Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 sie 2008, 11:54

i wkurw^%$# mnie tro ze te mega wiesniackie staniki takie drogie
No dokladnie,wiesz co mi normalnie szkoda siana na siebie,pewnie bede prala, bo kupilam tylko 2 i zaplacilam 22f,ale zadna to rewelacja kurcze :ico_noniewiem:
wiesz czy tutaj jeste cos takiego jak ten nadmanganian potasu???bo nie wiem czy z PL to sciagac
Jezu Martunia a do czego to sluzy?Moze jest zamiennik :ico_sorki:
No jeszcze nie mam balsamiku dla malej i pewnie czegos jeszcze
Ja kupilam balsamik ostatnio,nie mam pojecia czy dobry,bo sugeruje sie po prostu ze do stosowania od urodzenia :ico_olaboga: A powiem Ci ze mnie kolezanka mnie nastraszyla,ze jej dziecko mialo taka alergie na Jonsona,ze staram sie nie kupowac,ale to chyba blad,przeciez kazde dziecko jest inne.Napisz Martunia koniecznie do czego ten nadmanganian,to zamowie u mamy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-19, 11:55 ]
A Ty juz po poloznej,czy jeszcze przed?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 sie 2008, 13:09

Witam sie i ja :ico_brawa_01: , nocke mialam spoko to juz druga przespana w miare normalnie :ico_brawa_01: ,a dzieki temu chodze jak pijana :-D
i wkurw^%$# mnie tro ze te mega wiesniackie staniki takie drogie
mnie tak samo jakie one sa wstretne,a tyle kosztuja, ciagle zwlekam z ich kupnem :ico_noniewiem: jakos nie moge sie przemuc takie brzydkie :ico_noniewiem:
A powiem Ci ze mnie kolezanka mnie nastraszyla,ze jej dziecko mialo taka alergie na Jonsona,ze staram sie nie kupowac,ale to chyba blad,przeciez kazde dziecko jest inne.Napisz Martunia koniecznie do czego ten nadmanganian,to zamowie u mamy
ja tez o tym słyszalam i teraz zupelnie nie wiem co kupowac, nie mam jeszcze nic do pielegnacji oprocz kremu na dupcie :ico_olaboga: , zamowilam tylko u mamy oliwke bambino podobno super :ico_noniewiem: ,a ten nadmanganian potasu to chyba wtedy gdy dzidzia ma uczulenie na cos ,albo atopowe zapalenie skory :ico_noniewiem: , ale pewna nie jestem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 sie 2008, 13:14

mmarta i miszka nigdy nie będzie dobrze póki on się nie zmieni, upokarza mnie na każdym kroku, nie wiem co on próbuje tym udowodnić, ze jest wielkim PANEM ????? Wczoraj zrobił mi taka awanturę przy gościach o psa, ze z nią nie trenuje, tylko siedzę całymi dniami na swoim forum- mało co mi łzy nie poleciały, z reszta on lubi tak przy ludziach swoja mordę na mnie drzeć, musi pokazać kto tu rządzi i powiedział, ze to nie pies jest głupi tylko Ja. Juz nie raz mi robił takie sceny, przy swojej matce tez tak robi, szkoda, ze nie wiedziałam tego wcześniej, mam ochotę powiedzieć mu, ze jest wolny i może robić co chce, bo ja odchodzę, jeśli się nie zmieni to ja naprawdę odejdę z małym, a on niech zostanie sam jak palec z tym swoim psem, którego lepiej traktuje niż mnie, bardziej go obchodzi ona niż rodzina- zona i dziecko, to bardzo boli ale szkoda gadać.........

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 sie 2008, 13:27

a ten nadmanganian potasu to chyba wtedy gdy dzidzia ma uczulenie na cos ,albo atopowe zapalenie skory , ale pewna nie jestem
A moze tak byc,ale ja na takie sprawy zakupilam masc nagietkowa,podobno swietna :ico_brawa_01:
nocke mialam spoko to juz druga przespana w miare normalnie
Oj mozemy sobie podac rece,ja tez juz 2 noc spalam,nawet mi sie chcialo pomalowac,bo ostatnie 2 tygodnie chodzilam jak czarownica,moze dlatego moj artur tan nie bardzo ma na mnie ochote :ico_placzek:
Wczoraj zrobił mi taka awanturę przy gościach o psa, ze z nią nie trenuje, tylko siedzę całymi dniami na swoim forum- mało co mi łzy nie poleciały, z reszta on lubi tak przy ludziach swoja mordę na mnie drzeć, musi pokazać kto tu rządzi i powiedział, ze to nie pies jest głupi tylko Ja
Patuniu kochana,widze,ze kazdy chlop ma swoje halo niestety,to straszne jak potrafia nas potraktowac.A na poczatku tacy bylo cudownie ,co nie?Naprawde wienm co czujesz bo ja tez nie jedna noc przez tego mojego glaba przeplakalam,potem sie zastanawiam zawsze ,to po cholere ja z nim jeszcze siedze?I siedze dalej ,tak juz 15 lat K********.Tez sie na poczatku nasluchalam ,ze to dziecko to dla ,mnie bo on wcale nie chcial.Boze ile ja wtedy sie naryczalam...Teraz przynajmniej w tej kwestii jest dobrze,bo juz mowi,ze kocha bardzo swojego Kubusia,ale co mi nerwow napsul............

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 sie 2008, 13:36

miszka, on powoduje, ze zamiast go kochać zaczynam chyba go nienawidziec, w ogóle się nie odzywamy do siebie, nie będę spala w sypialni , pójdę do synka do pokoju. Przez cala ciąże prowokował mnie do kłótni, nie było dnia, żebym się nie stresowała czy denerwowała, a dobrze wiedział, ze kobieta w ciąży nie może się denerwować i jeśli teraz Erik będzie nie grzeczny to będzie to jego wyłącznie wina. Tak mi zależało na kościelnym, ale teraz się ciesze, ze go nie mamy, w razie co łatwiej wszystko załatwić i nie będzie problemów......

Dobra ja idę humor mam dziś zwalony i w ogóle czuje się niepotrzebna

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 sie 2008, 13:38

Pati85, Patuś no nie wiem co ci napisac,moj tez mi robi sceny przy znajomy ale tylko wtedy gdy ma naprawde dobrze w czubie :ico_noniewiem: , ze go nie kocham nie caluje i nie tulam, normalnie zachowuje sie jak baba w ciazy :ico_olaboga: czasem.
Faceci to jednak debile!! nic na to nie poradzisz, a jak do nich dotrze co nawyrabiali to nawet nie potrafia powiedziec przepraszam :ico_placzek:
Oj mozemy sobie podac rece,ja tez juz 2 noc spalam,nawet mi sie chcialo pomalowac,bo ostatnie 2 tygodnie chodzilam jak czarownica,moze dlatego moj artur tan nie bardzo ma na mnie ochote
ja nawet wczoraj włosów nie uczesalam :ico_placzek: , dobrze ze jeszcze prysznic biore :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 sie 2008, 13:44

, on powoduje, ze zamiast go kochać zaczynam chyba go nienawidziec
Naprawde Cie rozumiem kochana,ja nie wiem skad u nich te zlosliwosci akurat wtedy kiedy nam potrzeba zrozumienia i ciepla.A potem sie dziwia,ze cala milosc kobieta przelewa na dziecko a jego ma w nonono :ico_noniewiem: Ja zawsze powtarzalam,ze dziecko nie zajmie jego miejsca tylko bedzie naszym wspolnym szczesciem,ale k*****jak? Skoro doprowadza do tego,ze wlasnie jego miejsce w moim zyciu zaczyna zajmowac dziecko.Juz mu powiedzialam,ze tym razem ma pecha ,bo ja sie juz nie bede martwila o nasz zwiazek,mnie juz zawsze bedzie mial juz kto kochac,mi zabraklo sily,teraz niech sie on troche postara bo straci i mnie i dziecko.Oj Patuniu druga sprawa,tak jak mowisz nasze nerwy odbijaja sie na dzieciach,niestety i przekladaja rowniez na ich nieprzespane noce,co sie na 100 procent znow na nas odbije :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-19, 13:45 ]
Faceci to jednak debile!! nic na to nie poradzisz, a jak do nich dotrze co nawyrabiali to nawet nie potrafia powiedziec przepraszam
No niestety,ja mam sporo z faceta ale nie az tyle zeby ich zrozumiec....

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 sie 2008, 13:50

miszka, nikt ich chyba nie rozumie ,tak jak nas kobiet :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 sie 2008, 14:00

miszka, nikt ich chyba nie rozumie ,tak jak nas kobiet
A szkoda gadac :ico_olaboga: Zle z nimi,bez nich tez nie bardzo,ja juz nie wiem,za glupia na to jestem.Musze sie schowac na kilka godzin,bo zawalilam dzis wszystko,jakis obiad by sie przydalo ugotowac bo ten dzis do 2 pracuje i bedzie mi tutaj sapal za chwile :ico_noniewiem: Do pozniej kochane!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 sie 2008, 14:02

A szkoda gadac Zle z nimi,bez nich tez nie bardzo,ja juz nie wiem,za glupia na to jestem.Musze sie schowac na kilka godzin,bo zawalilam dzis wszystko,jakis obiad by sie przydalo ugotowac bo ten dzis do 2 pracuje i bedzie mi tutaj sapal za chwile Do pozniej kochane!
papa ja tez do pracy sie wybieram,na trzy godzinki, byle do niedzieli i laba :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość