Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

19 sie 2008, 22:01

iwik: widzę że jesteś super przygotowana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Chyba nie pozostaje Ci nic innego jak cierpliwie czekać :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

19 sie 2008, 22:35

iwik pisze:Witajcie Dziewczyny.

Dołączam do grona. Ja podobnie jak Wy po raz kolejny a dokładnie 3 będę się z moim M. starać. Podobnie jak Wy tuż po przytulankach odczuwałam objawy ciązy (pisałam o tym w innym wątku), a gdy przyszła @ - :ico_placzek: . Ostatnią @ miałam 14.08., więc do owulacji przy moich 32-dniowych cyklach jeszcze ok. 9 dni, podobnie jak u niektórych z Was.
Czytałam w którymś z wątków o cynku i dziś mojemu M. kupiłam. Sama łykam kwas foliowy i żelazo. Staram się też zdrowo odżywiać. Od dwóch miesięcy nie piję kawy, a herbatę staram się owocową. Alkoholu i paierosów nie stosowałam i nie stosuję. Myślę o wizycie u ginekologa w czasie dni płodnych i o USG, by upewnił mnie w kwestii owulacji. Stosuję testy owolacyjne paskowe, ale mimo wszystko myśle o USG.
Co Wy o tym myślicie? Jak Wy się "wspomagacie"? Macie jakieś swoje sposoby?
Trzymam kciuki z wszystkie i siebie.

Dobranoc.




Ja tez dopiero zaczynam kolejny cykl staran i tez mozna powiedziec ze 3 :)
Ja troche witaminek bralam i zelaza, ale to raczej nie przez chce bycia mamą ale dosc 'anemiczne' samopoczucie!
Zaczelam mierzyc temperature i moze to cos da:)
w kazdym razie trzymam kciuki zeby szybko sie udało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ona .

19 sie 2008, 22:41

iwik, witaj :-) spokojnie, na pewno wszystko potoczy się po Twojej myśli, wiem, że to łatwo mówić, ale poczytaj ile dziewczyn tutaj na forum nie zachodziło w ciążę, bo za bardzo o tym myślały :-) trzymam kciuki

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

20 sie 2008, 05:36

iwik pisze:Dołączam do grona. Ja podobnie jak Wy po raz kolejny a dokładnie 3 będę się z moim M. starać. Podobnie jak Wy tuż po przytulankach odczuwałam objawy ciązy (pisałam o tym w innym wątku), a gdy przyszła @


za pierwszym razem wkrecilam sobie ciaze i jak przyszla @ bylam zawiedziona teraz jestem juz po przytulankach jest 21dc a ja nie mialam znacznego skoku temperatury... byl chwilowy w 16 dc i do tej pory nic wiec spodziewam sie ze znow przyjdzie @. Natomias objawy chyba znow sie pojawiaja w poniedziealek mdlilo mnie caly dzien mam jakies napiecie w podbrzuszu a na piersiach (chociaz nie bola) zauwazylam widoczne "zylki" ale psychika kobiety pragnacej dziecko plata mi znow figle wiec wyluzowalam a Tobie kochana zycze powodzenia ja chyba juz tylko czekam na @

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 sie 2008, 09:48

dziewczyny dobijam do was , bo własnie zaczeliśmy starania nad drugim potomkiem .........no i niestety w tym miesiącu nie wyszło bo dziś nawiedziła mnie @, ale będziemy cierpliwie próbowali dalej :ico_haha_02:
coprawda mamy troszkę utródnione to przez pracę P , bo bardzo często wyjeżdza w delegacje i niekiedy nie widzimy sie cały tydzień :ico_placzek: , ale myslę że damy radę , w te dni będziemy stawać na głowie ,że by choć na chwilkę sie spotkać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 sie 2008, 10:32

wiolaw pisze:dziewczyny dobijam do was , bo własnie zaczeliśmy starania nad drugim potomkiem .........no i niestety w tym miesiącu nie wyszło bo dziś nawiedziła mnie @, ale będziemy cierpliwie próbowali dalej :ico_haha_02:
coprawda mamy troszkę utródnione to przez pracę P , bo bardzo często wyjeżdza w delegacje i niekiedy nie widzimy sie cały tydzień :ico_placzek: , ale myslę że damy radę , w te dni będziemy stawać na głowie ,że by choć na chwilkę sie spotkać :ico_oczko:


To trzymam kciuki za Ciebie i za siebie oczywiscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

my też próbujemy!

20 sie 2008, 14:39

no, teraz zaczynam 3 cykl w którym będziemy starali się o dzidziusia, jesteśmy małżeństwem od 8 miesięcy, i mam nadzieję, że teraz nam się uda! :ico_haha_02:

http://www.naszswiat.org/

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

20 sie 2008, 14:47

Dziewczyny zycze wam powodzenia i sobie tez.
Jaj jestescie zalamane ze to juz 3 czy 4 cykl i nic to pomyslcie ze moj juz 23, :ico_szoking: :ico_szoking:
Ale co ma byc to bedzie.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 sie 2008, 15:00

a u mnie ndal nie ma @
kupilam nawet test i sie zastanawiam czy sprawdzic dzis jak moj R wroci z pracy czy dopiero jutro :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 sie 2008, 15:05

malutkaniunia88, to sa coraz większe szanse na :ico_ciezarowka: , oby tak bylo :ico_haha_02:

a ja własnie wyliczylam , zę moje dni płodne wypadają w dobrym czasie , bo będziemy razem z P na wyjeździe , więc będzie można poszaleć i nie będziemy musieli się spotykac na trasie :ico_oczko: :ico_haha_02:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość