eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 sie 2008, 15:38

Kocura Bura pisze: i tylko rogiem kocyka po nosku się mizia-
Olo to samo robi tylko że pieluszką :-D :-D

Kocura Bura pisze:kiedyś Kasia była na nk, nie tak dawno, pewno parę dni temu. I Dominisia też niedawno była
No nieładnie, nieładnie :ico_nienie: Chyba trzeba je nawrócić :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-20, 15:41 ]
A mój bąbel już prawie biega jak trzyma się go za rączki, bezproblemowo spaceruje za jedną i zdarza mu się samemu stać :ico_brawa_01: Wszystko to dzieje się w takim tempie że pewnie za chwile będzie sam dreptał :ico_haha_02:
A ja jak go prowadze to wspominam KIcie i jej opowieści jak to musi za Kacperkiem biegać :-D teraz mam to samo :ico_oczko: i to jeszcze trzeba chodzić tam gdzie Król-Olek prowadzi.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 sie 2008, 16:13

majandra pisze:A mi się poprawiło od porodu
Mi też :ico_brawa_01: Brzuchol nie boli wcale, a kiedys to maskra :ico_olaboga: ale też mam obfitszy niż przed porodem za to krótszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 sie 2008, 20:07

majandra pisze:Nie dogodzisz
święte słowa :-D

majandra, u mnie jak okresior nadchodzi to nic mnie nie boli, tylko jestem strasznie rozdrażniona i mam apetyt mega :-D I męża wkurzam :-D Ale potem jest ok. A u mnie okresik nieduży, ale to pewno przez tabletki anty i nie boli nic.

Zuzanka już śpi. Fajnie,że dzieciaczki mają takie swoje przytulanki, jak koc czy pielucha, tak słodki wyglądają przytulone do nich :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 sie 2008, 20:26

Kocura Bura pisze:Zuzanka już śpi.
To masz fajnie , Olek dopiero się kąpie, zaraz fik w piżamke, mleko a potem .... zabieram się do prasowania :ico_zly:
Lece bo już mnie wołają, czyli synuś wykąpany :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-20, 21:16 ]
Jaka tutaj dziś ciiiiiiszaaaaaaaaa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

20 sie 2008, 22:33

Cześć dziewczynki
majandra pisze:A mi się poprawiło od porodu
a u mnie nie :ico_placzek: ,jest tak samo :ico_placzek:

Kocura Bura pisze:Fajnie,że dzieciaczki mają takie swoje przytulanki


a mój Kacperuś niema,po prostu chyba nielubi,taki prawdziwy facet :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ula a co tam sie u was dzieje,napisz coś więcej :ico_olaboga: no mam nadzieję że sie szybko wszystko ułoży.

Eska ja mam numer do Mamy Zuzi tylko dziś nie napiszę bo nie mam nic na karcie ale jak kupię to napiszę.

A ja dopiero teraz się melduję bo jak Kacper poszedł na pierwszą drzemkę to prasowałam a było tego sporo a jak poszedł na drugą drzemkę to była u nas moja kuzynka i nie wypadało a jak Kacper nie śpi to ja już niewchodzę bo niedała bym rady.

Dzis się zawzięłam i postanowiłam że koniec tych cyrków z zasypianiem i już czas na porządne zasypianie w łóżeczku i pościeliłam sobie łóżko,zapaliłam małą lampkę,położyłam Kacperka do łóżeczka i sama się położyłam i udawałam że śpię :ico_haha_01: Kacper od razu fik na nogi bo przecież jak on leży to go materac w plecy gryzie :-D i marudzi i marudzi,wypuścił smoka to wtedy wstałam i mu podałam,za chwilę znów marudził i wypadł mu smok to ja znów wstałam i mu dałam a on załapał i zaczoł cały czas wyrzucać żebym do niego przyszła a jak długo nie przychodziłam to zaczoł mi posyłać całuski(ja udawałam ciągle że śpię)po całuskach "kosi kosi" potem "sroczka kaszkę ważyła" i jakieś miny zaczoł stroić żebym tylko przyszła do niego :-D tak mi sie śmiać z niego chciało :-D ale w końcu zasnoł :ico_sorki: sam :ico_sorki:

majandra pisze:To Maciuś lubi się cały przykrywać kocem
Kacper też tylko że on robi a kuku.

A ja dostałam dziś paczkę z bobovity w której był poradnik żywienia większego dziecka,próbka bebiko 3,próbka kaszki wieloowocowej i jeszcze mus owocowy który bardzo kacperkowi smakował :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 sie 2008, 13:22

Kicia10 pisze:A ja dostałam dziś paczkę z bobovity
ja też dostałam w poniedziałek :ico_brawa_01: A te musy to Zuzance kupowałam wcześniej i też jej bardzo smakują.

A ja byłam sobie pochodzić po sklepach i wróciłam z dwoma biustonoszami.
Chciałam coś kupić siostrze na nowe mieszkanie,ale nic mi nie wpadło w oko. Macie jakiś pomysł???

[ Dodano: 2008-08-21, 13:33 ]
Tak było 4 lata temu....
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-21, 13:34 ]
Ale M. się zmienił, postarzał się, hehehe, nie to co ja :-D
Ostatnio zmieniony 21 sie 2008, 21:32 przez Kocura Bura, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 sie 2008, 15:57

majandra pisze:Kicia, GRATULACJE.
dzięki :-D a z tym smoczkiem to dobrze pomyślałąś :ico_brawa_01: spróbuje tak dziś :-D bo u nas problem jest w tym że Kacper niechce się położyć.No ale w nocy się dalej budził :ico_placzek: no może za kilka dni będzie lepiej :ico_noniewiem:

Kocura to wy dziś macie rocznicę??Jak tak to seredeczne zyczniea odemnie :ico_prezent: żebyście kolejne lata były równie udane :ico_brawa_01: i szczęśliwe :ico_brawa_01: i pełne miłości :-D Super że wkleiłaś zdjęcia,sliczną miałaś sukienkę.No ja jestem teraz w fazie ciąłego przeglądania sukienek slubnych w necie,no tak mnie coś napadło :-D

Ja jestem u mamy,Kacperek zasnoł,uwielbia tu bawić się ze swoim chrzesnym czylim moim bratem :-D oczywiście najlepszy jest komputer :-D a w szczególności klawiatura :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 sie 2008, 17:08

Kicia10 pisze:Kocura to wy dziś macie rocznicę??
tak! Sukienka dalej mi się podoba i nie chciałabym innej, w sumie to nie sukienka, tylko spódnica i gorset.

Ale sobie pojadłam na obiadek, ufff...

Kicia10 pisze:ja jestem teraz w fazie ciąłego przeglądania sukienek slubnych
coś czuję,że niedługo się przyda :ico_oczko:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

21 sie 2008, 18:29

Poczytałam ale padam, przed chwilą wróciłam z pracy teraz robie obiad :ico_szoking:
Kicia brawa dla Kacperka i dla ciebie oczywiście, trzymaj tak dalej a osiągniesz czego pragniesz :ico_oczko: Pomysł Majandry ze smoczkiem bardzo mi się podoba i chyba też zaczne stosować.
Kocurka ładniusio wyglądalaś, mężuś occzywiscie też, ladna z was parka i jestescie do sibie bardzo podobni :-)
wiesz, przypomniałaś mi o naszej rocznicy (zapomnialam :ico_wstydzioch: ) a to już za 6dni :ico_noniewiem: Jak niezapomne to też wkleje wam jakies fotki z tej okazji :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 sie 2008, 21:14

ja tylko na chwilke sie odmeldowac
jeju jak ten czas leci :ico_olaboga:
wczoraj caly dzien poza domem, juz o 8.00 rano wyjechalam
dzisiaj to samo, najpierw w odwiedziny do kuzynki pozniej do mamy tam spotkanie z siostra maly poczestunek i powrot do domku
wykapalam Szymona, dalam mleko i chyba spi, zostawilam go w lozeczku zgasilam swiatlo i zaraz pojde sprawdzic czy zasnal, mam nadzieje ze tak :-D
zasypia cudnie, ale w nocy sie tak kreci ze biore go do siebie i do rana razem spimy :ico_oczko:
jutro imprezka, pieczone ziemniaczki na ognisku, zaprosilismy znajomych, sasiadow, rodzinke bedzie wesolo
wczoraj sie zorientowalam ze zapomnialam kabla do aparatu wiec foty zrzuce na kompa dopiero w UK :ico_placzek:
powiem wam ze juz mi sie tam teskni, pewnie dlatego ze M tam zostal :ico_oczko:
umowilam sie do fryzjera na balejaz w poniedzialek na 9.00
a jutro jeszcze musze wizyte w kantorze zaliczyc bo jeszcze nie bylam.
dobra uciekam spac bo musze wam napisac ze tu czuje sie bardziej zmeczona :ico_szoking: nie wiem czemu..po prostu o godz. 21 chce mi sie juz spac i mysle tylko o lozku :-D

kocura najlepsze zyczonka z okazji rocznicy, ale mialas dlugie wloski na tych fotach :-)

eskaczekam na twoje foty slubne i juz jestem ciekawa :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość