Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 sie 2008, 13:08

To prawda, czeknaie jest wykanczajace, a nawet nie tyle czekanie co zastanawianie sie co kto powie.
Dziewczyny kiedy się spotkamy? czekam na wiadomosci, jakby mnie tu dlugo nie bylo to prosze o SMS Marta :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

19 sie 2008, 13:12

Fajnie macie, że mozecie sie czasem spotkać... niestety my mieszkamy na rubierzach galaktyki... wszędzie mamy daleko
Hanka dziś rano tańczyła ze swoim ukochanym marynarzem Edziem (to jest taka szmaciana lalka mniej więcej jej wzrostu) w takt piosenki z MiniMini. Zabujcze to było. Leżałam na podłodze ze śmiechu.
Buziaki dla wszystkich chorowitek. Trzymajcie sie ciepło.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

19 sie 2008, 15:19

hejka!!!!
KASIA STO LAT STO LAT :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:zobaczysz jeszcze sie wodki razem napijemy tylko urodzimy dzieci, odkarmimy i bedziemy szalec kiedys wspolnie no bo w koncu znamy sie od 2 lat wszytskie!!!! :ico_brawa_01:

Mala myszko no to musialo wygladac zabujczo!!!! :-D A partner do zabaw w sam raz, podobno marynarze super kompani do zabawy :ico_oczko:

Janiolku pewnie ze damy znac! bedziemy juz w Krakowie 31 sierpnia i jak sie rozpakujemy to jestem do Twojej i Ani dyzpozycji!!!Ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anita super ze jestes!!!!Opowiadaj jak bylo!!!!


Aga gratuluje udanego wyjazdu!!!

A jua dzis postanowilam leniucvhwac i siedze doi wieczirka juz w domciu bo goraco!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

19 sie 2008, 15:22

Wszystkiego naj KAsiu :ico_prezent:
Ja Ami tez daję mleko i piła juz normalne o serkach i td nie wspominam. nic jej nie jest tak więc od czasu do czasu można.
A ja fiksuję. Mam czasem tak dosyć mojego dziecka, że muszę po prostu wychodzić do drugiego pokoju, bo boję się, że nie wytrzymam. Kocham ją nad życie, ale nie wyrabiam. Ja nie wiem czy to jej infekcja czy zęby czy co. Tydzień już je tylko w nocy, w dzien minimalnie. Dzisiaj ją wystraszyłam, bo już po kolejnej próbie rzuciłam jedzenie ze złością do zlewu razem z miską. Jestem przemęczona i po prostu mam dosyć. no Ami jest niejadkiem, ale ostatni miesiąc było super i myślałam, ze w końcu jest ok. , a tu od nowa walka z jedzeniem, a teraz jeszcze leki. Ten pieprzony eurespal to na siłę wlewam do gardła, a ona się drze mama nie. (Ze też inteligenci po chemii i biochemii nie sa w stanie wymyślić normalnego smaku). Do tego jeszcze te noce,, gdzie placze i chce jeść i tulic się, a na dodatek po tej mojej zlości to wyrzuty sumienia (i słuszne). a najgorsze, że mojego m ciągle nie ma. Radzić sobie trzeba z emocjami samemu, ale czasem to chyba pękam. Ah, wszystkiego się odechciewa.
Jak sobie poradzić z końcówka pracy i jeszcze ze soba? Sory, za te żale.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

19 sie 2008, 16:22

o kurcze ale my podobne jesteśmy- Yvone :ico_pocieszyciel: - dzisiaj też mi ręce opadają... zapomnialam napisać Wam, że Julka od wczoraj gorączkuje (dołączamy do chorowitków :() non stop płacze- nie można powiedzieć do niej nawet- uważaj nie ruszaj- bo natychmiast bek, idzie obije sie o cos i też beczy :ico_olaboga:, płacze nawet przez sen...do tego oczywiście nie je nic
siedzę w domu nie mogę nic zrobić b albo mi nie da nic robić albo przyśnie to siedzę jak mysz, żeby przypadkiem jej nie obudzić

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

19 sie 2008, 16:51

Yvone i Aga to dla Was :ico_buziaczki_big:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

19 sie 2008, 17:03

martuunia1, wielkie dzięki :-D ale Ty chyba też się czasem denerwujesz????..... (odpowiedz że tak bo mnie dzisiaj inna odpowiedź dobije ) :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

19 sie 2008, 17:29

pewnie ze TAK!!!!
Ja nawet krzycze na Nel!Czasem mnie tak dobija ze mam ochote przylac jej w tylek ale ostatkami sil sie powstrzymuje :ico_olaboga: Tak to juz jest ze ma sie ochote wyrzucic wlasne dziecko przez okno i tzlko miođc do niego zabrania tego :ico_oczko: Takze Mamuski luzik!!!Gboki oddech!!! :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

19 sie 2008, 17:31

martuunia1, jesteś KOCHANA :ico_buziaczki_big: :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

19 sie 2008, 18:46

ah DZIEKUJE KOCHANA!!! :ico_wstydzioch:
Cos mi klawiatura szwankuje i na gorze mialo byc ze tylko milosc do dziecka powstrzymuje przed zbrodnia :-D ale chyba zrozumialyscie :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość