Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 sie 2008, 12:52

Zrobilam obiadek bigos z cukini,Wikunia spi to mam chwilke :ico_oczko:



magda26, oj popoludniowka to chyba najgorsza dniowka,wlasnie moj maz ma ale na godz 12 do 20 poprostu!! masakra!!


Aleksandrowicz, nie robilam jeszcze cwiczen bo kurde bylismy na wsi tyle nowych wrazen dla niuni i emocji,teraz jestesmy w domku to sie za to wezme!!
I musze zadzwonic co z tymi szynami bo jutro jest 3 tygodnie a tu cisza!!nikt nie dzwonil cholerka jasna!
OJ ta przeprowadzaka doskonale cie rozumiem tyle wspomnien itd!a co do dziaselka sinego to niemam pojecia,moze sie gdzies Alus uderzyl??bo od zeba to chyba nie!

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

19 sie 2008, 14:07

Witam mogę się przyłączyć?Bruno skończył roczek09czerwca i już około tydzień chodzi sam ale pomału bo się boi :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 sie 2008, 14:10

bcian, witaj i pewnie ze mozesz dolaczyc :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

19 sie 2008, 14:57

Witaj bcian!!!!

[ Dodano: 2008-08-19, 15:00 ]
Aleksandrowicz współczuję tego całego zam,ieszania związanego z przeprowadzką, ja osobiścienie znosze się pakować, a jeszcze bardziej nie lubie sie rozpakowywać :ico_noniewiem:

Frydza pisze:Zrobilam obiadek bigos z cukini

mniam mniam... mogę sie wprosić na obiadek?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 sie 2008, 16:09

Bylam z Wikunia na rowerku hihi fajnie bylo :-D ,nie miala rowerka na wsi to teraz znowu nim zachwycona :ico_haha_01:


BeWu, zapraszam serdecznie,jeszcze bigosu na jutro zostawilam :-D

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

19 sie 2008, 20:05

Właśnie skończyłam robić gofry,mały szaleje najpierw lizał mi ramię a potem gryzł,łobuz.Mąż coś działa w piwnicy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 sie 2008, 21:45

Cześć laski.
Nie chce mi się pisać dzisiaj. mam lenia. A musze się za prasowanie zabrać bo nie mam już gdzie upychać.

bcian, witaj. A skąd taka ksywka?? Kojarzy mi sie z bocianem:) Mam ochotę mówic na Ciebie boćku hihi. Obrażę Cię tym? A jak mas na imię?

Aleksandrowicz widzę, ze zorganizowana jesteś. Kurcze współczuję Ci tej przeprowadzki. Ja bym w życiu nie chciała się wynosić z mojego domku. No chociaż wy wynajmowaliście tak? To trochę inaczej jednak.

Oczy mi sie zamykają więc już nic nie napiszę.
No jeszcze zdradzę Wam moją tajemnicę bo jestem ciekawa waszych opini na ten temat.
Robię sobie tatuaż :-D .
Co wy na to?? Ma któraś?
Basia ma o ile sie nie mylę tak?
Ale terminy cholernie długie. myślałam, ze w tym tygodniu zrobię a tu mi łepek krzyknał połowę wrzesnia :ico_szoking: . No nic może jeszcze gdzieś mnie wciśnie. A jak nie to we wrześniu.

Ide usiaść na kanapie i zastanowić się nad prasowaniem. Może jeszcze jeden dzień wytrzyma???? Hmmmm????

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 sie 2008, 21:57

Mamy plytki z wesela psiapsiolki :ico_brawa_01: :-D ekstra zaraz okukamy :-D


-indigo- pisze:Robię sobie tatuaż .
Co wy na to?? Ma któraś?
o super,mi sie zawsze tatuaze podobaly ale jakos nigdy sobie nie zrobilam :ico_oczko: a jaki motyw???moja psiapsiolka ma na łopatce roze ale to dawno temu robila :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-19, 21:58 ]
Na forum TT wiem ze Izunia sie tatuuuuuuje :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-19, 21:59 ]
-indigo-, kuknij sobie na fotke w podpisie,kojazysz ciuszki?? :ico_oczko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

20 sie 2008, 07:51

Witam!!!
-indigo- pisze:Robię sobie tatuaż .
Co wy na to?? Ma któraś?
Basia ma o ile sie nie mylę tak?

tak mam nawet dwa.. jeden na łopatce, zrobiłam jak skończyłam 18 lat hehe, czarnego smoczka i drugi na plecach, nad pośladkami, takiego kolorowego elfa, ale trochę mnie wkurza bo z daleka wygląda jak wielki komar :ico_noniewiem:
moje zdanie jest takie, jeżeli masz ochotę to rób, tylko przemyśl sobie motyw i miejsce, moim zdaniem najlepsze miejsca to takie, które jeżeli się chce można odkryć, a jeżeli nie to zakryć, no bo przeciez kiedyś nie będziemy piękne i młode nie? hehe
co do bólu to najgorsze pierwsze 5 min, później już luzik, da się wytrzymać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 sie 2008, 08:42

Polacy przegrali a siatkę a buuuuuuuu......

Basiu ja chcę taki motyw nieokreślony nazwą i robię go na stopie. W zakrytym pantoflu prawie nie będzie go widać. A latem w sandałkach jak najbardziej.

Frydza pisze:-indigo-, kuknij sobie na fotke w podpisie,kojazysz ciuszki??

jasne jasne już widziałam. Cieszę sie, że Ci pasują.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość