Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

17 sie 2008, 16:06

No i mamy pierwsze urodzinki na wątku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maciusiu Wszystkiego Najlepszego :ico_brawa_01: dużo,dużo zdrówka,radości i pięknych spełnionych marzeń :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

No ja też dziś stawiam :ico_tort: Dzięki Kocura za życzenia :-D

Majandra Kacper już o 22 spał na szczęście ale wczoraj spał tylko raz w dzień od 11.30 do 13.30 i dopiero poszedł spać przed 21,a próbowałam go uspać o 20.No ale mimo to noc mielismy znow masakryczną :ico_placzek: jak kładłam się spać koło 23 to Kacper zaczoł się budzić dosłownie co 5 minut :ico_placzek: i zasnoł na dobre o 3 a ja razem z nim na naszym łóżku :ico_placzek: i o 6 rano już pobudka na dobre :ico_placzek: ten mój synek to jest niezniszczalny :ico_oczko: Teraz jestesmy u mojej mamy.

majandra pisze:A Maciuś urodził się w 10 minut
hehe Kacper tak samo w 10 minut wyskoczył :-D

[ Dodano: 2008-08-17, 16:08 ]
Gosiaperełka co tam u was???

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 sie 2008, 20:03

My juz po odwiedzinach u Szymonka. Taaki malusi! Tzn. dla mnie, bo dla rodziców to już byk, bo ma juz miesiąc! Ja to już zapomniałam jak Zuzanka była taka malutka.

Zuzia juz śpi. A rano nam wstała parę minut przed 8, więc dała nam pospać. A spała też tak od 20. Przez ten urlop to śpi rano z dnia na dzień coraz dłużej. Teraz to mi się wydaje,że ona wstawała tak przed 7, bo pewno my ją nieświadomie budziliśmy. M. zawsze cichutko rano się zbiera i potem ja wstaję,ale pewno i tak jakieś szmery dochodzą,a rano pewno ma już lekki sen i stąd te pobudki.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

17 sie 2008, 20:05

Ja tyylko wpadłam z życzonkami dla Maciusia z okazji ukończenia okrągłego roczku :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: i dla Kacperka z okazji 11 miesięcy :ico_buziaczki_big:
W imieniu Olka stawiam wszystkim ciociom :ico_tort: troszke późno ale co tam niech wam troszke pójdzie w boczki :ico_oczko:
Zmykam kąpać synusia.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 sie 2008, 20:10

eSKa, a ja zapomniałam o Olusiu! :ico_wstydzioch:
Wszystkiego najlepszego, Słoneczko-Olusiu! :ico_buziaczki_big:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

17 sie 2008, 21:48

Dzięki cioteczki za życzonka :-)

majandra pisze:rok temu Maciuś leżał na moich brzuchu, ja próbowałam go karmić, a lekarz szył mi krocze

Majandra i pomyśleć że to już tyle czasu zleciało :ico_olaboga: a mężuś był wtedy przy tobie czy rodziłaś sama??

Kocura Bura pisze:Ja to już zapomniałam jak Zuzanka była taka malutka
Hihi ja mówie to samo koleżankom-nowoupieczonym mamuśkom :-D , bo faktycznie cięzko sboie przypomnieć te czasy :-D Ciekawe jest to że doskonale pamiętam okres ciąży, łaskotanie w brzuchu, wieczorne kopniaki, a tak cięzko jest sobie przypomnieć malutkiego Olusia :ico_haha_02:

Kocura Bura pisze:Przez ten urlop to śpi rano z dnia na dzień coraz dłużej.
Rewelka :ico_brawa_01: Ja nie chciałam chwalić Olka przed końcem weekendu ale dziś już mogę :ico_oczko: Synuś pozwolił nam się "wybyczyć" przez te 3 dni wolnego :ico_brawa_01: Budził się średnio o 8.30 :ico_szoking:

Kocura obejrzałam Wasze zdjęcia ( a było co oglądać :ico_brawa_01: ) naprawdę fajna z Was rodzinka, stwierdzam że Zuzia podobna do tatusia :-) Ten park z dinozaurami super, nawet mój mąż pytał co to za miejsce jak mignęło mu wasze zdjęcie z dinozaurem. I jeszcze pytanko jak Zuzia zasypia w takiej dziwnej pozycji to ty ją potem kładziesz normalnie czy tak zostawiasz bo Olek też ostatnio lubi tak dziwacznie spać, a mi się wydaje że jemu tak neiwygodnie i kłade go " jak człowieka" :ico_oczko: z tym że on niejednokrotnie mi się wtedy budzi :ico_noniewiem:

Kicia10 pisze:jak kładłam się spać koło 23 to Kacper zaczoł się budzić dosłownie co 5 minut i zasnoł na dobre o 3
Jejku Kicia jak czytam o Twoich nockach to aż mi głupio że ja narzekam ze Olek po całej przespanej nocce budzi się o 6.00 :ico_wstydzioch: Normalnie dziwie się że ty jeszcze funkcjonujesz, mega podziw dla ciebie kochana, zastanawia mnie to co jest grane że Kacperek tak niespokojnie spi :ico_noniewiem: czyżby zęby tak działały?? A może mu za ciepło, albo za zimno, a próbowałaś mu np dawać mleko tuż przed twoim pójściem spać, może głod go budzi??

zaraz jeszcze cos skrobne tylko wróce do poprzedniej stronki

[ Dodano: 2008-08-17, 21:58 ]
i za bardzo nei wiem co napisać :ico_wstydzioch:

Aha, pytanko dla chłopczykowych mamusiek , dziś po kąpaniu zauważyłam że Olo ma zaczerwienioną końcówke siusiaka, chyba go to nie boli ale nie wiem czy to jakieś zakażenie czy co? :ico_noniewiem: Przechodziłyście cos takiego? Jutro po pracy musze to jeszcze raz badnąć i sprawdzić czy na pewno go to nie boli.
Eve z tego co pamiętam Szymuś też miał jakieś kłopoty co wtedy stosowałaś??

[ Dodano: 2008-08-17, 22:13 ]
Widze że chyba już spicie, więc i ja uciekam, trzeba się wyspać bo jutro do pracy buuuuuu :ico_noniewiem: , ale byle do środy :ico_oczko: -środa wolna :ico_brawa_01:
Dobrej nocki wszystkim życze, przede wszystkim KICI

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

17 sie 2008, 22:43

Eska sorki :ico_sorki: ja zapomniałam Olusiowi złozyć zyczeń wcześniej :ico_sorki: Wszystkiego najlepszego Olusiu :ico_buziaczki_big:
A co do nocek to ja sama niemam zielonego pojęcia o co chodzi :ico_noniewiem: naprawdę próbowałam wszystkiego i kłaść go puzniej i przemęczyć go troche przed spanie i daje mu cały czas mleko o 23 wypije tylko 100 ml więcej niechce i jeszcze o 4 budzi się znów głodny i wypija 150 ml :ico_olaboga: w dzień daje mu jeśc do syta więc niewiem czemu jeszcze w nocy jest głodny,mówię wam już nawet niechce mi sie kłaśc spać i to jeszcze na dodatek jest tak że Kacper idzie spać teraz mniej więcej o 21.30 a ja daje mu jeszcze mleko o 23 i dopiero sie kłade i wtedy on zaczyna sie budzić zawsze jak tylko położe się do łóżka :ico_puknij: sorki że troche nasmęciłam ale niewiem już co mam zrobić,przeciez on przez to tez jest niewyspany.
Jutro chyba pujdziemy do lekarza ale to z powodu tej wysypki,jest coraz większa myslałam że od serków homogenizowanych ale odstawiłam je a wysypka jeszcze większa.Jak potrze polika to wtedy robia mu sie takie czerwone plamy jak miał Jaś Dominisi. :ico_noniewiem:

Zmykam spać dziewczynki,buziaki.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

18 sie 2008, 08:41

najpierw zyczenia dla solenizantowa

Maciuś wszystkiego Naj z okazji pierwszych urodzin :ico_brawa_01:
ale ten czas leci

Kacperek, Oluś najlepsze zyczonka z okazji 11-miesiecznicy!!!

kocura no ja tez sie zastanawiam jak zareaguje na 3-miesiecznego synka kolezanki bo w sobote moze sie do nich wybierzemy, ja niekiedy sobie ogladam zdjecia w albumie to rzeczywiscie na wspomnienia sie bierze jak te nasze dzieciaczki wyrosly :-D

gosia a co z Toba??? tylko zyczenia i koniec??? napisz co u was, wklej jakies foty Lenki :ico_sorki:

kicia nie wiem co moge doradzic z tym zasypianiem :ico_noniewiem: moze tak jak pisze eska jest mu za cieplo albo za zimno??? ja odkad kupilam kojec nie mam problemow z zasypianiem Szymona, on po prostu od poczatku nauczyl sie sam tam zasypiac
bylam w szoku jak kiedys go tam zostawilam, przychodze a on spi :ico_szoking:
teraz juz tylko takie spanie praktykujemy, zanosimy do sypialni, wkladamy go do kojca i schodzimy na dol i czekamy az zasnie, oczywiscie caly czas go mamy na podgladzie :ico_oczko:

kocura, eska fajnie ze dzieciaczki daja wam pospac, moj sie budzi zawyczaj o 6.30
niekiedy tylko pozwoli dospac do 7.00 ale dobre i to :ico_oczko:

kocura ja tez obejrzalam wszystkie foty!!! super mieliscie wyprawe
a te ruiny sa udostepniane na zwiedzanie, bo tak strasznie to czasem wygladalo i zywej duszy tam oprocz was nie bylo..heh

a ja bylam wczoraj w pracy, nawet zlecialo te 8h pozniej szybko solarka do domu na obiadek i pojechalismy z Szymonem na basen, tzn. ja poszlam z Szymonem sie kapac a M pojechal w poszukiwaniu chleba, bo nam braklo
i wiecie co widze.... coraz bardziej sie malemu podoba w wodzie, normalnie piszczal, zaczepial dzieci i caly czas usmiechniety w tej wodzie, nawet nie plakal jak troszke sie zanurzyl i wody popil :ico_oczko:
dzisiaj juz pobieznie sie spakowalam a jutro bede konczyc, bo wiecie co... kupilam walizke
ale stwierdzilam ze jest za duza jak do samolotu bo tam ograniczenia w kg i pewnie jej nigy do pelna nie zapakuje no i jutro musze rano isc wymienic i sie do niej przepakowac/// :ico_wstydzioch: ale namieszlam co??? a bylismy juz ja oddac w sobote ale M mnie przekonal zeby jednak ja zostawic i tak zrobilam a teraz zaluje :ico_placzek:
JUTRO WYLOT DO PL :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

18 sie 2008, 10:44

Melduję się dzis.My juz po lekarzu i kacperek na uczulenie na coś tylko niewiadomo na co,mam mu dawać zyrtec i wapno aż wysypka niezejdzie :ico_noniewiem: No i zapytałam sie o to budzenie,powiedziałam babce że czasem budzi sie co 5 minut a ona na to że ma za duzo bodzców w dzień i to by się sprawdziło bo w piątek bylismy u cioci i wiadomo dużo ludzi nieznajomych i kacper w centrum uwagi i chyba dlatego tyle pobudek i lekarka niekazała dawać mu jeśc w nocy,tylko wodę nawet nie herbatkę tylko zwykłą wode bo od tego psują się ząbki a pozatym jest na tyle duży że może niejeść w nocy a nawet powinien niejeść no i tak zamierza robić może to choć trochę pomoże.

Eve to już jutro lecicie do PL??Jak ten czas leci :ico_olaboga:
Eska co do siusiaka to u nas też czasem ten problem sie pojawia ale ja zauważyłam że jak zakładam mu za ciasne body to mu się odgniata i ma takie czerwone a jak ma luzne to jest ok.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

18 sie 2008, 13:34

eska przemywaj siusiaka rivanolem, powinno pomoc, lekarz nam jeszcze przepisal masc neomycyne taka co stosuje sie do oka ale na siusiaka tez dobrze dziala :ico_oczko:

majandra pisze:Szkoda nam kasy było na poród rodzinny

to u was sie placi za porod rodzinny??? :ico_szoking:
jestem w szoku u nas to normalne ze jest za darmo

Kicia10 pisze:a ona na to że ma za duzo bodzców

dziwna sprawa, ja to staram sie zeby Szymon mial jak najwiecej rozrywek w ciagu dnia, bo to dziecko i wszystko poznaje i wiadomo ze ciekawe wszystkiego :ico_noniewiem:

ja juz bylam w przychodni po recepte na mleko, pozniej do apteki na sklepy i ostatnie zakupy przed wylotem :-)
jutro jeszcze tylko wymienie walizke i moge leciec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 sie 2008, 15:48

majandra, no, ja też się zdziwiłam,że za poród rodzinny musielibyście płacić. U nas za free, nawet moją cc mężu sobie oglądał z boczku, a i wcześniej był ze mną cały czas. Płacił tylko za takie zielone wdzianko.

eSKa- ja nie ruszam Zuzi jak tak zasypia dziwnie :-D Ona tak przeważnie śpi, a jak nawet chcę ją przykryć to od razu się przekręca. Dzisiaj spała z nogą opartą w powietrzu o ścianę :-D

eve81, no to udanego lotu :-)

A ja się dalej urlopuję :ico_brawa_01: Byłam u fryzjerki, trochę ścięłam włoski. Dziś może jeszcze farbę kupię i jakiś kolorek zrobię.

[ Dodano: 2008-08-18, 21:38 ]
Uuuu, a gdzie Wy się podziewacie???
eSKa, przypomniała mi się,że pytałaś o te ruiny, hehehe, można je normalnie zwiedzać,ale ludzi niewiele, zwłaszcza w Bodzentynie. Za to,żeby wejść na Krzyżtopór to trzeba bilecik kupić. No,ale ten zamek jest ogromny i mnóstwo chodzenia, pewno i tak nie wszędzie dotarliśmy z wóziorem.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość