Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

17 sie 2008, 21:05

u nas też dzisiaj długo padało, ale później nawet słonko wyszło :-D

moje maleństwo tez coś ostatnio mniej się rusza ale to chyba dlatego że ma coraz mniej miejsca w brzuszku (w pasie już 109 cm mam!) do mojej gin dopiero 29 ide więc troszkę się martwie czy wszystko ok

jutro do pracy więc chyba muszę powoli zbierac się do spania :ico_spanko: , bo już dawno nie wstawałam tak wcześnie (ok 6!)

sukcesywie czytam wszystkie wcześniejsze posty, ale dopiero na maju jestem... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

17 sie 2008, 21:24

Witajcie dziewczyny a szczególnie Anetko(bo Ciebie jeszcze nie przywitałam:) )
U nas tez pogoda taka sobie, w piatek padał u nas grad wielkosci piłek tenisowych...nie wiedziałam co się dzieje...myslalam, ze nam sie dom wali, tak dudniło...ale na szczescie wiekszych strat nie mamy.
Nasz Jasiu tez miał dni przestoju, a teraz od 2 dni niezle wariuje. Często naciska mi chyba na załądek i jest mi niedobrze. Juz kilka razy nawet wymioowałam...w 6 miesiącu ciązy...niezle co?
Pozdraawiam wszystkie bardzo gorąco:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 sie 2008, 07:38

asiula_o, :ico_olaboga: z tym naciskaniem na zoladek. Ale co zrobic - mozna tylko tlumaczyc ze to dla dobra naszych malenstw. Moj szkrab tez juz sie rozbrykal. :ico_brawa_01: Ale jak dotad nie odczuwalam nic nieprzyjemnego.
Wczoraj wieczorkiem ogladalismy cos z mezem i on przylozyl ucho do brzuszka i powiedzial mi ze slychac jak sie cos przelewa (nie wiem czy to Oli czy cos w moim zoladku) ale najlepsze bylo to jak maz dostal w ucho :ico_brawa_01: od razu sie podniosl. Ach ten synek :ico_haha_02: juz pokazuje co potrafi hehe

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

18 sie 2008, 12:34

hej ja tu wapadam tak w doskoku,
ale witam Was wszystkie...
mam pytanie
czy już wszystkie macie kupione łóżeczka???

[ Dodano: Pon 18 Sie, 08 12:36 pm ]
aha, nie skonczyłam myśłi
jest promocja i nie wiem czy kupić czy nie a i tak sie przyda to dlaczego sobie nie moze stac w kartowenie??
brać???
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:45 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 sie 2008, 12:59

poccoyo, tak czy inaczej rzecz niezbedna wiec trzeba bedzie kupic. Moim zdaniem co to za roznica czy teraz czy za 2 miesiace. KUPUJ!!!

Ja dzis bylam w sklepie ciazowym i byly tam rowniez lozeczka - same lozeczko kosztuje od 170 zl. Do tego trzeba doliczyc cala reszte cyzli koszt calosci okolo 400 zl z dobrym materacem. Musze chyba to na allegro zamowic.
Szukalam tez jakiejsc eleganckiej bluzeczki na to wesele, ale chyba pojde do mojej krawcowej i ona mi cos uszyje ladnego. I o wiele taniej niz w sklepie mnie wyjdzie. Musze tylko cos wymyslic fajnego. Z jakimis ozdobkami albo czyms.

Chcialam sie was zapytac czy ktorac z was bierze magneB6 a jak tak to ile placi za niego. Bo ja zawsze jezdze do jednej apteki po leki - tam jest najtaniej (wlascicielem jest wlasciciel hurtowni farmaceutycznej) i tam za magneB6 place niecale 12zl a w sobote kupilam w zwyklej aptece i zaplacilam ponad 19 :ico_szoking: dobrze ze nie pamietalam ceny z tej taniej apteki bo chyba bym sie zdenerwowala. I jeszcze kiedys na feminatalu stracilam ponad 15zl!!! Takie roznice ze normalnie :ico_olaboga:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

18 sie 2008, 13:13

poccoyo, tak czy inaczej rzecz niezbedna wiec trzeba bedzie kupic. Moim zdaniem co to za roznica czy teraz czy za 2 miesiace. KUPUJ!!!
kupiłam... hehehe
materac kupie za jakis czas...a reszte to juz prawie mam
tylko kosmetyki mi zostaly...
fotelik itp kupie juz jak bedzie nam potrzebne...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:49 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 sie 2008, 14:04

poccoyo, to fajnie :ico_brawa_01: ja tez w koncu musze kupic.
Tylko ze moja tesciowa uwaza ze nie mozna nic kupowac przed porodem, lepiej odkladac pieniazki, wybrac przed ale kupic po porodzie. Ja tam nie jestem przesadna jesli chodzi o wczesniejsze kupowanie, ale ona czasem tak mnie nastraszy ze nie wiem :ico_chory: Ale chyba nie bede sie nikogo sluchac tylko zrobie tak jak my uwazamy!!! :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

18 sie 2008, 14:13

tylko zrobie tak jak my uwazamy!!! :-)
wazne że sie z tym czujesz dobrze... mnie dzisiejszy zakup uspokoił... i to bardzo...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:50 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

18 sie 2008, 17:08

Hej:)
My dziś mamy studnióweczkę:)Jeszcze tylko 100 dni:) i Dzidzia sie urodzi:)Stawiam soczki wszystkim:) :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

18 sie 2008, 17:21

hej :ico_ciezarowka:

poccoyo, betka ja też przesądna nie jestem i nie mam nic przeciwko wcześniejszym zakupom dla dzidzi, chociaż też mi dużo osób mówi żeby nic nie kupowac

byłam dzisiaj pierwszy dzień w pracy po miesięcznej przerwie i jestem padnięta - nogi spuchły, spac mi się potwornie chce :ico_spanko: a mleństwo tak dzisiaj brykało jak szalone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chyba czuło że coś się zmieniło

mój R w pracy do 23 :( więc jakiś film może obejrze później obiad na jutro zrobie i :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-08-18, 17:23 ]
asiula_o gratulacje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a soczek marchewkowy poproszę :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość