Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 sie 2008, 15:52

:ico_placzek: no i oczywiscie z usg nici :ico_placzek: na pocieszenie dostalam kolejny domiesniowy zatrzyk na te przeciwciala :ico_zly: :ico_placzek: ale powiedzialam ze sie malo rusza to dzisisj dlugo suchalysmy serduszka i w czase tego ona 8 ruchow naliczyla :ico_puknij: ja jakos 1 poczulam :ico_placzek: moze jestem jakas dziwna :ico_noniewiem:
Ale powiedziala mi ze jak co to mam jechac do szpitala i sie nie martwic-dle niej wszystko jest ok :ico_noniewiem:
Nastepna wizyta za 2 tyg :ico_noniewiem:
Miszka ten nadmanganian to takie tabletki no.do wanienki noworodka sie je wklada sie rozpuszczaja maja o ile pamietam rozowy czy c`zerwony kolor.Mozna je tez stosowac do podmywania sie w czasie pologu-nie jest to niezbedne ale tak pytam
Patimoj ma identyczne akcje-ale wiecie co ja czekam az sie dziecko urodzi i jak zrobi jakas akcje to zobaczy :ico_nienie: bilet na nastepny dzien zabukuje i lece do PL niech sobie przemysli-tyeraz jestem uziemiona :ico_zly:
Wczoraj zaczol juz mi samac bo lezelismy wieczorem ogladamy tw na dole i sie ruszalam a ten sapie ze mu zaslaniem :ico_zly: wkur$%#@#$ sie bo on zawsze takie szopy ze mu cos przeszkadza-za glosno radio ja za czesto mowie i td.i mu powiedzialam ze to dziecko to pewnie po tygodniu wyleci na ulice jak bedzie plakac takiego ma tatusia nerwusa :ico_noniewiem: -a o tym ze mam co chcialam ze jestem w ciazy i ze to w sumie to ja chcialam to slysze niemal codziennie i mam to w nonono bo chcialam a jak mu sie nie podoba to poprosze 600F miesiecznie alimentow na zone i dziecko i juz mnie nie ma :-D czubek sam by tu zginol nic nie umie zrobic :ico_olaboga:
A zapomnialam napisac ze polozna powiedziala ze mala ma juz misko dlowe(tez od 2 dni latam w nocy siku a wczesniej nie chodzilam :ico_noniewiem: ) ja zaraz usmiech od ucha do ucha :-D a ona ze to nie oznacza wcale ze zaraz urodze :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 sie 2008, 19:20

ale powiedzialam ze sie malo rusza to dzisisj dlugo suchalysmy serduszka i w czase tego ona 8 ruchow naliczyla ja jakos 1 poczulam moze jestem jakas dziwna
No to super ze jest ok :ico_brawa_01: Widze ze Igusia taka sama zlosnica jak moj Kubus :ico_noniewiem:
ten nadmanganian to takie tabletki no.do wanienki noworodka sie je wklada sie rozpuszczaja maja o ile pamietam rozowy czy c`zerwony kolor.Mozna je tez stosowac do podmywania sie w czasie pologu-nie jest to niezbedne ale tak pytam
A popularna nazwa to po prostu kalia,tak?juz to mam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 sie 2008, 20:31

A popularna nazwa to po prostu kalia,tak?
:ico_noniewiem: oj tego to nie wiem :ico_noniewiem:
chcialam isc na spacer to pada oczywiscie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 sie 2008, 20:34

mmarta81, najwzniejsze ze mala w porzadku :ico_sorki: , a usg to wkurzajace wiem, chore przepisy tu sa :ico_olaboga:
dzisiaj dostalam zjebke w pracy od kumpeli za to ze jestem jeszcze nie spakowana do szpitala :ico_noniewiem: , on mi mowi ze jak mnie wezmie w kazdej chwili to bede rodzic w brudnej szpitalnej koszuli :ico_szoking: ,a malego ubiora :ico_szoking: w jakies stare spiochy :ico_szoking:, z jednej strony ma racje wiec jakos w przyszlym tgodniu zaczne sie pakowac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 sie 2008, 20:44

bede rodzic w brudnej szpitalnej koszuli ,a malego ubiora w jakies stare spiochy ,
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie no nie bedzie tak zle damy rade sie chyba jeszcze spakowac-ja mowilam ze pakuje torbe 20.08 zobzcymy czy spakuje :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 sie 2008, 20:55

nie no nie bedzie tak zle damy rade sie chyba jeszcze spakowac-ja mowilam ze pakuje torbe 20.08 zobzcymy czy spakuje
wlasnie tez jej mowie ze mam czas ale ona swoje :ico_haha_01: ,jakos za nic sie wziac nie moge, tak jakym odpychala ta mysl ze to juz nie dlugo :ico_szoking: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 sie 2008, 21:00

,jakos za nic sie wziac nie moge, tak jakym odpychala ta mysl ze to juz nie dlugo
wiesz co ja dokladnie to samo-od tygodnia zabieram sie do dokonczenia przyklejania zwirzeatek na scianie w pokoju malej i innych pierdolow-jakos nie moge sie zabrac :ico_noniewiem: nie mam zupelnie ochoty :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 sie 2008, 21:07

mmarta81, dokladnie, mi to jakos przeszlo ten szal co na poczatku i panika ze nie mam wszystkiego :ico_noniewiem: , teraz jakos spokojniejsza jestem

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 sie 2008, 21:13

teraz jakos spokojniejsza jestem
ja niby tez nie wiem czy to spokuj czy lenistwo :ico_oczko: ...kurde wlasnie sie dowiedzialam ze siostra mojej kumpeli urodzila synka wczoraj 2 tyg przed terminem!!!JA TEZ TAK CHCE !!!!!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 sie 2008, 21:17

mojej kumpeli urodzila synka wczoraj 2 tyg przed terminem!!!JA TEZ TAK CHCE !!!!!
_________________
i ja tez stawiam ciagle na 25 wrzesnia :ico_noniewiem: nie wiem skad mi sie wziol ten termin w glowie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość