Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

20 sie 2008, 20:16

Becia koniecznie pozdrów od nas nanę. Mam nadzieję, że niedługo sama będzie mogła odwiedzić nas na forum.

A swoją drogą to przerażające w jakim my żyjemy pędzie. Praktycznie człowiek nie ma czasu zastanowić się nad własnym życiem, chociaz może to i dobrze, bo nie wiadomo do jakich wniosków by doszedł :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Dziś np odwiedziła mnie siostra. Była jakieś 20 min :ico_szoking: A widujemy się bardzo rzadko, mimo, że mieszka tylko 50 km od nas i obie jesteśmy zmotoryzowane.

Ciekawe jak tam nasza sensibel ?

Idę kąpać Majeczkę i położyć ją do spanka.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 sie 2008, 21:23

Emilka już śpi. Ja już zdąrzyłam się wykąpać no i kolejny wieczór sam na sam z laptopem :ico_zly: Dobrze że tylko do końca tyhgodnia

urmajo, faktycznie czas upływa bardzo szybko. Ale wiesz co, ja to zauważyłam dopiero jak Miśka pojawiła się na świecie. Ciąża, poród czasem mi się wydaje jak by to było kilka tygodni temu a to już ponad 17 miesięcy :ico_szoking:
No i kurze łapki pod oczami są oznaką upływającego czasu hihi

A ja chciałam tylko zauważyć że sensibel od południa nie pokazała się na forum więc może trzeba by tak mocno zacisnąć kciuki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

20 sie 2008, 22:18

Kochane jesteście z tymi kciukami, ale niestety nic się nie dzieje. Miałam poprostu szwagierkę z dziećmi i teściową do samego wieczora i nie miałam nawet chwilki przysiąsć do kompa.

Aga muszę pokazać to mojemu M., niech się nad sobą trochę zastanowi :-D

Becia zdjęcia jak zwykle rewelacyjne :-) widzę, ze nie tylko moja Zuzka łazi po stołach.

Nana pamiętamy Cię i pozdrawiamy.

My ząbki myjemy colgate smiles 0-2.
Czy wasze maluchy wypluwają tą paste? Moja to ją łyka, co prawda raz dziennie i jest tego niewiele, ale zjada. Wogóle najchętniej by całą tubkę wciągneła, zauważyłam, ze lubi wszystko co miętowe.

Jakoś kiepsko się czuję, moze mnie bierze...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 sie 2008, 22:24

sensibel, :ico_szoking: a ja myślałam że Ty już na porodówce :-D

Co do pasty to Emilka też uwielbia ją zjadać :-)
co prawda my mamy jeszcze o smaku truskawkowym więc się nie dziwie. Ja jak byłam mała (miałam chyba 4 lata) i tato przywiózł z Austrii pastę do zębów o smaku truskawkowym to zjadłam od razu pół tubki i nic mi nie było :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 sie 2008, 22:30

(miałam chyba 4 lata) i tato przywiózł z Austrii pastę do zębów o smaku truskawkowym to zjadłam od razu pół tubki i nic mi nie było
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre

[ Dodano: 2008-08-20, 22:38 ]
no nic ja zmykam do łóżeczka DOBRANOC
Trzymam Kciuki sensibel, :610: :610:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 sie 2008, 22:39

gozdzik, poważnie :-D

Wiesz to były lata że w Polsce ciężko było o wiele rzeczy. A tato często wyjeżdżał na delegację i stąd ta pasta :-D Z resztą za młodych czasów to miałam różne "ciekawe" pomysły
Ale widzę że Emilka idzie w ślady mamusi :-D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

20 sie 2008, 22:39

Aga, to pewnie do teraz masz zdrowiutkie zęby :-D

Lecę spać marcóweczki. Dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 sie 2008, 22:41

Ja też już się pożegnam z Wami

Spokojnej nocki marcóweczki :-D

[ Dodano: 2008-08-21, 08:44 ]
Widzę że ja dzisiaj pierwsza :ico_oczko:

Emilka obudziła się dzisiaj po 8. Pogoda zapowiada się śliczna.
Idę zrobić śniadanko młodej no i oczywiście dla Wszystkich chętnych aromatyczna, poranna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Miłego dzionka

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

21 sie 2008, 09:56

Witajcie.

Aga dzięki za pyszną kawkę.

Sensibel trzymam kciuki.

A co do pasty to Majka tez zjada. Własnie zastanawiałam się nad zmianą pasty na tą colgate, bo ona jest miętowa, a później wszytskie pasty dla starszaków ze stałymi zębami są miętowe i dobrze byłoby, gdyby była juz przyzwyczajona do tego smaku.

No dobra musze wziąć się za robotę.

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

21 sie 2008, 13:56

Hej.

Znowu 2w1. Kiedy się to skończy.?? Jutro mam jechać na przegląd do szpitala.... :ico_noniewiem:

Zuzia drzemie a ja lecę robić obiadek. Chociaż w sumie już nawet jeść mi się z tego wszystkiego nie chce. Od rana był upał a teraz pada. Szalona ta pogoda.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość