porze zaczynały mi się skurcze.
to niedługo Maciuś się urodzi :-)

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

16 sie 2008, 22:07

ulamisiula pisze:Kiciu nic mi sie nie pomyliło tylko jutro nie będzie mnie w domu i nie wejdę na TT wiec z wyprzedzeniem składam zyczonka
a to sorki i dziękuję :ico_sorki:

eSKa pisze:a w nocy była mega burza i spadł taki grad że ze strachu mnie aż brzuch rozbolał :ico_olaboga: Normalnie bałam się że nam okna potłucze :ico_noniewiem:
no właśnie ja sie zastanawiałam co tam u ciebie bo w tv mówili że koło Katowic tez ta wstrętna burza przeszła.Ale dobrze że u was ok.

majandra pisze:Choćby skały srały nie ululam go na rękach. Już wolę się z nim położyć,ale to też rzadko. A tak to zwyczajnie czekam aż padnie.
no właśnie u nas jest tak że Kacper nie chce paść :ico_haha_01: on by całą noc chętnie buszował,ja już wymiękam przy nim.

majandra pisze:Nie tak szybko, niestety. dopiero jutro o 20:05.
nie pozazdrościć tak długiego porodu,ja za to rodziłam 4 dni tylko bez bolesnych skurczy :ico_haha_01: bo po kroplówce owszem skurcze były ale sztuczne i nic mnie nie bolało a tam mnie nastraszyli że po kroplówkach są takie bóle straszne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 sie 2008, 10:33

Maciusiu- wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin! Rośnij duuuuży i zdrowy! :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Kacperku- całusy z okazji 11 miesięcy! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Jak tam, Dziewczynki, plany na niedzielkę?
My po południu jedziemy oglądać prawie miesięcznego Szymka od koleżanki z pracy. A jak Zuzanka wstanie to pewnie gdzieś się przejdziemy.
Nie pisałam Wam,ale w piątek byliśmy u kolegi męża i jego malutkiej dzidzi. Martynka miała dopiero 10 dni, taka maleńka. Tzn. nie jakoś przesadnie (3400 wagi jak Zuza i 55 wzrostu), tylko,że ja już zapomniałam jak Zuzinek był tak malusi :-)

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

17 sie 2008, 15:48

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MACIUSIA
STO LAT STO LAT STO LAT
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 0 gości